Bez kategorii
Like

Pomysł Solidarnej Polski poparł Robert Frycz – autor strony “Antykomor”

10/02/2012
444 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Solidarna Polska domaga się odrzucenia ratyfikacji ACTA Liderzy Solidarnej Polski zaapelowali do premiera o natychmiastowe przedłożenie Sejmowi ustawy o ratyfikacji ACTA. Cel: natychmiastowe odrzucenie ratyfikacji i zakończenie tematu.

0


 

Liderzy Solidarnej Polski zaapelowali do premiera o natychmiastowe przedłożenie Sejmowi ustawy o ratyfikacji ACTA. Cel: natychmiastowe odrzucenie ratyfikacji i zakończenie tematu. Pomysłu nie popiera żaden inny klub parlamentarny.

Europoseł Zbigniew Ziobro przekonywał na konferencji w Sejmie, że sprawy ACTA nie ma co przewlekać, bo wszystko wskazuje na to, że teraz Sejm ustawę odrzuci. Lider Solidarnej Polski wyraził też obawę, że "pod zasłoną nocnej pory", gdy opadną już emocje, mogłoby dojść do tego, że premier wyśle ustawę do Sejmu "cichaczem", a Sejm przyjmie ją "dziwnym trafem". 

 
Pomysł Solidarnej Polski poparł Robert Frycz – autor strony "Antykomor", do którego w ubiegłym roku rankiem wkroczyła ABW. Frycz wystąpił na konferencji w Sejmie razem z politykami. Jego zdaniem, po tym co go spotkało, w związku z "Antykomorem" trudno wyobrazić sobie, co mogłoby się dziać po wejściu w życie umowy ACTA. Według europosła Jacka Kurskiego, w rolę ABW mogłaby się wówczas wcielić cała armia windykatorów i komorników. 

Szef Klubu Solidarnej Polski, Arkadiusz Mularczyk poinformował, że w sprawie Frycza wystosuje skargę do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta na przewlekłość postępowania. Poseł powiedział, że mimo upływu ośmiu miesięcy internaucie nie postawiono zarzutów, nadal nie ma też ani umorzenia, ani innych działań prokuratury. Zdaniem Arkadiusza Mularczyka, skandalem jest, że przez tak długi czas obywatel jest utrzymywany w stanie niepewności prawnej. Robert Frycz potwierdził, że nadal nie odzyskał swojego sprzętu komputerowego.

IAR

Inne zapisy autora:

0

Mateusz Gruźla
Mateusz Gruźla

"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."„I call myself a Peaceful Warrior…because the real battles we fight are on the inside.”„Pan Bóg nie lubi tchórzy!”

130 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758