Bez kategorii
Like

POzamykć wszystko i wszystkich!!!!!!

06/05/2011
365 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Donald to co ty teraz zrobisz?
Też się zaaresztujesz, zamkniesz czy wsadzisz do kicia, bo przecież też jesteś kibolem?

0


 

Jak tu być normalnym, gdy premier 40 milionowego kraju w sercu Europy zajmuje się tylko piłką nożną, zamiast o budżecie woli o kibolach czy jak kto woli o bandytach stadionowych” prawić.

 

Jakże aktualne hasła, prawda?

zdjecie 1/źródło

 

 

Co tam budżet, co tam bezrobocie, a co kogo obchodzą podwyżki? Teraz najważniejszy jest futbol.

Premier w końcu trafił na temat o którym coś wie, ba może nawet poszczycić się jakimś doświadczeniem, osiągnięciami, bo kto inny jak nie on sam własnymi „rencami” swego czasu pogonił kibiców Zawiszy Bydgoszcz.

 

Dlatego państwo dziennikarze zero zdziwień, że premier nie powie słowa o budżecie na 2012, bo się spieszy, ale o bandytach stadionowych to może już godzinami prawić. Odpowie na każde pytanie, byle było o kibicach, kibolach, żuliadzie, piłce, futbolu a o budżecie i innych pierdołach to może „magiczny” Jacuś nawijać.

 

By zajmować się tematem chuligaństwa na stadionach po prostu trzeba się na tym znać, a chyba nikt zdrowy na umyśle nie stwierdzi że od kopania białej ekspertem Donald nie jest.

 

O i pani bufetowa tez kibic, przepraszam kibicka.

zdjecie 2/źródło

 

W zasadzie jak donoszą media tylko tym się zajmuje, kopie od świtu do zmroku.

Kiedyś jeszcze jak był marszałkiem sejmu, podczas prowadzenia obrad został przyłapany na oglądaniu transmisji z meczu. Jakież gromy się wtedy posypały na głowę marszałka Tuska, ile było skowytu w mediach, że niby marnuje pieniądze podatników, obija się zamiast pracować.

Ale teraz okazało się, że on już wtedy przygotowywał się do premierowania, że już wtedy miał plan rozprawienia się z bandyctwem na stadionach, że już wtedy układał sobie misterny plan na pozbycie się tej żulii” stadionowej.

 

Teraz ci krzykacze powinni Pana Premiera przeprosić, bo on już wtedy obserwował zachowania chuliganów by się teraz z nimi raz na zawsze rozprawić.

No to jak przepraszamy?

Okej niech będzie, ja pierwszy-

PRZEPRASZAM WIELCE SZANOWNY PANIE PREMIRZE, ŻE TAK PO PANU JEŹDZIŁEM, PRZEPRASZAM ŻE ŹLE PANA OCENIŁEM, ŻE ……

Zaraz, zaraz a za co ja mam przepraszać?! Mógł Pan przecież zostać prezesem PZPN-u, albo komendantem głównym Policji a nie Premierem Rządu.

 

Stefan (osiem kul cudownie ocalony) nazwał wszystkich kibiców w Polsce żulią, czy pan Premier wedle jego słów również jest "żulem"?

 

 Czy aby cenzuralne słowa tutaj padają?

zdjecie 3/źródło

 

"Bohaterski" Stefan wystąpił w programie redaktora Rymanowskiego uzasadniając zamknięcie stadionów Legii i Lecha tym, że w Bydgoszczy byli kibice tych właśnie dwóch klubów.

Pragnę Pana  marszałka  uświadomić, że również byli tam kibice Wisły, Ruchu, Arki, Lechii, Zawiszy, Bayernu, Manchesteru, Benfiki, Lazio, Barcelony, Realu i wielu wielu innych klubów. Im też w ramach odpowiedzialności zbiorowej należy pozamykać stadiony, założyć obroże, skoszarować w miejskich komendach Policji, Milicji, Straży Miejskiej a jak braknie miejsc, to zakwaterować w domach u urzędników administracji publicznej.

 

  W myśl odpowiedzialności zbiorowej można aresztować również ptaki przelatujące nad stadionem, mrówki, motylki i inne stworzenia, bo zakaz to zakaz, prawa trzeba przestrzegać.

 

W ogóle to pozamykać wszystkie stadiony a piłkarze mogą rozgrywki przenieść do podziemia, bo przecież kopalń ci u nas dostatek.

 

Tam gdzie  będzie tylko jakaś chuligańska  rozróba  to zamykać od razu bez zmiłuj, nieważne czy stadion, dworzec czy sejm, no bo przecież kibole są wszędzie. Pozamykać wszystko i wszystkich, a wtedy dopiero nadejdzie czas na rządzenie krajem, zapanuje spokój, radość i dobrobyt, będzie żyło się lepiej wszystkim ……kolegom z boiska.

 

Donald to co ty teraz zrobisz?

Też się zaaresztujesz, zamkniesz czy wsadzisz do kicia, bo przecież też jesteś kibolem?

 

BB

 

zdjecie tytułowe/żródło

 

 

 

0

Bartolini Bart

Rodacy- nasz rzad stoi nad przepascia pomózmy mu zrobic krok na przód. Pomozecie?

40 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758