Globalnie i Lokalnie
Like

Poziom intelektualny polityków EU sięgnął dna. Belgijski minister porównał ukrywających się dżihadystów do ukrywających się Żydów w trakcie II wojny światowej.

16/04/2016
915 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Poziom intelektualny polityków EU sięgnął dna. Belgijski minister porównał ukrywających się dżihadystów do ukrywających się Żydów w trakcie II wojny światowej.

Minister spraw wewnętrznych Belgi Jan Jambon udzielił kontrowersyjnego wywiadu telewizyjnego, w trakcie, którego porównał ukrywających się islamskich terrorystów do żydów ukrywających się przed prześladowaniem w trakcie II wojny światowej. Pan Jambon, jest członkiem flamandzkiej partii N-VA (Nowy Sojusz Flamandzki).

0


Jan Jambon

Jan Jambon

 

Belgijski minister wywołał kontrowersje swoimi słowami. Claude Marinower, były poseł, powiedział: „Na początku, kiedy powiedziano mi o tym nie uwierzyłem, że takie coś było możliwe. Poprosiłem, więc o obejrzenie filmu – i zdałem sobie sprawę, że Jambon naprawdę uczynił te porównanie… To nie do pomyślenia, wręcz szokujące dla tych wszystkich, którzy ukrywali Żydów w czasie okupacji z narażeniem swojego życia. Jak można porównać dżihadystów, przestępców mordujących ludzi, do niewinnych Żydów, którzy chcieli uciec przed nazistowskimi obławami?”.

Cóż widzimy, jacy politycy rządzą w krajach Unii Europejskiej, jaki poziom intelektualny prezentują. Słysząc takie wypowiedzi nasuwa się myśl jak bardzo zdegenerowane są elity polityczne Unii. Czego możemy spodziewać się od takich osób w stosunku do naszego kraju, kiedy nie potrafią zabezpieczyć własnego narodu i kraju, określając agresorów mianem osób pokrzywdzonych. Czy możemy oczekiwać jakieś formy pomocy w chwili zagrożenia naszego kraju od państw, których elity polityczne bardziej sympatyzują się z agresorem niż z własnym narodem?!

Piotr G. Żurek

 

Źródło – breitbart.com

 

Materiał pochodzi z mojego bloga crusader1973.blogspot.co.uk

Inne zapisy autora:

0

Piotr G. Żurek
Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj co dał mi mój kraj, spytaj siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem współtwórcą i i jednym z liderów Stowarzyszenia - Suwerenność, Pamięć, Tożsamość. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność społeczno-polityczną. Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816