Bez kategorii
Like

Pomóżmy dzieciom przetrwać zimę, bo rząd PO-PSL im nie pomoże!!

05/12/2012
280 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Już ponad 20% dzieci w Polsce cierpi biedę. Powstają już w niektórych dużych miastach prawdziwe dzielnice nędzy.

0


 

Polskie dzieci są największymi ofiarami POlityki  Donalda  Tuska.

Dla chorych dzieci brakuje  już pieniędzy nawet na leczenie  w klinikach i szpitalach specjalistycznych, a dla biednych dzieci nie ma nadziei na lepsze jutro.

Pomóżmy dzieciom przetrwać zimę i niech nikt nie wyrzuca zmarzniętego dziecka z hipermarketu, z galerii handlowej,  z  dworca kolejowego lub autobusowego  ani z urzędów!

W biurach poselskich wszystkich partii politycznych powinny być organizowane punkty pomocy dla bezdomnych rodzin z małymi dziećmi.

W Urzędach Wojewódzkich, Powiatowych i Gminnych,  powinny być  codziennie rozdawane ciepłe posiłki dla tych wszystkich dzieci, które marzną i głodują.

Kancelaria premiera Donalda Tuska powinna być zamieniona w noclegownię dla rodzin wielodzietnych, wyrzuconych w okresie  rządów PO-PSL na bruk z powodu biedy!

Biura Eurodeputowanych powinny być zamienione na okres zimy w przychodnie pediatryczne  z bezpłatną pomocą medyczną dla chorych dzieci.

Ministrowie, marszałkowie samorządów wojewódzkich, Prezydenci i Burmistrzowie miast, sołtysi i wójtowie, wojewodowie oraz   europosłowie, zamiast występować w telewizji, powinni chodzić po swoich okręgach wyborczych i pytać  swoich wyborców w jaki sposób Sejm, Senat, Sejmiki i Rady Gmin  oraz  Parlament Europejski mogą pomóc tym polskim dzieciom, które cierpią obecnie biedę z nędzą i marzną z powodu bezrobocia obojga rodziców, którzy  nie mają  pieniędzy ani na jedzenie ani na ogrzewanie.

Rajmund Pollak

Inne zapisy autora:

0

ODWAGAcywilna

Slowa sa piekne, ale licza sie czyny, które ida za slowami. Mysl jest bronia, ale mysl niewypowiedziana, tylko zludzeniem. Warto posiadac odwage cywilna do wypowiadania opinii przeciwnych stereotypom i warto plynac pod prad jak pstragi

337 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758