POLSKA
Like

“Polskie” obozy zagłady

02/12/2013
260 Wyświetlenia
0 Komentarze
47 seconde czytania
“Polskie” obozy zagłady

Okazuje się, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W “TVP Historia” oglądałem filmowy reportaż z Palestyny. Arab ze Strefy Gazy widząc, że ma do czynienia z polskim reporterem powiedział, że oni cenią Polaków, bo wiedzą, że w Polsce zginęło wielu Żydów! I tak to kłamstwo o “polskich” obozach koncentracyjnych rozpowszechniane na świecie przynajmniej u Arabów daje nam jakieś plusy.

0


I znowu okazuje się, że stare polskie przysłowie “Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” sprawdza się w życiu. W “TVP Historia” oglądałem filmowy reportaż z Palestyny. Arab ze Strefy Gazy widząc, że ma do czynienia z polskim reporterem powiedział, że oni cenią Polaków, bo wiedzą, że w Polsce zginęło wielu Żydów! I tak to kłamstwo o “polskich” obozach koncentracyjnych rozpowszechniane na świecie w jakiejś części wychodzi nam na dobre, bo przynajmniej u Arabów mamy jakieś plusy.
Żurek Janusz

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz Żurek http://opty.org

Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

136 publikacje
739 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816