WIEDZA
Like

Prawdziwe oblicze dziejących się na całym świecie wydarzeń

11/04/2012
525 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Świat, czy Wam się to podoba czy nie zmierza w kierunku destrukcji i wielkiego ucisku. Pora najwyższa obudzić się. Ja już krzyczę do Was, a Wy ciągle babracie się w problemach zastępczych.

0


Ludzie czy Wy naprawdę nie używacie mózgu, czyżbyście byli tak mocno odporni na wiedzę. Czy Wy nie widzicie do czego zmierzają globaliści i jak kręcą Wami jak bączkiem?

Walczycie i sami nie wiecie o co i z kim. Szukacie wyimaginowanego wroga, a wróg czai się zupełnie z innej strony.

Spece od geopolityki, goniący za trupami smoleńskimi, jeżeli tak dalej pójdzie, jeżeli tak będziecie walczyć już nie o Polskę, ale o świat cały, jeżeli wszyscy Polacy są takimi naiwnymi kretynami, to marnie to widzę.

Czy potraficie choć na chwilę oderwać swoje ręce od klawiatury i wylewać na nią łzy za nieboszczykami smoleńskimi?Czy potraficie na chwilę coś przeczytać, czy posłuchać, żeby zrozumieć, co się tak naprawdę dzieje i o co toczy się ta gra? Czy nie potraficie zrozumieć i ogarnąć tego, że geopolityka nie kończy się na Polsce, Rosji i Niemcach?

Mówicie, że telewizja kłamie? A Wy co robicie?Powtarzacie wpompowane Wam z krwią matki kłamstwa, którymi sączyli Was i Waszych przodków od stuleci i którymi niezdrowo się podniecacie. Bolszewizm, bolszewicy i ine pierdułki.

Bolszewizm sponsorowany był z zachodu przez zorganizowaną bandę chazarskiej, bankierskiej dziczy, powiązanej z rodami królewskimi. Na jakim świecie Wy żyjecie? Co powoduje, że Wam mózg nie pracuje? Nie mogę wprost w to uwierzyć.

I jak tu dziwić się Rockeffelerowi, że nazywa ludzi "bydłem"? Toż to tylko bydło nie myśli, tylko daje się podpuszczać i prowadzić na rzeź.

Posłuchajcie tego nagrania w całości.

Polecam 4 pierwsze części, reszta na you tube. Wiem, że czytanie dla Was czegoś trudniejszego niż bajeczki o Putinie, Anodinie, rozwiedce i zbrodni smoleńskiej, jest zbyt trudne, ale zatrzymajcie się na chwilę i posłuchajcie tego poniższego materiału. Wiedza naprawdę nie boli. Pora najwyższa wstać z nocnika. Dzieci też kiedyś przestają robić w nocnik.

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758