SPOŁECZEŃSTWO
Like

Turnusy rehabilitacyjne szansą dla Dawida – pomagamy dbv pl

09/12/2011
874 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Turnusy rehabilitacyjne szansą dla Dawida – pomagamy dbv pl

Dawid Daniel Dembiński choruje na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję, oczopląs i zanik nerwów wzrokowych. Od lat ciężko pracuje by być sprawny jak jego rówieśnicy. Apeluje o pomoc do wszystkich, którym nie jest obojętny los chłopca o pomoc.

0


Dawid choruje na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję, oczopląs i zanik nerwów wzrokowych. Od lat ciężko pracuje by być sprawny jak jego rówieśnicy. Apeluje o pomoc do wszystkich, którym nie jest obojętny los chłopca o pomoc.

 Zwracam się do Państwa o pomoc finansową
na rehabilitację i leczenie Dawidka

 

Dawidek choruje na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję, oczopląs i zanik nerwów wzrokowych. Od kilkunastu lat, ciężko pracuje by być sprawny jak jego rówieśnicy. Rehabilitacja przynosi efekty – od roku chodzi o kulach. Jednak terapia jest bardzo kosztowna a największe efekty przynosi kiedy jest kompleksowa – np. pobyty na specjalistycznych turnusach. Koszt jednego turnusu w Tratwie, to kwota prawie 4 tys. zł. Na takim turnusie uczestniczy przynajmniej co drugi miesiąc.
W grudniu 2010 rodzice znaleźli lekarza, który podjął się operacji oczopląsu. Wada wzroku bardzo utrudnia i spowalnia zdaniem lekarzy i rehabilitantów efekty rehabilitacji Dawidka. To jedna z ostatnich barier, która stoi na przeszkodzie by samodzielnie chodził.

 


Rodzina mieszka na wsi, ojciec Dawidka sam pracuje na rodziny utrzymanie. Dawid ma jeszcze troje rodzeństwa.

 

Jego marzeniem jest aby chodzić samodzielnie i zagrać w piłkę. Dzięki nam to marzenie może spełnić się.
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą” udostępniła subkonto i zapłaci za terapię, jeśli rodzina nazbiera wystarczające środki na leczenie.

 

Dlatego Apeluje o pomoc do wszystkich, którym nie jest obojętny los chłopca o pomoc i wsparcie. Wierzę, że wspólnymi siłami uda się nam zebrać potrzebne środki finansowe na dalszą i ciężką rehabilitacje Dawidka. 

 

 

Numer konta w Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”, na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/…364

Inne zapisy autora:

0

pomoc chorym
pomoc chorym http://pomagamy.dbv.pl

Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

41 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816