NEWS
Like

Polskę czeka Majdan

21/02/2014
1366 Wyświetlenia
18 Komentarze
8 minut czytania
Polskę czeka Majdan

Jaki naród taka władza – precz z partyjniakami i reketierami

0


polska-bieda 6bbacc16f965dcebba546690381c7a36,2,0 Smietnik

 

 

Nie wiem czy celowo niektórzy zajmują się tematami zastępczymi czy są fanatykami duchowych legend. Ja bym się skupił na materialnej teraźniejszości i zorganizowaniu nam lepszej przyszłości. Na ludziach żyjących w Polsce i mannie dla ich następców. Jakie realia są każdy widzi. Jest źle i niesprawiedliwie. Zło tkwi w nas. W braku moralności w większości narodu. Dlaczegoś biedny? Boś głupi. Żeby to zmienić wystarczy krótki dekalog wprowadzić w obieg i się go trzymać.

 • Nie wspieram preferowanych partyjniaków

 • Nie trzymam pieniędzy w bankach

 • Nie płacę żadnych haraczy

 • Żądam obowiązku przeprowadzenia referendum po złożeniu wymaganych podpisów

 • Żądam zniesienia wszelkich immunitetów

 • Zniesienia progów wyborczych

 • Zniesienia dofinansowywania partii politycznych

 • Odpolitycznienia wyboru członków rad nadzorczych i ławników

 • Wprowadzenia uczciwych warunków socjalnych (szkoła, praca, emerytura, służba zdrowia)

 • Wprowadzenia sądów dla sędziów

To jest proste do osiągnięcia. Wystarczy ogólnospołeczny protest i strajk ekonomiczny. Coraz głośniej domagamy się demokracji. Zacznijmy od siebie. Jeśli promujesz mniejsze zło, wybierasz większe zło. Taki jest system. Bądź człowiekiem, a świat się zmieni. Żądaj człowieczeństwa. Nie można czegoś zmienić i iść na przód stojąc w miejscu lub w rozkroku. Musi powstać wielki ruch społeczny. Złodzieje siedzą w polityce, przestępcy w sądach, kłamcy mają tuby propagandowe. Są może dwie drogi doprowadzenia do reform. Zjednoczenia narodu pod ultimatum społecznego dekalogu (prawdziwa Solidarność, Platforma Oburzonych), albo wojna domowa. Żeby znieść reżim trzeba obalić pseudo dysydentów, sztuczne autorytety i fałszywych patriotów. Pieniądze podatników co akceptujecie na zbrodniarzy, to brak dróg i emerytur. Jako, że kolaborantów i materialistów jest w Polsce więcej niż Hiobów, pierestrojki pokojowej chyba nie będzie. W Polsce wybuchnie kiedyś Majdan. Efekt będzie taki jak po Magdalence, Okrągłym Stole i sejmie kontraktowym, czyli powtórka z rozrywki. Wybierzcie sami. Kanapy, czy pospolite ruszenie.

 

W ramach komentarza wyjaśnię niektórym (cwaniakom zawsze będzie mało) parę kwestii.

Uczciwe warunki socjalne to nie równanie do innych wzorców i zawyżanie poprzeczki tylko polepszanie życia. Dzieci powinny nadal rozpoczynać szkołę w 7 roku życia, bo to jest bezpieczny wiek do dźwigania tornistra i chodzenia po ulicach. Praca ma być w Polsce gwarantowana za godziwą płacę, a nie za granicą. Na emeryturę w Polsce ludzie powinni iść w 65 roku życia, a nie w 67 nie gwarantując im pracy. Służba zdrowia powinna być dostępna natychmiast każda i na kasę chorych, a nie w odległych terminach w zależności od wpisowego. Baroni partyjni muszą patrzeć na statystyki, a nie szukać pieniędzy na swoje szwedzkie stoły. W propozycjach autora polepszeń warunków socjalnych nie chodzi o coś za darmo. Wystarczy zabrać podatników pieniądze złodziejom, partiom. Zamienić uczciwie wydatki. Pieniądze są.

Co do dekalogu czy ilości punktów ultimatum to sprawa jest prosta. Demokracja polega na równości prawa wobec wszystkich, a nie na dzieleniu na lepszych i gorszych. Wolny rynek ma być wolnym rynkiem, a nie reglamentowanym i spekulacyjnym. Wybory na stanowiska winny zależeć od wyborców, CV i egzaminu, a nie być wynikiem faworyzowania układu. Prawo winno być prawem i wszystkich musi obowiązywać, nie może być z niego wyłączony nikt, przez nikogo niekontrolowany lub chroniony immunitetem. Odpowiedzialność za błędy powinien ponosić człowiek, który błędu dokonał, a nie podatnicy czy instytucja. Skarb państwa jest naszą własnością, a nie partii politycznych i polityków, funkcjonariuszy. Konstytucję i wszelkie ustawy należy zmienić na obywatelskie. Goebbelsi zawsze znajdą furtkę i obrócą ludzkość w komunizm.

Ten kto chce bojkotować „wybory” twierdząc, że to jest bat na barbarzyńców jest bajkopisarzem lub utopistą. Ten kto chce rozliczać represjonowanych i wymagających, a nie reketierów niech sam się powiesi. Niech przekona naród do bierności a potem zrozumie, że socjalizacja nie jest łatwa w małej rodzinie. Ten kto jątrzy i ocenia jakiś ruch społeczny agitując do swojej kanapy jest kolaborantem. Wystarczy stworzyć przejrzysty dekalog i zagwarantować niemal społeczne służby oraz odwoływalność polityka, który się nie wywiąże z mandatu społecznego. Zamiast prowadzić wojnę Polsko polską wejść do Platformy Oburzonych i wymagać wspólnych ustaleń. Zabierzcie władzy pieniądze, przestaną was okradać. Rozliczcie tych, co rządzą, a nie tych co wymagają. Rozliczcie tych, co nie zrealizowali 21 postulatów MKS, a nie otwierajcie im nadal drzwi do dalszego cinkciarstwa. Niech się zbrodniarze kary boją.

http://pl.wikipedia.org/wiki/21_postulat%C3%B3w_MKS

https://3obieg.pl/ugnojone-swinie

https://3obieg.pl/podmioty-walczace-z-bezprawiem-w-prawie

http://socjolog61.neon24.pl/post/105227,obalic-rezim

http://socjolog61.neon24.pl/post/88727,wymiar-niesprawiedliwosci-zapasc-w-iii-rp

http://030267.salon24.pl/462967,niepodleglosc

http://030267.salon24.pl/452396,kabaret-moralnego-niepokoju

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/04/praktyczny-przewodnik-po-art-212-k-k/

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/03/od-swietego-mikolaja-dla-polakow/

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rzadza_nami_ludobojcy_279489.html

 

Układ zamknięty i państwo w państwie nie działa w interesie Polki i narodu tylko w interesie własnym. I, II i III władza osobiste korzyści osiąga nie dzięki demokracji w Polsce tylko dzięki mafijnemu ustrojowi. Nie mają na to przyzwolenia większości tylko argumenty ZOMO. Wojso polskie nie jest ich własnością tylko narodu. W razie czego, stanie po właściwej stronie.

 

Polscy odpowiednicy ludzi Janukowycza nie mają pokory, honoru i zahamowań. Zamiast się zrehabilitować, bezczelnie pchają się do kijowskiego kotła licząc na klakę. Obłuda i hipokryzja nie zna granic przyzwoitości. Niech burdel swój naprawią. Kiedyś będą żałować falstartu i błędów…

Socjolog

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

122 publikacje
9 komentarze
 

 1. Avatar Fanatyk Idei

  “Wprowadzenia uczciwych warunków socjalnych” to jest BEŁKOT jak pisał Józef Maria Bocheński.
  Wprowadzenie- kto ma wprowadzić ? Rady robotniczo-chłopskie czy inny komunistyczny twór ? Uczciwe warunki socjalne- jakie są ? Bicze wodne w każdym domu czy wystarczy kawałek mydła? Bo na bicze trza najpierw zabrać tym co mają cokolwiek znaczy trza ich przedtem biczem przećwiczyć, a i mydła mogą nie oddać dobrowolnie.
  Wystarczy dać ludziom WOLNOŚĆ, nie pomyślał pan ? Po prostu nie zabierać im owoców ich pracy, przestrzegać PRAWA i czynić SPRAWIEDLIWOŚĆ ?

  0
  • Avatar Mieszko

   Dobry komentarz – pomyślałem, że chciejstwo to nie to samo co móc coś zrobić i pokazać jak. Jak dla mnie za dużo w ich programie obietnic socjalistycznych: bezpłatna ochrona zdrowia, bezpłatna nauka, przedszkola itd…. w życiu nic nie jest bezpłatne, bo za wszystko ktoś musi zapłacić. Niewiele piszą o podatkach a to właśnie one zabierają człowiekowi godność i zniechęcają do robienia czegokolwiek.

   0
 2. Avatar Piotr B.

  Do autora:
  W końcowej części artykułu pisze Pan “…Wojso polskie nie jest ich własnością tylko narodu. W razie czego, stanie po właściwej stronie…”
  I tu się Pan myli. Mogę Panu podać dziesiątki przykładów zasiedzenia w tejże instytucji czerwonych gnid, rodowodu SB, WSI itp…które mają “określone zadania” i sieją spustoszenie. Szczególnie proszę zwrócić uwagę na wojskowe Prokuratury i Sądy, a żeby być precyzyjnym na nazwiska i pochodzenie znacznej cześci wątpliwych gentelmenów i oficerów.
  O tym będziemy niedługo znacznie szerzej mówić.
  Niemniej jednak, jeśli doszłoby do potrzeby użycia wojska w okolicznosciach o których Pan pisze wątpie aby ktoś podjął taką decyzję mając na uwadze nie zakończone sprawy z PRLu, które dzięki m.in takim gnidom o których napisałem wcześniej nie można rozliczyć.
  W/w twierdzenie jest jak najbardziej mylne.

  0
  • Większość to posowieckie, litwackie, ukraińskie chazarskie bękarty, co widać po niepolskich nazwiskach, przywleczone w i po wojnie, z sowieckimi taborami z ukazu Stalina, oraz pomiot po tych co pozostali po “wyjściu” sowietów z Polski. Oni się nie zawahają strzelać do Polaków, pewne na 100%.

   0
 3. Avatar gość

  kolejny prowokator, który wykorzystuje emocje w wiadomym celu.

  0
 4. To wzruszające, że niewolnicy zbrodniczej żydobolszewii i jej złodziejskiego miotu z Polski wspierają walkę o wolność na Ukrainie. Chcemy zbawiać świat a sami nie potrafimy stać na własnych nogach. Z tłumu ukraińskich rewolucjonistów ktoś krzyczy, że Przemyśl jest ukraiński, ale ten kto to usłyszy i głośno wyrazi swój niepokój to „ruski agent”. I to jest właśnie miarą tego co zrobił z polaków bolszewicki komunizm a następnie będący jego kontynuacją komunizm z ludzką twarzą. Są eksponowane niestety tylko niektóre zdjęcia w “polskiej” polskojęzycznej prasie, merdiach. Te które dla Polaków są nie do przełknięcia nie są pokazywane. Takim jest zdjęcie flag które trzymają strażnicy przed parlamentem ukraińskim. Jedna jest sino – żółta i równie ważna czerwono czarna banderowska. Wymowa tego jest jednoznaczna. Kolory flagi banderowskiej: czerwony oznacza śmierć i pożogę wrogom w tym Lachiw, a czarna barwa to załatwienie sprawy czyli pogorzelisko.Ludzie którzy żyją w Polsce i uciekli spod banderowskiego ukraińskiego noża, mordowani tylko dlatego, że byli Polakami, nie są w stanie zapomnieć co taka flaga oznacza. Kolor flagi to deklaracja ideowa. A deklaracja ideowa banderowców to głównie tak dawniej, tak i teraz to “smer’t Lacham”. Dziękuję postoję! A co do żydowskiej uwolnionej złodziejki: “Ukraiński parlament przegłosował ustawę zwalniającą Julię Tymoszenko z więzienia. Londyńscy bukmacherzy przyjmują zakłady jak szybko wyzdrowieje i czemu stanie się to zaraz po przekroczeniu bramy zakładu penitencjarnego.” W majestacie jewropejskich standardów wypuszcza się przestępcę skazanego prawomocnym wyrokiem niezależnego sądu ( to u nas niby bardziej niezależne?); taki standard tym czynem przyjął ukraiński parlament..Miejsce złodziejki jak i Pawlaka dodam jest w wiezieniu. Powinni ją powiesić w tym szpitalu.

  0
 5. Avatar im

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/houston-project-zniszczenie-rosji-2014-02
  „Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko Rosji, że walczy o swoje samostanowienie, będzie myślał, że na koniec odzyskał wolność, a tymczasem wpadnie w zależność od nas. Tak samo będą myśleć i Rosjanie, że walczą oni o swoje interesy narodowe, przywracają odebrane im ziemie, i tak dalej…To wszystko będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności (nacjonalizmów-tłum.), walki za swoje narodowe ideały. Tymczasem my nie damy ani jednej stronie możliwości samookreślenia na podstawie wartości narodowych i tradycji. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie siebie osłabiało wzajemnie i będzie wzmacniać nas, głównych dyrygentów rozpadu i zamieszania, stojących na uboczu i nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach”

  0
 6. To nie Europa Środ.-Wsch. potrzebuje Unii!!! TO UNIA POTRZEBUJE NAS!! JEWROUNIA jest już ZDEGENEROWANA! ZDEGENEROWANE są jej społeczeństwa, są niewykształcone i głęboko zdemoralizowane! Tam panuje genderyzm i terror pederastów, lesb i reszty zboczeńców! Tam proces gnilny objął już wszystkie dziedziny życia! Tam nie ma żadnych perspektyw, te państwa i społeczeństwa się WYPALIŁY I ZACZYNAJĄ GNIĆ i POTWORNIE ŚMIERDZIEĆ! Te państwa skonsumowały wszystko i teraz szukają sobie nowego żerowiska i dlatego skierowały swoją ekonomiczną agresję na naszą część Europy! Dlatego ich planem jest SKOLONIZOWANIE NASZEJ CZĘŚCI EUROPY bogatej w surowce, włącznie z Rosją! Dlatego tak bardzo starają się przypodobać Putinowi i nie drażnić go, bo chcą dostępu do surowców Rosji i nie będą się broniły przed ponownym poświęceniem nas w pertraktacjach z Rosją! Sikorski pojechał obłaskawić Putina i zmusić Majdan do uległości i ustępstw! USA – Rosja- stara JEWROUnia mają umowę: wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych …. stref wpływów! A tu nagle LUDNOŚĆ MAJDANU POKRZYŻOWAŁA IM PLANY I CHWAŁA IM ZA TEN HEROIZM! MUSIMY STWORZYĆ NASZĄ UNIĘ! To my mamy szanse na stworzenie Europy naszych marzeń! Wolnej, demokratycznej, opartej na unii państw wspólnot narodowych i na wartościach CHRZEŚCIJAŃSKICH a nie na zdegenerowanym i wykoślawionym pojęciu wolności człowieka! TO NASZA CZĘŚĆ EUROPY STANĘŁA PRZED HISTORYCZNĄ SZANSĄ! WYKORZYSTAJMY TO! UKRAINO, MAIDANIE nie walcz o członkostwo w JEWROUE – WALCZ O SWĄ WOLNOŚĆ!!! Europa zjadła już własny ogon. Kolorowi robią co chcą – polskim przykładem meczet na Ochocie, Breivik chce nowszej play-station, pederaści, lesby i reszta zboczeńców, dewiantów, czyli 2% populacji rządzą pozostałymi 98%, media ścigają się które szybciej osiągnie dno, odcinani od korzeni kulturowych ludzie są coraz głupsi, powszechna degrengolada i równia pochyła. Kraje zachowujące mocne korzenie kulturowe i chrześcijańskie z definicji muszą być awangardą Nowej Europy. A przepowiednie mówią, że to Polska właśnie.

  0
 7. To prawda, że mamy potencjał zostać nową lokomotywą przemian, ale nie na spółkę z Ukrainą! Społeczność i liderzy tego kraju są jeszcze gorsi od Polaków. Brak im pragmatyzmu i NIENAWIDZĄ Polaków. Na kresach wschodnich żyją swiadkowie rzezi, jakie urządzano w czasie wojny i tuż po. Za wcześnie co najmniej o jedno pokolenie na znaki przyjaźni. To tak, jakby bratać się z Niemcami w 60-tym. Słowianie muszą stworzyć wspólnotę interesów, a nie plemienną. Takie EWG zamiast RWPG, na małą skalę. Niestety suwerenne sojusze gospodarcze są już chyba niemożliwe. Zbyt wielu mamy na karku szantażystów finansowych. Chyba, żeby ujawnił się jakiś głęboko skrywany talent przywódcy i dyplomaty, co to pociągnie za sobą Polaków i wyrwie kraj z rąk zdrajców i zagranicznych agentów.

  0
 8. Avatar manieknwo

  .
  U nas masowy zryw nie ma sensu bo zbyt wielu pogodzilo sie z niewolnictwem.
  .
  Maja sens brygady zemsty usuwajace ze sceny politycznej politykow zdrajcow, i skorumpowanych sedziow.
  .
  Takie oddzialy armii podziemnej ad 2014.
  .

  0
 9. Avatar AS (niedobry)

  Co za bajki Pan opowiada? Chyba oderwał się Pan od rzeczywistości. W Polsce Majdan? Młodym dawno już nie było tak dobrze jak teraz mają. Kiedyś musieli cierpliwie czekać na swój czas. Teraz wszystko dla nich, już od samego początku. Rozpychają się łokciami jak tylko mogą. Na nic nie patrzą. Są tylko żądni sukcesu. I po trupach, a do celu. Niech Pan się chociaż trochę zreflektuje…
  PS. A Majdan to jest na Ukrainie. I jest dokładnie taki, jak go opisał Sienkiewicz w Ogniem i mieczem. Władzę przejął zahartowany w boju Majdan. A on nie jest państwotwórczy. Jest natomiast ekspansywny. I też jak i kiedyś, będą z Majdanem kłopoty. Bo nikt nie wie co oni tam sobie umyślą.

  0
 10. Solidarność z Wileńszczyzną, a potem z Majdanem! Patologiczna sytuacja, w której wiece “solidarności z Ukrainą” gromadzą w Polsce kilkadziesiąt razy więcej osób niż manifestacje w obronie dyskryminowanych Polaków w Republice Litewskiej, świadczy o głębokim kryzysie naszego narodu. Co więcej – takie narody po prostu nie zasługują na dłuższą metę na niezawisłość polityczną, zaś wielka polityka prędzej czy później wyegzekwuje od takiego narodu swoje niezmienne prawa.

  Wyrazy solidarności, bezinteresowne akty poparcia, podświetlanie pomników i budynków w sino-żółtych barwach – Ukraina może w Polsce liczyć dosłownie na wszystko. „Solidarność z Ukrainą” stała się czymś w rodzaju – albo nawet po prostu zastępczym patriotyzmem, czymś ponad ludzki odruch współczucia dla wszystkich tych, którzy gdziekolwiek na świecie giną i co uznać można za przejaw niesprawiedliwości, która w normalnym człowieku budzi moralny sprzeciw. Całość tu: http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/solidarnosc-z-wilenszczyzna-a-potem-z-majdanem Ps. Obawiam się, że to głos wołającego na puszczy. Teraz cała masa idiotów będzie w Polsce pokazywać jak to się nie solidaryzują i nosić koszulki z Ukraińską flagą (już takich debili we Wrocławiu widziałem).

  0
  • Avatar Krzywousty

   Nie nazywaj Republiki Lietuwskiej litewską. Lietuva nie ma z Litwą wiele wspólnego.
   Tym bardziej o Polaków tam mieszkających powinniśmy walczyć…

   0
 11. Polska już miała “majdan” (Solidurność) — po co żydo-waadzy zmieniać cokolwiek? Chyba że zimny czekista Putin chce odbić Polin i przyłączyć do ruskiego pansłowiańskiego imperium 🙂 Ach, żeby…

  0
 12. Pingback: Slava Herojam! Smert Orlam! « Grypa666's Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816