POLSKA
Like

Poszukiwany Pedofil – nagroda 20 000 zł, udostępnij ten wpis na swoim FB ! Pomóż złapać pedofila !

23/03/2019
697 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Poszukiwany Pedofil, mężczyzna na nagraniu z kamery przemysłowej, zgwałcił 9 letnią Klaudię, rodzina wyznaczyła 20 000 zł nagrody za informację, która pomoże złapać pedofila.

0


Poszukiwany Pedofil, mężczyzna na nagraniu z kamery przemysłowej, zgwałcił 9 letnią Klaudię, rodzina wyznaczyła 20 000 zł nagrody za informację, która pomoże złapać pedofila. Kamera przemysłowa osiedlowego sklepu, uchwyciła twarz podejrzanego, nagranie zamieszczamy poniżej, jeżeli masz jakiekolwiek informację o tożsamości pedofila, prosimy o kontakt, rodzina wyznaczyła nagrodę w wysokości 20 000 zł.

W sobotę po południu policja odebrała zgłoszenie interwencji w częstochowskiej dzielnicy Północ. Jak ustalono, 9-latka została zaatakowana przez mężczyznę, kiedy wchodziła do klatki schodowej jednego z bloków. Napastnik, spłoszony najprawdopodobniej przez inne dzieci, które przechodziły nieopodal, uciekł na zewnątrz, a wystraszone dziecko wróciło do domu i opowiedziało o wszystkim rodzicom. Ojciec dziewczynki nie dogonił podejrzewanego o atak na jego córkę mężczyznę i wezwał na miejsce policję. Podejrzanego uchwyciła kamera przemysłowa osiedlowego sklepu, rodzina zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc w złapaniu pedofila o informację i wyznacza nagrodę 20 000 zł.

Wszystkei osoby mające jakieś informacje są proszone o kontakt pod nr. telefonu: 500 602 112 lub maillowo: lowcy-pedofili@interwencia.pl

 

 

Inne zapisy autora:

0

Prwnik e-commerce
Prwnik e-commerce

TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA Jeśli ja o Nich zapomnę, Ty Boże na niebie zapomnij o mnie... http://www.youtube.com/watch?v=dutgGRbvXdw

3 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816