HYDE PARK
Like

Potrzebny kredyt samochodowy? Kalkulator rat kredytu pomoże dopasować warunki oferty

25/07/2018
94 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minute czytania
Potrzebny kredyt samochodowy? Kalkulator rat kredytu pomoże dopasować warunki oferty

Chcesz wziąć dobrze dopasowany kredyt samochodowy? Kalkulator pomoże wyliczyć odpowiednią ratę! Kredyt EasyDrive oferowany w ramach programu Volkswagen Financial Services umożliwia sfinansowanie wszystkich modeli marki Volkswagen. Sprawdź jego elastyczność i zakres niskich rat.



Co pomoże zoptymalizować kredyt samochodowy? Kalkulator rat!

Większość klientów przyzwyczajona jest, że wysokość miesięcznej raty trzeba obliczać samodzielnie, przez co wielu z nich gubiło się w wyliczeniach. Na szczęście Kredyt EasyDrive to nowoczesny kredyt samochodowy, który wykorzystuje również nowoczesne narzędzia, np. kalkulator kredytowy dostępny w Internecie. Został on opracowany właśnie po to, aby ułatwić symulacje różnych wariantów stałych zobowiązań. Dzięki niemu dobierzesz wygodny kredyt samochodowy. Kalkulator naprawdę ułatwi ci to zadanie.

Przykładowe wyliczenia Kredytu EasyDrive

O możliwościach dopasowania Kredytu EasyDrive najlepiej przekonasz się na konkretnym przykładzie. Niech za podstawę wyliczeń posłuży Volkswagen T-Roc. Model z silnikiem o pojemności 1,0 TSI, o mocy 115 KM i z 6-stopniową skrzynią biegów, w wersji Advance, kosztuje 86 190 zł. Najniższa możliwa rata, za jaką auto to można nabyć w Kredycie EasyDrive, wynosi 637 zł. Można ją uzyskać, decydując się na następujące warunki kredytu:

  • Liczba rat: 48,
  • wysokość wkładu własnego: 30 proc. wartości auta,
  • roczny limit przebiegu: 20 tys. km.

Możesz regulować wysokość wkładu własnego

Ci, dla których barierą mogłoby być wpłacenie 30 proc. wartości samochodu, mogą zmniejszyć wysokość tego parametru, nawet do 0 proc. Jeśli nie zmienisz pozostałych warunków umowy, rata kredytu wzrośnie do 1 267 zł.

Ustaw optymalny limit przebiegu

Jeśli masz zamiar dużo jeździć swoim samochodem, możesz zwiększyć roczny limit przebiegu samochodu nawet do 40 tys. km. Wartość ta znacznie przekracza średnie dystanse pokonywane w ciągu roku przez statystycznego polskiego kierowcę. Przyjmując ją za podstawę wyliczeń dla Volkswagena T-Roc, najniższą możliwą ratą kredytu będzie wtedy dla ciebie kwota 811 zł. Pozostałe warunki potrzebne, aby ją uzyskać, to:

  • wysokość wkładu własnego: 30 proc. wartości auta.
  • okres kredytowania – 48 miesięcy.

Powyższe zestawienia to jedynie przykłady wyliczeń na kalkulatorze online przygotowanym w ramach Volkswagen Financial Services. Jesteś zainteresowany tak dobrze skrojonym kredytem samochodowym? Kalkulator pozwoli ci dobrać optymalne parametry raty, aby jej wysokość była jak najbardziej przyjazna dla portfela!

Inne zapisy autora:

kampanieonline
kampanieonline

201 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217