Bez kategorii
Like

Polska w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich

09/12/2011
312 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Polskę wepchnięto do Unii Europejskiej, czyli ZSRE, tak jak kiedyś do ZSRR. Ostatnio min. Sikorski (to ten ze “strefy zdekomunizowanej”, a de facto znowu komunizowanej) tam ją skutecznie zakotwicza.

0


Często słyszy się (na NE też…) powielane tezy ze źródeł postkomuny, że stało się to z powodu podpisania Traktatu Lizbońskiego przez ś.p. prez. Lecha Kaczyńskiego. Nic bardziej obrzydliwie fałszywego! Przy ubolewania godnym wówczas  składzie Sejmu i Senatu, prezydenta Kaczyńkiego opór nie mógł być skuteczny. Jego veto zostałoby i tak obalone większością głosów w Sejmie i Senacie. Nie tylko towarzysze peniskotów, ale i siły z zachodu też miały interes żeby opornego POLSKIEGO prezydenta zmusić do współpracy. Fair is fair! – jak mówią na Zachodzie.

Michał Pluta, w tygodniku KWORUM, napisał artykuł z którego cytuję fragmenty: 

"Nietrzeba było wiernopoddańczych deklaracji Sikorskiego, żeby wiedzieć, że folksdojczów gotowych na każdą nikczemność w III RP nie zabraknie. Ale też minister spraw zagranicznych zdaje się sugerować, że teraz jest jakiś wyjątkowo dogodny moment dla otwartego podporządkowania Polski Berlinowi. >>>

Zamiast zająć się rozwiązaniami prawnymi, które umożliwiłyby ludziom godne życie ze swojej pracy, te skur*** martwią się „strefą euro”. Wiem więc komu podziękować, za to, że na nic mnie nie stać. Dziękuję więc ci III RP i tobie „wspólna Europo”! Niech cię szlag trafi!"

Całość artykułu:

 http://www.kworum.com.pl/art3998,kilka_cytatow_o_niemcach_i_nie_tylko.html

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Vars

Doswiadczony dlugim zyciem na Zachodzie, widze zza Atlantyku sprawy w Polsce i na swiecie czesto inaczej niz wielu rodaków.

174 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816