Główna
Like

Potrzebujesz sklepu internetowego? Wypróbuj wdrożenia Magento

27/11/2018
2515 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minute czytania
Potrzebujesz sklepu internetowego? Wypróbuj wdrożenia Magento

Współczesny internet pęka w szwach od ilości aktywnych sklepów internetowych i różnorodnych narzędzi dla e-commerce, z jakich te korzystają. W tak dużym tłumie ciężko jest wpaść na pomysł, który pozwoli nam efektywnie wybić się ponad konkurencję. Jeżeli zależy nam na zadowoleniu klientów powinniśmy dbać nie tylko o asortyment czy jakość obsługi, ale także o to, jak wygląda nasz sklep, czy “dobrze śmiga”, a także w jaki sposób łączymy jego istnienie z różnorodnymi sposobami na marketing internetowy. Dla tych, którzy nie czują się biegle w internetowym świecie sprzedaży, powstały rozwiązania takie, jak Magento.Wdrożenia Magento – co to jest?

Platforma Magento to środowisko, które umożliwia stworzenie i utrzymanie w pełni profesjonalnego sklepu internetowego. Jest ono nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim intuicyjne i przyjemne w obsłudze, dzięki czemu nawet największy laik będzie w stanie nauczyć się, jak sprawnie działać w swoim sklepie. Wdrożenia Magento są bardzo popularne na rynku – zaufały im takie potęgi, jak 4F, Kontigo czy GoSport. Więcej na temat działania tej platformy oraz wszystkich możliwości, jakie oferuje ona dla sklepów internetowych i e-commerce możesz znaleźć pod adresem https://fastwhitecat.com/uslugi/.

Wszystkie usługi w jednym

Opcją, z której możemy korzystać równolegle, jest Omnichanel – nowoczesny system umożliwiający zbieranie wszystkich dróg komunikacji z klientem w jednym miejscu, dzięki czemu dużo łatwiej nimi zarządzać. Jego głównym celem jest zapewnienie płynności pomiędzy dostarczanymi przez ciebie produktami i usługami, tak abyś mógł stworzyć jeszcze silniejszą relację z klientem. Omnichanel to nie tylko narzędzie do e-commerce: to nowe spojrzenie na marketing i sprzedaż jako jedność, umożliwiający sprawne zarządzanie wszystkimi podejmowanymi przez ciebie akcjami oraz zwiększający twój profesjonalizm w oczach potencjalnych i obecnych klientów.

Posiadając sklep online musimy dbać o to, aby poprawnie się wyświetlał, był pozbawiony błędów, a klienci mieli prostą, szybką i zrozumiałą ścieżkę dokonywania zakupów. Wszystkie te działania są niezmiernie ważne, jeżeli chcemy konkurować z innymi sprzedawcami w branży, a możemy je z łatwością uzyskać i utrzymać za pomocą platformy Magento. Jeżeli jednak pragniemy czegoś więcej, chcemy sprawnie zarządzać nie tylko samym sklepem, ale i jego marketingiem, wtedy powinniśmy rozważyć również Omnichanel – jedyne takie narzędzie w całym polskim internecie.

Inne zapisy autora:

kampanieonline
kampanieonline

262 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217