Globalnie i Lokalnie
Like

Poziom intelektualny polityków EU sięgnął dna. Belgijski minister porównał ukrywających się dżihadystów do ukrywających się Żydów w trakcie II wojny światowej.

16/04/2016
741 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Poziom intelektualny polityków EU sięgnął dna. Belgijski minister porównał ukrywających się dżihadystów do ukrywających się Żydów w trakcie II wojny światowej.

Minister spraw wewnętrznych Belgi Jan Jambon udzielił kontrowersyjnego wywiadu telewizyjnego, w trakcie, którego porównał ukrywających się islamskich terrorystów do żydów ukrywających się przed prześladowaniem w trakcie II wojny światowej. Pan Jambon, jest członkiem flamandzkiej partii N-VA (Nowy Sojusz Flamandzki).

0


Jan Jambon

Jan Jambon

 

Belgijski minister wywołał kontrowersje swoimi słowami. Claude Marinower, były poseł, powiedział: „Na początku, kiedy powiedziano mi o tym nie uwierzyłem, że takie coś było możliwe. Poprosiłem, więc o obejrzenie filmu – i zdałem sobie sprawę, że Jambon naprawdę uczynił te porównanie… To nie do pomyślenia, wręcz szokujące dla tych wszystkich, którzy ukrywali Żydów w czasie okupacji z narażeniem swojego życia. Jak można porównać dżihadystów, przestępców mordujących ludzi, do niewinnych Żydów, którzy chcieli uciec przed nazistowskimi obławami?”.

Cóż widzimy, jacy politycy rządzą w krajach Unii Europejskiej, jaki poziom intelektualny prezentują. Słysząc takie wypowiedzi nasuwa się myśl jak bardzo zdegenerowane są elity polityczne Unii. Czego możemy spodziewać się od takich osób w stosunku do naszego kraju, kiedy nie potrafią zabezpieczyć własnego narodu i kraju, określając agresorów mianem osób pokrzywdzonych. Czy możemy oczekiwać jakieś formy pomocy w chwili zagrożenia naszego kraju od państw, których elity polityczne bardziej sympatyzują się z agresorem niż z własnym narodem?!

Piotr G. Żurek

 

Źródło – breitbart.com

 

Materiał pochodzi z mojego bloga crusader1973.blogspot.co.uk

Inne zapisy autora:

0

Piotr G. Żurek
Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj się co dał mi mój kraj, spytaj się siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem szefem dolnośląskich struktur Ruchu Narodowego, członkiem Rady politycznej RN. Członkiem partii współtworzącej Konfederację WiN. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność Ruchu Narodowego, partii politycznej będącej spadkobiercą wartości prezentowanych przez Romana Dmowskiego Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

2 komentarz

 1. Avatar marek

  mówią że ryba psuje się od głowy
  Ale ta ryba przegniła w całości.

  0
 2. Avatar Alicja

  To można tylko podsumować w jeden sposób – Jak już myślimy, że ich głupota osiągnęła dno, to okazuje się, że oni jednak po raz kolejny nas potrafią zaskoczyć czymś jeszcze głupszym.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816