Media Watch i recenzje
Like

Polski Szaniec 3/2014 już w sprzedaży!

09/10/2014
760 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Polski Szaniec 3/2014 już w sprzedaży!

Na półki sklepowe trafił właśnie trzeci w tym roku numer kwartalnika społeczno-politycznego „Polski Szaniec”. Na pierwszych stronach poddajemy krytyce zachowanie „polskich” pseudoelit politycznych oraz poruszamy problematykę, uwarunkowanego historycznie, rosyjskiego imperializmu. W kontekście głośnej rebelii na wschodzie Ukrainy, która ma swoją analogię także w Polsce, w postaci Ruchu Autonomii Śląska, rozważamy nad zagadnieniami separatyzmu i autonomii.

0


szaniec3-2014okladkaNastępnie przenosimy się do skutej lodem Grenlandii, która jako jedyny kraj w historii opuściła Unię Europejską. W kolejnym dziale znajdą Państwo fragment publicystyki politycznej wybitnego publicysty narodowo-demokratycznego Zdzisława Dębickiego, w którym podnosi On kwestię pracy narodowej, jako wykładnika cywilizacyjnej i kulturalnej wartości. Nie zabraknie także artykułu traktującego o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, autorstwa Wojciecha Podjackiego, który nieprzerwanie od ponad 20 lat prowadzi własną firmę. Natomiast w dziale historycznym poruszamy m.in. kwestię politycznego znaczenia dla Polski Powstania Warszawskiego oraz przypominamy o bohaterskiej obronie Grodna przed Sowietami w 1939 r. Spis treści całego numeru znajdą Państwo na stronie www.polskiszaniec.pl

 

Zapraszamy również na profil “Polskiego Szańca na facebooku. Odwiedzić go można klikając TUTAJ

 

Pismo można nabyć w salonach prasowych „Empik” i „Ruch” oraz za pośrednictwem naszej redakcji – w tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres lospolski@lospolski.pl lub telefoniczny na numer 501 813 770.

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816