HYDE PARK
Like

PRAWDA … piątym AS-em w ich rękawie..

18/04/2014
1088 Wyświetlenia
5 Komentarze
7 minut czytania
PRAWDA … piątym AS-em w ich rękawie..

W czasie spotkania USA, UE, Ukrainy i Rosji, do którego ma dojść w czwartek w Genewie, świat zachodni nie sprzeda Ukrainy – zapewnił szef MSZ Radosław Sikorski. – ( cyt. i zdjęcie z wp.pl )

0


Rados³aw Sikorski

….nie sprzeda ?…. już sprzedał po wielokroć…panie Ministrze !

O tym , że RUNIE  Ukraina wielcy i możni tego świata wiedzieli od kilkunastu  lat. ( z zażenowaniem – jednak zapraszam do poprzednich  czterech artykułów , które przeczytało ponad 320 tys.osób – b.dziękuję – ). Fakt , że kilkudziesięciu cwaniaków  ROZKRADŁO   nieomal cały potencjał gospodarczy , całą infrastrukturę  , cały system finansowy państwa Ukraińskiego na oczach całej Europy i świata jest znany każdemu chcącemu wiedzieć człowiekowi. To , że setki miliardów dolarów zostało „ulokowanych”  w systemie instytucji finansowych  Europy , w akcjach czołowych światowych firm , w nieruchomościach europejskich stolic , w krwiobiegu  gospodarczym takich państw jak Niemcy , Anglia  , Francja  wiedzieli nie tylko przywódcy tych państw. Było to powszechną tajemnicą podawaną również przez i nasze media. W rankingach europejskich bogaczy po wielokroć podawano nazwiska tzw. oligarchów i politycznych „dostojników” z Kijowa i ich w dziesiątkach (setkach)  miliardów dolarów posiadany majątek – na tzw. zachodzie. Prawie oficjalnie podawano kto zapłacił FIFA za organizację na Ukrainie (razem z Polską) futbolowych Mistrzostw Europy.

Więc czego oczekiwano ???

Nie można – przy zjawiskach w/w nie oczekiwać przeogromnej korupcji , narastania  frustracji , patologi stosunków społecznych i degrengolady moralnej . Wybuch był PEWIEN !… do uzgodnienia pozostało tylko określenie terminu..

                   Prezydent światowego mocarstwa – Putin jak i każdy tzw.normalny człowiek też na to patrzył i zadawał sobie proste pytanie ?.. Kiedy to RUNIE ?..

                   Tylko ON miał obowiązek nie tylko zadawać pytanie ale i reagować na sytuację , która jemu i interesom mocarstwa mogła bardzo zaszkodzić.. KRYM ?.. niezatapialny lotniskowiec.. baza strategicznej floty czarnomorskiej.. Nie, nie …..tego kawałka ziemi oddać nie mógł pod kontrolę państw NATO ( zauważcie, że bez jakiegoś specjalnego protestu – sobie wziął)..Wschód Ukrainy ?.. potencjał ( o czym nasze media nie mówią) współprodukcji 80 %  strategicznych rakiet balistycznych posiadanych przez Rosję !.. Co myślisz czytelniku , że tak sobie odda bez – nikakich – współprodukcję , service , technologię , kadry produkcyjne rakiet , którymi trzyma we wzajemnym szachu pozostałe mocarstwa świata ?.. Wewnętrzny autorytet władzy i osobisty Prezydenta z nakreśloną wizją – wielikiej Rosiji – ?.. obecnie wzrósł do 75 % !.. i jeszcze argument do obciążenia winą za niedostatki życia powszedniego tzw. zachodu…

Prawda i tzw. demokracja nie chodzą tymi samymi ścieżkami , a czasem nawet nigdy się nie przecinają. Wielcy tego świata mają i znają swoją prawdę. Czy jutro w  Genewie lub w innym miejscu świata ….decyzje w stosunku do Ukrainy zostały już podjęte i uzgodnione między możnymi a nam pozostanie  okrasić to sowicie krwią (cena giełdowa krwi nigdy nie miała wysokich notowań) i słuchać komunikatów , z których wynikać będzie……………?.., że zginęło kolejnych tysiąc istnień ludzkich…Amerykanie w najlepsze właśnie realizują kontrakt z Rosją za ponad pół miliarda dolarów na dostawę Rosyjskich helikopterów dla Afganistanu , Francuzi za nie mniejsze pieniądze dostarczają wojenne okrętu Putinowi , Niemiecki Simens – w Moskwie – właśnie podpisał przedłużenie kontraktu na ponad miliard euro , Anglicy od samego początku lojalnie informowali , że nie będą szargać swoimi interesami z Rosją za przyczyną Ukrainy.. ee ..szkoda mówić !

Pamiętacie ?…., że po Smoleńsku i nasze media informowały , że służby kontrwywiadu na pewno mają pełen podsłuch z kabiny Tupolewa i , że za niedługo ujrzą one światło dzienne.. Ciut przebąkiwano , że i obce służby czyt: CIA, FSB, Mosad i inne też … przez czysty – oczywiście – przypadek mogą dysponować pełnymi podsłuchami z kabiny pilotów i pasażerów Tupolewa ? … I co ?… Kto ujawnił ?.. Dla kogo nie jest zagadką śmierć elity politycznej i wojskowej Rzeczypospolitej Polskiej ?..

                  A ten kabaret z Malezyjskim Boeingiem 777  lecącym do Pekinu  ?… Od 8 marca , nie dziecięcy rowerek a duży latający obiekt , widziany i śledzony przez kilkanaście satelit – różnych państw – rozpłynął się jakby w porannej mgle.. Co mamy  „kupić” teorię o zabłądzeniu ?… A może komuś – w uzgodnieniu – z pozostałymi zabrakło odwagi, by jasno powiedzieć  ZOSTAŁ  zestrzelony !.. Tak po prostu !.. Był jeden lub dwóch porywaczy (gdyby było więcej – to byliby zauważeni przez pasażerów a ci komórkami poinformowaliby najbliższych- ), weszli do kabiny i  „poprosili”  o zmianę kursu lotu.. Na pokładzie samolotu  i pod było kilkanaście ton złota , w kabinie  parę  osób  z interesującymi- strategicznymi  technologiami dla Chin więc według  zasady z terrorystami się nie negocjuje podleciał jakiś F-15  i  odpalił rakietę….. a media się będą jeszcze długo zastanawiać , bo….. prawdę znają CI co są właścicielami mediów.

PRAWDA to as !.. As nie rzadko w rękawie , tylko wbrew utartemu poglądowi ten  as  jest PIĄTYM… Posiadają go i zagrywają nim nieliczni..Dla nich nie istnieje pojęcie tajemnicy..Pamiętacie , że po wyborach na Prezydenta USA prezydent elekt musi wejść do takiej pakamerki , poczytać sobie ciut …przygotowanych (ciekawe kto przygotowuje)  w niej kwitów i po zapoznaniu się z literaturą tam będącą oświadczyć , że wyraża zgodę na objęcie funkcji Prezydenta Stanów Zjednoczonych..Takie pakamerki są we wszystkich od Watykanu do Pekinu państwach..

Dostęp do piątego asa jest ściśle limitowany !!!

 

777

Pasażerowie tego samolotu dowiedzieli się po śmierci o istnieniu piątego asa…a nawet więcej !

Czy teraz czytelniku choć trochę  inaczej rozumiesz zapewnienie Min.Sikorskiego ?:

                        (W czasie spotkania USA, UE, Ukrainy i Rosji, do którego ma dojść w czwartek w Genewie, świat zachodni nie sprzeda Ukrainy – zapewnił szef MSZ Radosław Sikorski.)

Inne zapisy autora:

0

222 Legionista
222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758