POLSKA
Like

Polska w okowach mafii – Grzegorz Michalski

14/09/2013
469 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Przypomnijmy!!  Pisałem – Październik- 18- 2010 Polska w okowach mafii część III Oskarżam prezydenta RP oraz Platformę Obłąkańców o przelanie Polskiej krwi!! Bez politycznej kultury suwerenny Naród jest dzieckiem, które bawi się ogniem i może w każdej chwili podpalić dom.  Tej kultury brakowało i brakuje  PO – Platformie Obłąkańców Czy musiał zginąć Prezydent L.Kaczyński?. Musiał, bo stał na drodze mafii, do całkowitego zawładnięcia Polską. Ojczyzną kierują teraz ludzie, dla których ,,koryto” jest najważniejsze a dobro Polski, jej obywateli, stan finnsowy państwa czy życie ludzkie, nie przedstawiają dla nich żadnej wartości. Śp prezydenta L.Kaczyńskiego zabiła zbrodnicza ,,polityka” Tuska i jego żołnierzy. Każdy popełnia błędy, popełnił je zapewne i Śp L. Kaczyński. Za co został zamordowany? Myślę, że za konsekwencje i twardy […]

0


Przypomnijmy!!  Pisałem – Październik- 18- 2010

Polska w okowach mafii część III

Oskarżam prezydenta RP oraz Platformę Obłąkańców o przelanie Polskiej krwi!!

Bez politycznej kultury suwerenny Naród jest dzieckiem, które bawi się ogniem i może w każdej chwili podpalić dom.  Tej kultury brakowało i brakuje  PO – Platformie Obłąkańców

Czy musiał zginąć Prezydent L.Kaczyński?. Musiał, bo stał na drodze mafii, do całkowitego zawładnięcia Polską. Ojczyzną kierują teraz ludzie, dla których ,,koryto” jest najważniejsze a dobro Polski, jej obywateli, stan finnsowy państwa czy życie ludzkie, nie przedstawiają dla nich żadnej wartości. Śp prezydenta L.Kaczyńskiego zabiła zbrodnicza ,,polityka” Tuska i jego żołnierzy. Każdy popełnia błędy, popełnił je zapewne i Śp L. Kaczyński. Za co został zamordowany? Myślę, że za konsekwencje i twardy opór przeciwko ,,The Holocaust Industry” co łączyło się z odmową wypłaty wiadomo komu,  65 mld USD za rzekomo, mienie pozostawione w Polsce. Co zrobił Tusk będąc w Jerozolimie? Obecał zwrot majątku w ramach reprywatyzacji, pomimo, że ta sprawa została zamknięta w ubiegłym wieku, w latach 60-tych zgodnie z międzynarodowym prawem. Śp prezydent L.K. miał racje. Czy mógł się ,,narazić”?. Czy to morderstwo mogło mieć międzynarodowy ślad  – nie wykluczone. 

Minęło już 6 miesięcy od tej orgomnej tragedii, od zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, a nikt nie poniósł odpowiedzialności, nikt nie został ukarany. Mamy do czynienia z procesem niespotykanym w żadnym cywilizowanym kraju.
Wszyscy polscy patrioci, Polacy, którzy pozostali wierni tym wartościom za które byli w latach komuny bici, opluwani, poniżani, za które zamykano ich w więzieniach – doskonale wiedzą, że niezależne sądownictwo czy niezależne organa ścigania w Putinowskiej Rosji nie istnieją. Z faktu tego, doskonale zdaje sobie sprawę jawnie działająca antypolska tuskowa mafia. Dlatego oddanie śledztwa zbrodniarzom z byłej KGB, to nic innego jak dowód, na nieprawdopodobny upadek ,,polskich elit” z Komorowskim na czele, oraz paraliżujący strach przed prawdą. Przypomnę choćby wypadek izraelskiego helikoptera IDF chyba w sierpniu br na karpackich poligonach armii rumuńskiej, który spadł  – zginęło wtedy kilku Izraelczyków. Co zrobili Żydzi? Otóż premier Netanyahu wysłał natyczmiast do Rumuni dwa samoloty z ekspertami, agentami tajnych służb i lekarzami. Żydzi zabezpieczyli teren i za zgodą Rumuni rozpoczęli śledztwo. A to wszystko jak pamiętamy, działo się w zgodzie z międzynarodowym prawem,  czyli wspominaną w Polsce Konwencją Chicagowską.
   Tak jak łże Tusk, tak łże i Putin, to główni winowajcy – obaj ,, nie zawiedli ‘’, choć ten drugi jest teraz w komfortowej sytuacj. Antypolski rząd z  własnej głupoty, mordowania niewygodnych,  [wyszukiwarka google: ,,Powstań Polsko skrusz kajdany” ,,Polska w okowach mafii część 2” ], siania nienawiści do śp prezydenta L.Kaczyńskiego i PiS, uprawiania polityki rodem z rynsztoka, głoszoną wszem i wobec propagandą sukcesu o stanie finansowym państwa, – sam zatruł się własnymi kłamstwami, głoszonym fałszem i obłudą.
Czy prawda zwycięży, czy winni mordów,   [Grzegorz Michniewicz, jeden z najbardziej zaufanych w kancelarii Tuska,- Piotr Skórzyński, antykomunista, autor reportaży o WSI oraz programu ,,Oblicza prawdy”,  ],      powrotu cenzury i finansowego upadku państwa Polskiego zgniją w więzieniu?  

 

Czy chcecie czekać aż ,,wyginiecie jak dinozaury” zgodnie z obietnicą Ojca Chrzestnego mafii?
Czego jeszcze Polska musi doczekać, co jeszcze musi się stać, aby ludzie zrozumieli, że rządzi nimi mafia, że obłąkańcy w rządzie to bezkarność dla aferzystów, powrót tajnych współpracowników i donosicieli SB do ,,koryta” i ekonomiczna katastrofa państwa. Czy chcecie zostawić smród i ubóstwo przyszłym pokoleniom, o ile coś z Polski jeszcze zostanie?    www.zegardlugu.pl   

Czego jeszcze musi doświadczyć połowa POlaków i każdy z osobna, aby powiedzieć dość? Co jeszcze musi sie stać, aby zrozumieć, że koniec Polski jest bliski   

Polska jak widać do tej pory ,,Nie jest najważniejsza”
Pod rządami Platformy Obłąkańców wraca stare, Polska skręca w lewo. Propaganda sukcesu, powracająca cenzura to powrót do czasów PRL-u. Podział na MY i ONI  nabrał rumieńców.
MY, którzy pozostali wierni tym wartościom, za które odsiadywaliśmy wyroki polityczne, byliśmy bici i poniżani przez komunistycznych oprawców z UB, SB, ORMO, ZOMO, PZPR.  ONI to Ci, którzy dopuścili sie zdrady przy ,,kanciatym meblu”, zwolennicy ,,grubej krechy”. Ci wszyscy którzy do życia politycznego i publicznego przywrócili zbrodniarzy komunistycznych.
   Polska ginie, a antypolskie media jak TVN czy gazeta wyborcza zadowalają się tematami zastępczymi jak politycznym błaznem Palikotem, oraz ciągłymi atakami na J.Kaczyńskiego i PiS.  MOJĄ  NAJWIĘKSZĄ  OSOBISTĄ  TRAGEDIĄ  BYŁA  DRUGA  TURA  PRZYŚPIESZONYCH   WYBORÓW  PREZYDENCKICH,  DNIA  4  LIPCA  2010 ROKU.  TO  WŁAŚNIE  TEGO  DNIA  LOS  POLSKI   ZLEŻAŁ  OD  TYCH  [SLD],  KTÓRYCH  NIGDY  JUŻ  NIE POWINNO  BYĆ  NA POLSKIEJ   SCENIE   POLITYCZNEJ, —  WSTYD  I   HAŃBA!!

Gdybyśmy w stanie wojennym siedząc w więzieniu coś takiego przewidzieli.
Nie ma niezależnej władzy, nie ma już niezależnych urzędów prokuratorskich, są polityczne nakazy, ubliżania, nagonki, czystki i mordy polityczne, za które nie ma kary. Ostatnio Biuro Prasowe TVP potwierdziło, że znikają z tv dziennikarze, którzy pałają sympatia do PiS, znika z tv ,,Misja Specjalna” Anity Gargas i B.Wildsteina,- powód, słaba oglądalność. Teraz Platforma Obłąkańców zadba o pozytywny przekaz, jak za czasów komuny. W tv będą teraz same sukcesy, otworzą się więzienia dla przeciwników politycznych. Powróciła komunistyczna, milicyjna, mafijna Polska. Tak jak w PRL-u prawo do powszechnej informacji będzie dla elit, zamknie się IPN  przeczyści NIK  i to już nikogo nie zdziwi. Mafia dożyna polskich patriotów, ginie wolne słowo, nie ma wojny, a z własnej głupoty Polska traci niepodległość, lecz oficjalnie mieni się państwem wolnym i demokratycznym. 
 
 Widzę jednak ogromna klęskę PO, to musi już niedługo nastąpić, bo zgodnie z powiedzeniem Śp. Stefana kard Wyszyńskiego [1901-1981]  ,, Jeżeli z dłoni Narodu wypadnie Ewangelia, nie uratują  jego poziomu moralnego, społecznego i kulturalnego żadne manifesty czy programy polityczne”. Rada:

Jak najszybciej musi powstać ogromny bunt Polskiej Solidarności, siła, która zmiecie reżim nad Wisłą, bo jeszcze trochę a nie pozostanie Narodowi  żaden legalny ruch.

Grzegorz Michalski
były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej S- były internowany. Uznany przez IPN w Poznaniu za pokrzywdzonego.  gmichalski83@gmail.com

www.zolnierzesolidarnosci.com

Ps:

Pisząc te artykuły z serii ,,Polska w okowach mafii” miałem i mam ogromną wiarę w to, że to się sprawdza i sprawdzi w życiu. Dlaczego? Dlatego, że pozostałem wierny tym wartościom za które odsiadywałem wyroki. 

 

 

0

Grzegorz50 http://www.zolnierzesolidarnosci.com

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności. Uznany przez IPN w Poznaniu za pokrzywdzonego.

22 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758