Bez kategorii
Like

POLSKA w POTRZEBIE: CEL – PAL!!!

04/07/2011
269 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Moje stanowisko.

0


PODJĄŁEM SIĘ ORGANIZOWANIA RUCHU SPOŁECZNEGO „POLSKA W POTRZEBIE”. WIEM, ŻE TYM SAMYM POJAWIŁ SIĘ CEL DO PRZERÓŻNYCH ATAKÓW. DOSTRZEGAM, ŻE CHODZI TEŻ O ZNISZCZENIE MOJEJ WIARYGODNOŚCI JAKO PATRIOTY SŁUŻACEGO OJCZYŹNIE.

 
W CZASACH PRL ŚRODOWISKA NIEZALEŻNE BYŁY CZĘSTO DEZORGANIZOWANE PRZEZ SB PLOTKAMI, ŻE KTOŚ JEST ESBECKIM AGENTEM. WIELE ŚRODOWISK ROZPADŁO SIĘ, GDY ZACZĘŁY SIĘ WZAJEMNE OSKARŻENIA O AGENTURALNOŚĆ. DZIŚ W IPN Z AKT SB MOŻNA USTALIĆ JAK CZĘSTO TAKIE PLOTKI ROZSIEWALI POMAWIAJĄCY NIEWINNYCH LUDZI AGENCI BEZPIEKI.
 
ODNOSZĘ WRAŻENIE, ŻE OBOK BRAKU ZROZUMIENIA I GŁUPOTY DOŚWIADCZAMY PODOBNEJ DO ESBECKIEJ PRÓBY ZNISZCZENIA RUCHU „POLSKA W POTRZEBIE”. UTWIERDZAM SIĘ W TYM POGLĄDZIE, GDY CZYTAM NIEKTÓRE WYPOWIEDZI NA FORACH INTERNETOWYCH, NA „NOWYM EKRANIE”, W TYM OCENY WYSTAWIANE LUDZIOM, KTÓRYM ZAUFAŁEM.
 
SZANOWNI PAŃSTWO!
 
Z ZASADY LUDZIOM WIERZĘ. PRZESTAJĘ UFAĆ TYM, KTÓRZY ZAWIODĄ. BLISKĄ WSPÓŁPRACĘ PODEJMUJĘ WÓWCZAS, GDY KOGOŚ DOBRZE POZNAM. WŁASNE DOŚWIADCZENIE MÓWI, ŻE DRUGIEGO CZŁOWIEKA MOŻNA ŁATWO OSKARŻYĆ I NAWET MOŻNA TO UPRAWDOPODOBNIĆ. DLATEGO NIE UZNAJĘ PODEJRZEŃ I ZARZUTÓW FROMUŁOWANYCH PRZEZ OSOBY NIEZNAJOME LUB ANONIMOWE (W INTERNECIE STANDARDEM JEST POSŁUGIWANIE SIĘ PSEUDONIMAMI).
 
TAKI JEST MÓJ POGLĄD W KWESTII ZAUFANIA W DZIAŁALNOŚCI PUBLICZNEJ. POGLĄD OBIEKTYWNY WYROBIĘ WTEDY, GDY AKTA SŁUŻB TAJNYCH OBECNEJ RP II1/2 TRAFIĄ DO IPN.
 
POLSKA W POTRZEBIE – POLSKA POTRZEBUJE CIEBIE
Romuald Szeremietiew
Przewodniczący

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Polska w Potrzebie

Ruch Spoleczny. Kontakt: polskawpotrzebie@nowyekran.pl Plaszczyzna spotkan wszystkich, dla których sprawy Polski sa nie tylko przedmiotem trosk, ale takze wyzwaniem do pozytywnego dzialania.

8 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816