POLSKA
Like

„Polski Szaniec” 2/2015 już w sprzedaży!

28/06/2015
690 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
„Polski Szaniec” 2/2015 już w sprzedaży!

Wyszedł już drukiem drugi w 2015 roku numer „Polskiego Szańca” . Tematem „z okładki” jest zagadnienie bieżącego stanu technicznego Sił Zbrojnych RP i związanej z tym ich modernizacji. Na pierwszych stronach poruszamy kwestię doniosłości zmiany na stanowisku Prezydenta RP oraz wskazujemy przyczyny zaniku charakteru politycznego w polskim życiu publicznym.   Piszemy także o nielegalnych imigrantach z Afryki i Azji oraz o stale postępującym rozwarstwieniu w polskim społeczeństwie, gdzie przeciętni obywatele ubożeją, natomiast wzrastają zarobki wysokich urzędników państwowych związanych z rządzącą kliką PO-PSL. Nie szczędzimy również słów krytyki władzom na Ukrainie, które otwarcie gloryfikują zbrodniarzy z OUN-UPA. W dziale „Myśl Polityczna” przedstawiamy poglądy wybitnego ekonomisty narodowo-demokratycznego Romana Rybarskiego na temat liberalizmu. W piśmie tradycyjnie nie mogło zabraknąć wątków historycznych, gdzie czytelnik […]

0


szaniec2-2015Wyszedł już drukiem drugi w 2015 roku numer „Polskiego Szańca” . Tematem „z okładki” jest zagadnienie bieżącego stanu technicznego Sił Zbrojnych RP i związanej z tym ich modernizacji. Na pierwszych stronach poruszamy kwestię doniosłości zmiany na stanowisku Prezydenta RP oraz wskazujemy przyczyny zaniku charakteru politycznego w polskim życiu publicznym.

 

Piszemy także o nielegalnych imigrantach z Afryki i Azji oraz o stale postępującym rozwarstwieniu w polskim społeczeństwie, gdzie przeciętni obywatele ubożeją, natomiast wzrastają zarobki wysokich urzędników państwowych związanych z rządzącą kliką PO-PSL. Nie szczędzimy również słów krytyki władzom na Ukrainie, które otwarcie gloryfikują zbrodniarzy z OUN-UPA. W dziale „Myśl Polityczna” przedstawiamy poglądy wybitnego ekonomisty narodowo-demokratycznego Romana Rybarskiego na temat liberalizmu. W piśmie tradycyjnie nie mogło zabraknąć wątków historycznych, gdzie czytelnik będzie mógł się zapoznać z zarysem działalności Komunistycznej Partii Zachodniej Białorusi oraz trzecią częścią artykułu obalającego mit sowieckiego „wyzwolenia”. Szczegółowa zawartość numeru opisana jest na stronie www.polskiszaniec.pl.

 

Pismo można nabyć bezpośrednio od Wydawcy za pośrednictwem serwisu internetowego Allegro.pl, a także w salonach prasowych „Empik” i „Ruch”. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zakupu.

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816