Bez kategorii
Like

Prakseologiczne dywagacje n.t. NE

22/01/2013
340 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Sprawność i efektywność homo sapiens jest kwint esencją egzystencionalną tego gatunku. Natomiast brewerie intelektualne serwowane przez właścicieli, zarządzających jak i przeważającą liczbę blogerów NE są porażające dla ZR.

0


Użycie tego zdjącia wprowadzającego podyktowane jest moją oceną jak można spieprzyć wspólne działanie. I chociaż oględnie ujmując nie przepadam za PIS – em, to fakt autorskiego zpartaczenia wszyskiego co tylko można przez wyżej przedstawionego osobnika budzi moje  "NAJWIĘKSZE  UZNANIE",  oczywiście w sensie negatywnym  – (podpowiedź dla lancelota i innych).

I.  Zaproponowałem redakcji kilka tygodni wstecz, poczynienie działań mających na celu materializację akcji  NE S.A., celem zdobycja funduszy na rozwój działalności.  Otrzymałem odpowiedź:  "nie rozumiem …"  Komentarz: bystrość i rewzolutność odpowiadającego iście zajebista, szczególnie w odniesieniu do ostatniego wezwania Ryszarda Opary. Zalecenie: głupotą jest wypracowywanie własnych, autorskich modeli postępowań w aspekcie uniwersalnych słów powiedzenia:  " ALE   TO  JUŻ  BYŁO…", co oczywiście tyczy w szerszym zakresie wszystkich wymienionych w lead.

II.  Co do poszukiwaczy  "prawdy obiawionej",  to z niecierpliwością oczekuję na odkrywcę, ujawniającego, iż przyczyną katastrofy smoleńskiej była tyko i wyłączmie MACZUGA, którą należy niezwłocznie odszukać i postawić w stan oskarżenia.  Cekam też na racjonalizatora opracującego projekt użycja tejże maczugi lub w przypadku jej nieodnalezienia, skonstruowania innej do celów prewencyjnych (Użycie bezpośrednie) w bieżącej działalności społeczno – poltycznej.

III. Proszę o niezwłoczne przedstawienie na łamach NE, sprawozdania finansowego NE S.A. celem umożliwienia osobom trzecim wypracowania modelu uzdrawiającego dla portalu  NE.

IV. Proszę niezwłoczne sprecyzowanie celu funkcyjnego NE, gdyż slogan "umożliwienie wypowiedzenia się wszystkim chętnym" jest niekwestionowanym idiotyzmem programowym. 

V.  Oferuję swoją daleko idącą pomoc konsultacyjną w zakresie prawno organizacyjnym jak i przedłożenia zabezpieczenia pod kontem ewentualnych kredytów na poczet działalności NE –  w nowej formule (Kontakt przez pocztę wewnętrzną).

VI. Proponuję dla Pana Ryszarda Opary zwołanie w miejcu z dogodnym dojazdem zebrania zwolenników istnienia NE.

                                                                                    CZUWAJ  !!!                                                                                      

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  katparanoi

  pragmatyka oraz prakseologia

  1 publikacje
  2 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  343758