Komentarze dnia
Like

POmelo ŻEGNAJ ! …BoKasa – był onegdaj…

20/07/2013
1196 Wyświetlenia
1 Komentarze
7 minut czytania
POmelo ŻEGNAJ ! …BoKasa – był onegdaj…

POmelo ŻEGNAJ !..BoKasa – był(a) .. onegdaj…marnie skończył chłopina..cosik go rozszarpali albo co !..

Nie to , że jestem taki mądry… nie,nie..Wcale się nie wymądrzam..choć z dniem każdym jakby łatwiej stwierdzać oczywistą-oczywistość , że jest źle a będzie jeszcze gorzej !.. Tylko kres nocnym tańcom wariatów nadchodzi , gdy nad  ranem do szpitala zawitają krewcy pielęgniarze.. Napoleoni przestają  być Napoleonami , Presleye – Presleyami  a św. dziewice – św.dziewicami…

0


 

No ile czasu można udawać , zapowiadać ,  że się coś robi lub zrobi – i to z poważną miną – a w rezultacie ubierać rude czapeczki w Peru i tak na prawdę to strugać wariata….z , z , z , NAS !!!

Zapowiedzi , że wybuduje się 3 miliony mieszkań – i do tego jeszcze tanich – w dotowanych przez rząd kredytach („własny kąt”) a w konsekwencji to nie 3 mln. mieszkań tylko po 3 miliony  złotych za mieszkanie – płatnych przez 30 lat..Rządzący do super mistrzostwa pojęli sztukę nazywania jednoznacznych  faktów tak jakby słuchacze byli skończonymi idiotami..

PROTESTY ?.. Jakie PROTESTY ?..to tylko przeciążenie ulic dużą ilością spacerujących.. Samochody na Wisłostradzie  zatopione po dachy… przejściowe kłopoty z odprowadzeniem deszczówki…Studentom zestresowanym przed sesją : rząd przesyła uspakajający tekst : I TAK NIE MA DLA WAS PRACY !.. Rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia :…rządowe przedłożenie : , żeby głodni zjedli bezrobotnych !..Miała być Druga Irlandia a zanosi się , że będzie druga Korea Północna. .Chcieliście drogi ???.. to macie drogi chleb , benzynę ,drogi  prąd i wywóz śmieci ( jeśli wywiozą )…Tłumaczy się nam , że torebka foliowa rozkłada się kilkaset lat.. A  samochód w Warszawie potrafi w kilka minut zniknąć bez śladu…i gdzie tu jest ta sprawiedliwość ?…

Czy pamiętacie 2 lata temu hojny gest Premiera Tuska , gdy pod koniec 2011 r. zaoferował 5,8 MILIARDA euro na ratowanie strefy euro (do której nie należymy – więc pusty gest to, za nasze podatników pieniądze ) , no oficjalnie była to pożyczka do MFW  , ale wyręczył i odciążył z tego obowiązku Niemcy , Merkelowa poklepała , dała potem Medalik… a dzisiaj Vincent piszczy , że w kasie brakuje 24 miliardy złotych.. Właśnie tyle (5,8 mld eu. = 24,4 mld.zł)..

Absolutny geniusz ministra finansów rządu RP i jego Premiera Donalda Tuska stworzył  całą baśń wokół iluzji o „ZIELONEJ WYSPIE” wysupłując z NASZYCH skromniutkich kieszeni kasę na pomoc znacznie bogatszym od nas , a dzisiaj – w/g radia Erewań Vincent – mamy dziurę 40 mld co wcale nie oznacza , że nie okaże się , że 140 MILIARDÓW PLN.. O tym dowiemy się z „białej księgi” po ogłoszeniu wyników wyborów..

Co prawda pan Premier zapowiedział , że brakujące 24 mld.zł zabierze z ministerstw a nie nam z portfeli ale dla niewtajemniczonych inf. jak zabierze – co powiedział i postanowił – np.  z resortu obrony 3 mld.zł to nie dostanie tego przemysł zbrojeniowy , a co za tym idzie : zamknie fabryki , zwolni ludzi i… kupować będziemy uzbrojenie u NICH a nie u siebie… A nasi ?… za rzekę – na zmywak !…może nas ona zechce ?

TUSK Z MERKEL

Aktualnie w strukturach koalicyjnych skrzypi – delikatnie mówiąc -,  wiecznie przy żłobie zieloni połapali się , że żyrują weksel który dzisiaj kosztuje 2 % poparcia i widmo bezmandacia zagląda realnie w oczy a przyzwyczajenia do stanowisk ok.80 tys. pozostaje… Piechociński dał się wsadzić na minę Pawlakowi , objął stanowisko vice i odpowiedzialność za gospodarkę , która jak widać daje ciała… i to BARDZO !.. Jak masowe protesty i strajki zmuszą do wcześniejszych wyborów to PSL będący przy korycie od 128 lat zmuszony zostanie do nachlania się jak ich inwentarz i na drzewo !..i to dosłownie..

KOŃ CIUT PIJANY

A rachunek za chlanie i lanie wody sikawkami za NASZE trzeba będzie zapłacić !..bo na wodach włodarzy z PSL widać już … dość dużo….a liczba procent sięga już 40… i stale rośnie..

DUŻŻŻŻO KACZEK

…… a moje obawy dotyczą tylko jednego… czy ten z kijem MA i czy WIE ?…jaki program i co zrobić..?

Władzę jak kobietę…można zdobyć , ale później trzeba ją zadowolić spełniając jej oczekiwania i zachcianki..I to trzeba wiedzieć , potrafić i umieć… bo rozwody dzisiaj są zjawiskiem powszechnym!..

                 Od 11 lat – jako prezes Stowarzyszenia – po wielokroć we wszelkich mediach mówię (kliknijcie w google) , że Bankowy Tytuł Egzekucyjny (BTE) wprowadzony 23 X 1948 dekretem Prezydenta RP Bolesława Bieruta jest zemstą komuny za jej grobu , że wykańcza ludzi w procesach inkwizycyjnych – bez ich udziału ani wiedzy o tym , że są sądzeni – a dzisiaj niemrawo , przedwyborczo  (może)  zajmuje się tym komisja sejmowa i paru polityków i dziennikarzy…Pierwszym poproszonym przeze mnie politykiem był św. pamięci Marszałek Stelmachowski , któremu udało się zebrać odpowiednią ilość podpisów pod wnioskiem poselskim o wyrzuceniu BTE z porządku prawnego , ale w głosowaniu ZA było ok.50 posłów..NASZ Trybunał Konstytucyjny a jakże : uznał BTE za zgodny z Konstytucją..można rzec jaki trybunał takie wyroki !…Stąd i zaufanie do wymiaru sprawiedliwości w NASZYM społeczeństwie wynosi 3  (słownie) TRZY % ….

BTE to maleńki problemik w areopagu problemów do rozwiązania i załatwienia NATYCHMIAST !..Nim niezadowolenie społeczne rozliczy rządzących…WSZYSTKICH bez wyjątku…

Tylko kto ten ogień później ugasi ?..

Czy czytelniku tego artykułu możesz w zaciszu SWOJEJ duszy podać sobie nazwisko polityka , któremu mógłbyś raz jeszcze zaufać ???…raz jeszcze wziąć się do pracy , do organizacji firmy , do zatrudniania ludzi , do uwierzenia że Polska to TWÓJ kraj i że pracując dla niego nic CI nie grozi ???……..

                                   O kolejnych sprawach do rozwiązania w następnych odc.

 

0

222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758