HYDE PARK
Like

Pożyczka internetowa: szybki sposób na niezobowiązujące zasilenie portfela

16/12/2019
902 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Pożyczka internetowa: szybki sposób na niezobowiązujące zasilenie portfela

Czasy, gdy pożyczka była poważną sprawą, wymagającą udania się do banku i odbycia rozmowy z przedstawicielem instytucji finansowej już minęły. Obecnie pożyczenie pieniędzy jest proste – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej jednej z firm, które takich pożyczek udzielają, podać swoje dane, a następnie cieszyć się pieniędzmi na koncie. Jak wybrać ofertę odpowiednią dla siebie i na co uważać biorąc pożyczkę przez internet? Jak wygląda procedura ubiegania się o pożyczkę? Sprawdź poniżej!

0


Na początku wybieramy firmę, z której pożyczymy pieniądze

Pierwszym etapem jest wybór firmy, od której będziemy chcieli pożyczyć pieniądze. Konkurencja na rynku jest dziś ogromna, a dane pokazują, że branża rośnie z roku na rok. Ze względu na to, że coraz więcej podmiotów jest zainteresowanych udzieleniem pożyczki, jakość usług rośnie: wszyscy starają się o klienta. Oprocentowanie pożyczek maleje, warunki ich udzielania staja się coraz bardziej liberalne, a czas oczekiwania na przelew skrócił się już do minimum. W dodatku, można liczyć na okresowe promocje oraz bardzo dobre oferty na osób, które pożyczają pieniądze po raz pierwszy. Przykładowo, pierwsza pożyczka online w wielu firmach pożyczkowych jest udzielana darmowo.

Sięgnij po internetową porównywarkę ofert

Aby ułatwić sobie rozeznanie wśród mnogości ofert, warto sięgnąć po porównywarki ofert, które dostępne są w internecie. Najbardziej zaawansowane mają sprawne wyszukiwarki z filtrami umożliwiającymi dobranie takiego produktu, który nam odpowiada. Chcemy mieć nieco więcej oprocentowaną pożyczkę, ale za to z dłuższym okresem spłaty? A może chcemy pożyczyć tanio, ale na krotki okres – bo na przykład wiemy, że już za 3 miesiące będziemy w stanie spłacić pożyczaną kwotę? Osoby w obu tych położeniach mogą uzyskać produkt skrojony dokładnie pod swoje preferencje.

Jaką kwotę można pożyczyć przez internet?

Obecnie przez internet można pożyczyć już nawet kwotę 50 zł (na przykład z jednodniowym terminem spłaty). Największe kwoty, jakie można uzyskać w taki sposób, to 15 000 zł. Nie można oczywiście liczyć na to, że dostaniemy 15 000 zł od ręki. Zwykle, przy większych kwotach, konieczne jest wykazanie zdolności kredytowej. Nadal jednak o pożyczkę przez internet jest o wiele łatwiej niż o zwyczajny kredyt konsumencki w banku.

Jaki okres kredytowania wybrać?

Pożyczki przez internet zwykle miały to do siebie, że należy je zwrócić dość szybko. W ostatnich czasach jednak, wraz ze wzrastającą konkurencją, wydłuża się również okres spłat. Dziś pożyczkę przez internet możemy zaciągnąć prawie na takich warunkach jak tradycyjne kredyty: na rok lub dwa.

Jakie dane należy podać przy zaciąganiu pożyczki przez internet?

Gdy wybierzemy już firmę pożyczkową oraz kiedy określimy kwotę i okres, w którym chcemy spłacić całą należność, wówczas należy przejść do formularza rejestracyjnego. Potrzebny będzie numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego, a także adres. Na końcu należy wskazać swój numer telefonu oraz numer rachunku bankowego, na który zostanie przelana pożyczka. Dla weryfikacji danych, należy wcześniej przesłać jeden grosz na konto firmy pożyczkowej. W ten sposób poświadczamy, że posługujemy się kontem bankowym zarejestrowanym na te dane, które deklarujemy do umowy pożyczki.

* Tutaj przeczytasz więcej o tym, jak zaciągać korzystne pożyczki online – FinansowySupermarket.pl.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

302 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217