BIZNES
Like

PRAWDZIWE OBLICZE tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” III .

12/12/2017
1217 Wyświetlenia
0 Komentarze
12 minut czytania
PRAWDZIWE OBLICZE tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ”  III .

Opisana w poprzedniej części utrwalona przez struktury UE polityczna hegemonia Niemiec na pozostałymi państwami członkowskimi UE- za sprawą działalności sitwy rotchschildowych pieczeniarzy -zwanej Komisją Europejską –zyskuje znacznie szerszy rozmiar nad owymi państwami w obszarze instytucjonalno –gospodarczym !

0


2

PRAWDZIWE OBLICZE I NADRZĘDNE CELE tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” .

Część 3

EU-REICH  ZAGROŻENIEM DLA DALSZEGO ISTNIENIA  PAŃSTW CZŁONKOWSKICH UE  1/2

 

 

 

Opisana w poprzedniej części utrwalona przez struktury UE polityczna hegemonia Niemiec na pozostałymi państwami członkowskimi UE- za sprawą działalności sitwy rotchschildowych pieczeniarzy -zwanej  Komisją Europejską –zyskuje znacznie szerszy rozmiar  nad owymi państwami w obszarze instytucjonalno –gospodarczym ! Nawet w tak prawdopodobnym finalnie przypadku całkowitej plajty politycznej owej Unii. Kolejnej wkalkulowanej i zaplanowanej plajty politycznej, na której znów tracą główni uczestnicy- tym razem państwa członkowskie UE . Za to znów zyskają sponsorzy kolejnego politycznego lewackiego eksperymentu.  –zawsze ci  sami- w lichwiarskiej bankowości „starsi i mądrzejsi”. Drugi beneficjent tej plajty to Niemcy pełniący od przeprowadzenia  triku (bezzasadnie zwanego traktatem) Lisbońskiego  rolę nadzorców ojro-imperium.   

Owe sterowane za pośrednictwem  Brukseli drenowanie majątków narodowych i grillowanie uczestników „Unii Europejskiej” odbywa się  nie tylko za sprawą narzucania krajom członkowskim, nie mającej żadnego twardego pokrycia, sztucznej – niczym był peerelowski złoty- waluty Euro, ( i idącym za tym przejmowaniem dotychczasowych rezerw złota banków narodowych, które pozbawione zostały prawa emisji własnej waluty ).  Dodatkowo owe drenowanie krajów postępuje dzięki  doktrynalnie wdrażanej przez Komisję Europejską  postępującej likwidacji (poza Niemcami i Francją)  państwowych służb publicznych w pozostałych krajach członkowskich UE- Rzeszy. Jako skutek określonych deregulacji unijnych  narzucanych poszczególnym krajom dzięki rządom lewaków którzy, za rothschildowo-srosowe srebrniki , zdradzają notoryczne kraje własnego pochodzenia. Owe wdrażane przewrotnie pod szyldem ,,postanowień o wolnej konkurencji”, dyrektywy  Komisji Europejskiej, to wytyczne narzucane jednostronnie przez banksterskie i niemieckie  kartele przemysłowe pozostałym krajom członkowskim .Owe „postanowienia o wolnej konkurencji”

 

http://europa.eu/youreurope/business/sell-abroad/free-competition/index_pl.htm

 

stanowione rzekomo w obronie wolnej konkurencji, faktycznie przekreślają podstawy funkcjonowania wszystkich państwowych gałęzi strategicznych i służb publicznych: banków narodowych, poczty, kolei, transportu, służby zdrowia, mieszkalnictwa komunalnego, straży pożarnej, edukacji, energetyki przemysłu surowcowego, przemysłu zbrojeniowego itd. To odgórnie wprowadzany nowotwór do organizmów państw członkowskich. Tradycyjnie państwa  funkcjonowały powszechnie na zasadzie finansowania z budżetu na zasadzie posiadania pewnych monopoli w bardziej opłacalnych przedsięwzięciach, co pozwalało na dofinansowanie prowadzenia działalności w  mniej rentownych, czy deficytowych, lecz niezbędnych społecznie usługach.

Tymczasem ,  wg tych rzekomo tzw. unijnych  (czyli naprawdę bankstersko-niemieckich!) dyrektyw -w których tworzeniu państwa członkowskie nie posiadają  żadnego wpływu -wszystko  te gałęzie  mają rzekomo być w całości rentowne, opłacalne, a także służyć nie wszystkim … a tym, którzy czerpać z nich mają szybki zysk. A jak nie dają szybkiego zysku to ich majątek zostaje bezpowrotnie przejęty przez obcych banksterów za darmo.

To jeden trzech celów tej „unijnej” polityki narzucanej pod szyldem postanowień o wolnej konkurencji.  

Pierwszy – banksterski- szukanie zysku  za każdą cenę, ma w unijnej polityce bezwzględny priorytet przed  jakimkolwiek aspektem moralnym, socjalnym czy etycznym. Wg tej zasady likwidacji ulec ma większość placówek wymienionych instytucji służb publicznych. Przejmą je wraz całymi wypracowanymi przez kolejne pokolenia majątkami narodowymi państw członkowskich praktycznie za znikomo małą część ich realnej wartości  bankowi lichwiarze  – sponsorzy powołania i wdrożenia tej tzw. „Unii Europejskiej”. W perspektywie zaś tej polityki , tworzą się ponownie monopole, tym razem prywatne opanowane przez tzw. światową finansjerę i ceny obniżonych jakościowo i obszarowo usług niepomiernie wzrosną. Tu odgórnym priorytetem KE jest na wspak pojmowany po bankstersku liberalizm. To ten pseudo euro-liberalizm, który właściwe określiły już wieki temu pojęcia lichwa i monopol.

A zaplanowane skutki, tego  to dalsze, już polityczne cele : obok tej likwidacji najpierw terenowych, a następnie  centralnych struktur państwa, postępuje nie tylko zaplanowana degrengolada państwa członkowskiego UE. Dalszy planowy etap to przy równoczesnym  zmniejszeniu zarobków pozostałego personelu, masowe zwolnienia i idące za tym zwiększanie bezrobocia , obniżenie dostępności i jakości służb i instytucji państwa – czyli  brak odpowiedzialności owego państwa, za szeroko pojmowane bezpieczeństwo własnych obywateli. A za czynienie czego i na co przecież, owe państwo( już istniejące jedynie teoretycznie) , które tą polityką odbiera ludziom masowo miejsca pracy ,a równocześnie nadal, już  jako wyłącznie pasożyt i uzurpator , przymusem ściąga z tubylczej ludności podatkowy haracz. Finalny planowy etap to oczywiście redukcja i ewentualnie wymiana personelu na zadeklarowanych jako UE-nazi lub UE-lewaków  -kolaborantów, już jako biurokracji okupanta. Nowej ojro-biurokracji już nawet nie „istniejącego teoretycznie” , ale w ogóle nie istniejącego odtąd państwa. Nowa euro-biurokracja złożona będzie wyłącznie z poborców podatkowych i nadzorców niewolników. Bo to ma nie być  już nie własne państwo ,tylko jak określił taki stan państwowości dla własnych obywateli  jeden  z prominentnych członków takiego właśnie nazi -rządu  foksdojczy- europejsów w Polsce, : „ chuj, dupa i kamieni kupa”![1]    

Tą właśnie  metodą dewastowane gospodarczo -instytucjonalnie rabunkowo –kolonialnym, lichwiarskim  polityką UE/KE jej   państwa członkowskie jak nigdy dotąd wcześniej, staną się łatwym łupem agresywnej ekspansji i celem przejecia  dla dominujących w tym układzie Niemiec.

To ten cel drugi -polityczny owej polityki : i to który zrealizowany ma zostać nawet mimo oficjalnego upadku ,plajty,  samorozwiązania czy (planowanej jako kolejny etap sowietyzacji Europy) likwidacji „Unii Europejskiej”.To trwałe   przekreślenie możliwości  powrotu do samodzielnego bytu każdego i wszystkich z państw członkowskich razem (oprócz  IV Rzeszy) Tych tradycyjnych państw europejskich , które staną się w tym momencie  bezbronnym łupem. A tak się dzieje  za sprawą zdrady własnych- zwykle „lewicowych” (ale zawsze przekupionych za unijne posadki urzędnicze) rządów. Rządów państw, które nagle, ni z tego, ni z owego – nielegalnym traktatowym trickem lizbońskim -zamiast wspólnie egzystować w strukturach Wspólnoty Gospodarczej EWG , nie pytając nawet własnych obywateli  o zgodę- które  niczym w latach 1938-1941 –  nawet bez szansy podjęcia własnej obrony zostały wcielone w polityczne i terytorialne struktury Eurorzeszy. IV Rzeszy Niemieckiej, występującej pod fałszywą flagą tzw. Unii Europejskiej.

Tak w skrócie , wygląda sfinansowana przez międzynarodowy żydowski kartel banksterski, kolejna po, Związku Sowieckim, III Rzeszy,  następna zorganizowana przeciw narodom i państwom  Europy zawłaszczająca polityczną władzę ponadnarodowa zorganizowana grupa przestępcza. Teraz nazwała się na lep, ładnie dla niedoinformowanych obywateli  Unią Europejską.  A co w owych trikach –pseudo traktach międzynarodówki bankstersko -lewackiej – zwanych bezpodstawnie traktatami Maastricht i Lizbońskim państwom stowarzyszeniowym zapewniono dla ich bytu i przetrwania tworzących je narodów?  Co np. wg owych rzekomo stowarzyszeniowych Europy traktatów owa tzw. „Unia Europejska” dla narodów europejskich gwarantuje? Nic ponad to, np. że -po sprowadzeniu w ciągu najbliższych trzech lat 6 milionów nowych islamistów i rozmnożeniu rozdawanym socjalem dla tych już obecnych islamistów na Starym Kontynencie o następne 50 milionów- ten twór banksterski , olewając sobie tak obecnie deklarowaną „europejskość”, nie przyjmie sobie nowej nazwy i flagi w miejsce obecnej aureoli z gwiazdek: jako np. IV Rzesza z flagą w gwiazdki złożone w kształcie  swastyki ,albo  jako Związek Socjalistycznych Republik Europejskich z flagą w gwiazdki ułożone w kształcie sierpa i z młotem,  czy wreszcie jako Europejska Unia Islamska z flagą w gwiazdki z dominującym półksiężycem?

eu-islam2-322x190

Nic w tych traktatach tego nie gwarantuje! Tak jak i niczego i nikomu z jej członków „Unia Europejska” , z zachowaniem europejskości włącznie, niczego nie gwarantuje! To żadnym razie nie jest europejska Unia! To fałszywy twór ,którego cel powołania ujawnia  trzeci –główny cel polityki narzucanej krajom członkowskim przez KE pod szyldem postanowień o wolnej konkurencji: Lebensraum…nur fur Deutche

 

Eugeniusz Kościesza

 

[1] Foksdojcz z bandy ryżawego Gauleitera tw. „Oskar” .Osobnik o azjatycko- sowieckim , typowo semickim wyglądzie twarzy komisarza ludowgo z Armii Czerwonej,  używający  za  pseudonim polskiego imienia, nazwiska „bartłomiej sienkiewicz”– Minister Policji i Tajnych służb podporządkowanych przez gau. Tusca  niemieckiemu BND i postsowieckiej FSB w czasie  Rządów koalicji EU-nazi z  tzw Platformy Obywatelskiej i lewaków –poskomunistów (P)ZSL.

0

Kościesza

Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich bez zmiany treści . Nie wyrażam zgody na żadną inną „ochronę praw autorskich” moich publikacji w Internecie.

73 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758