Komentarze dnia
Like

Polski Szaniec 3-4/2015 już w sprzedaży!

30/11/2015
868 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Polski Szaniec 3-4/2015 już w sprzedaży!

Ostatni w 2015 roku numer kwartalnika społeczno-politycznego „Polski Szaniec” właśnie wyszedł drukiem. Tematem przewodnim najnowszego wydania pisma jest kwestia imigrantów zarobkowych z Afryki i Bliskiego Wschodu, którą poruszamy w dwóch artykułach: „STOP – zalewowi imigrantów” i „Przedmurze Europy”.

0


szaniec3-4-2015okladka

 

W części poświęconej publicystyce nie mogło się obyć bez komentarzy powyborczych, w których chłodnym okiem odnosimy się do bieżącej sytuacji na krajowej scenie politycznej. Poruszamy również kwestię aktualnego położenia prawno-społecznego naszych rodaków na dawnych Kresach Wschodnich. Jak zawsze coś dla siebie znajdą pasjonaci historii – tym razem proponujemy zagadnienie bolszewizmu i bolszewików w publikacjach twórców II RP oraz czwartą część artykułu obalającego mit sowieckiego „wyzwolenia”. Zainteresowanym tematyką ekonomiczną polecamy natomiast obszerny artykuł poświęcony systemowi podatkowemu w Polsce w kontekście postulatu podniesienia kwoty wolnej od podatku.

 

Pismo można nabyć w salonach prasowych „Empik” i „Ruch” oraz wysyłkowo, za pośrednictwem Redakcji (portal allegro.pl lub kontakt telefoniczny/mailowy). Szczegóły na www.polskiszaniec.pl.

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758