Artykuły redakcyjne
Like

Poseł Szewczak zaczął przytomnie

31/12/2015
108 Wyświetlenia
7 Komentarze
3 minute czytania
Poseł Szewczak zaczął przytomnie

Zadaję zatem pytanie: skąd się w naszym Sejmie wziął ktoś taki jak poseł Jan Szewczak, jak długo jeszcze będzie mógł mówić takie rzeczy i jak długo pożyje? 

 

Przez 25 ostatnich lat, zasiedlony przez okupantów i ich polskojęzycznych przydupasów, polski Sejm czegoś takiego nie słyszał. Zdarzyło się we wtorek podczas debaty budżetowej późną nocą za sprawą posła Jana Szewczaka.

…Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy jeśli nas słuchacie

Jak mawiał baron Rothschild, nie ważne kto rządzi,ważne kto kreuje pieniądz i dług. Toteż często tak bywa,że kto inny sprawuje urzędy formalnie a kto inny naprawdę rządzi. I tak było przez te ostatnie osiem lat, ale nie tylko przez te ostatnie osiem lat…

Żródło:

“>https://

Słowa mogły umknąć i sennym posłom i sennej opinii publicznej, więc przytaczam je w oryginale, bo każdy Polak powinien wbić je sobie do głowy:

Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze narodu, a nie będę dbał o to, kto stanowi prawa.

Jeśli jeszcze zrozumiecie prostą prawdę, że drugiej cześć sentencji Rothschilda nigdy nie pozostawiona się przypadkowi, to możecie się zastanowić do koga – tak naprawdę – poseł Szewczak mówił. Mówił do izby, która została wybrana po to, aby zagwarantować Rothschildowi i jemu podobnym, kreację pieniądza jako oprocentowanego długu.Kreację, czyli wyczarowywania z powietrza, pożyczanie i jeszcze brania od tego lichwy.

Zadaję zatem pytanie: skąd się w naszym Sejmie wziął ktoś taki jak poseł Jan Szewczak, jak długo jeszcze będzie mógł mówić takie rzeczy i jak długo pożyje?

W dalszej części wystąpienia nie było jakichś rewelacji. No może za wyjątkiem pewnych aspektów zarządzania długiem a wśród nich kosztowne i bezproduktywne utrzymywanie linii kredytowej z MFW, która kosztuje nas rocznie około 100 mln zł. Kwoty te jednak giną w ogólnym bilansie strat jakie ponosimy przez brak suwerenności monetarnej. Wyliczam je tutaj: No to kupmy sobie … okupanta   To jest grubo ponad 200 miliardów zł rocznie!!!

Pomyśl zatem, Droga Czytelniczko i Drogi Czytelniku, ilu posłów na sali mogło rozumieć słowa posła Szewczaka. Jeśli miałbyś z tym kłopoty to zapraszam tutaj:

Miało być na poziomie gimnazjalnym i chyba tak jest.

 

Pamiętaj. Pieniądze na ważne projekty społeczne są, tylko właśnie Ty musisz udowodnić, że wiesz gdzie je szukać. Przegoń więc z siebie ekonomicznego ignoranta. Jeśli zaczniesz upominać się o swoje, to zrobisz to przytomnie. Władza będzie musiała się ugiąć.

Inne zapisy autora:

nikander
nikander

Bardziej pragmatyczne niz rewolucyjne mysla wojowanie.

289 publikacje
1 komentarze
 

 1. AS

  Pan Szewczak myśli zgodnie z trendem, a ten jest spadkowy. Co dalej? Ameryka zniszczyła komunizm i co było jej misją, postawiła Chiny na nogi, i co było też jej misją, przygotowała grunt pod ekspansję dla Azjatów, po czym umrze a nas zostawi z problemami. A co będzie jak jeszcze Rosja umrze, razem z Ameryką, na co się zanosi (bo widzę, że chadzają łeb w łeb).

 2. pablo3 pablo3

  mysle, ze akurat wybral Pan zla osobe, do ataku. ogolnie ma Pan racje, ale poczekajmy troche na posuniecia nowego rzadu. na razie, musimy ten haracz placic. powod? jeszcze nie uzyskalismy, pelnej niepodleglosci wewnetrznej. a poza tym, trudno przewidziec reakcje Niemiec Rosji czy innych swiatowych mocarstw, na pelne ekonomiczne wskrzeszenie Bialego Orla. zreszta, moze nie trudno przewidziec, bo wlasnie te entuzjastyczne reakcje widzimy w “polskich” mediach… grozi nam powazny konflikt spoleczny. co z tego, ze wiemy, jak rozwiazac polskie problemy, kiedy wciaz w panstwie znajduje sie znaczna grupa ludzi, ktorym kompletnie na tym nie zalezy. wewnetrzna dywersja. wlasnie tego sie obawiamy. dlatego, w tej chwili wazniejsza jest polityka od ekonomii. prosze to rowniez dostrzec w swoich rachubach, Panie Nikander.

  • nikander nikander

   Chyba jakieś nieporozumienie. Posła Szewczaka nigdy nie chciałbym mieć jako przeciwnika a wręcz przeciwnie. Moim zdaniem tym wystąpieniem zrobił kawał dobrej roboty. Powinniśmy go w tych działaniach wspierać. Jeśli nie czynem, to przynajmniej moralnie.

   Pozdrawiam

 3. pablo3 pablo3

  faktycznie, spore nieporozumienie. ale jesli ja tak to odczytalem, to moze rowniez inni ludzie zle to zinterpretowali. warto to miec na uwadze na przyszlosc. w kazdym razie bardzo interesujacy temat i wyklad na tym filmie “Dokad zmierzamy” bardzo ciekawy. pozdrawiam.

 4. gola.dupa.tuska

  Trzeba zlikwidować w Polsce hazarskie lichwiarstwo, które jest zbrodnią przeciwko Ludzkości, przeciwko wolności człowieka. Jest systemem zniewolenia narodów. Tacy posłowie są nam potrzebni .

 5. Piotr

  Jatam bym wolal golą d**ę np. p. Shakiry… hetero jestem :-). P.S. Nie bronię Tuska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217