POLSKA
Like

Polska w okowach mafii częśc VII- Grzegorz Michalski

08/09/2013
522 Wyświetlenia
1 Komentarze
11 minut czytania
no-cover

Polska W okowach mafii cześć VII- Grzegorz Michalski Polityczne morderstwa Tuska- ,,PO” trupach do wyborów, po trupach do władzy!! Gdybym przestał być ,,oszołomem”, wówczas ojciec wstałby z grobu i dałby mi po pysku- Waldemar Łysiak Tylko my, starzy działacze ,, NSZZ Solidarność”, pierwszej Solidarności, Ci, którzy do dziś pozostali wierni tym wartościom, za które odsiadywaliśmy wyroki polityczne, mamy odwagę mówić prawdę. Za ,,5 minut” wybory parlamentarne, a więc roztropność nakazuje nigdy nie ufać tym, którzy nas chociaż raz zawiedli, oszukali, zdradzili. Roztropność nakazuje także, aby w nadchodzących wyborach parlamentarnych do Sejmu i Senatu, zdecydowanie i solidarnie odsunąć od koryta mafię, która doprowadziła kraj do politycznej i ekonomicznej ruiny http://www.dlug-publiczny.pl/ biedy http://www.monitorekonomiczny.pl/s17/Artyku%C5%82y/a184/Dramat_ub%C3%B3stwa_3_.html afer korupcyjnych, likwidacji przemysłu, ucieczki poza Polskę 2 mln młodych Polakóworaz mordów politycznych Tych, którzy stanęli im na drodze do całkowitego zawładnięcia Polską. ,,Wataha” jeszcze żyje, jeszcze nie została całkowicie wyrżnięta, – ,,jeszcze nie […]

0


Polska W okowach mafii cześć VII- Grzegorz Michalski

Polityczne morderstwa Tuska- ,,PO” trupach do wyborów, po trupach do władzy!!

Gdybym przestał być ,,oszołomem”, wówczas ojciec wstałby z grobu i dałby mi po pysku- Waldemar Łysiak

Tylko my, starzy działacze ,, NSZZ Solidarność”, pierwszej Solidarności, Ci, którzy do dziś pozostali wierni tym wartościom, za które odsiadywaliśmy wyroki polityczne, mamy odwagę mówić prawdę. Za ,,5 minut” wybory parlamentarne, a więc roztropność nakazuje nigdy nie ufać tym, którzy nas chociaż raz zawiedli, oszukali, zdradzili.
Roztropność nakazuje także, aby w nadchodzących wyborach parlamentarnych do Sejmu i Senatu, zdecydowanie i solidarnie odsunąć od koryta mafię, która doprowadziła kraj do politycznej i ekonomicznej ruiny http://www.dlug-publiczny.pl/ biedy http://www.monitorekonomiczny.pl/s17/Artyku%C5%82y/a184/Dramat_ub%C3%B3stwa_3_.html afer korupcyjnych, likwidacji przemysłu, ucieczki poza Polskę 2 mln młodych Polakóworaz mordów politycznych Tych, którzy stanęli im na drodze do całkowitego zawładnięcia Polską. ,,Wataha” jeszcze żyje, jeszcze nie została całkowicie wyrżnięta, – ,,jeszcze nie wyginęła jak dinozaury”.

Śp. kard S. Wyszyński mówił: ,, Jesteśmy mocni w wierze, ale słabi w czynie!” Nadszedł najwyższy czas, czas wyborów,- aby udowodnić, że jesteśmy także mocni w czynie!!

STOP DALSZEJ DEGRADACJI POLSKI, STOP BIEDZIE I BEZROBOCIU, STOP POLITYCZNYM ZABÓJSTWOM

Za moich czasów komuniści mordowali skrycie i po cichu. W kazamatach ubeckich, esbeckich, mordowano przeciwników politycznych, ginęli z rąk oprawców prawdziwi patrioci. W Poznaniu ginęli na ul; Kochanowskiego, była Rakowiecka i wiele innych miejsc kaźni. Dziś z opozycją rozprawia się jawnie na oczach Polskiego Narodu, na oczach Świata. Tuskowa mafia opanowała media, TK, sędziów. Jest wiele nie wyjaśnionych afer, samobójstw, dziwnych zgonów, dziwnych przypadków które przytrafiają się znanym ludziom. W grudniu 2009 ,,umiera nagle” Grzegorz Michniewicz, dyr. generalny Kancelarii Tuska, [miał dostęp do tajnych dokumentów] który powiesił się ,,sam” na kablu od odkurzacza, żadne ,,polskie media” tego nie zauważyły. Zapewne doskonale wiedział na jakim bagnie zbudowano III RP. To morderstwo,dosłownie na dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia 2009 roku, stało się zaczątkiem mafijnej Polski. To tragiczny ciąg zdarzeń z Magdalenki gdzie Bolek [Wałęsa], Kiszczak, Wolski [Jaruzelski], Szechter [Michnik] iinni wznosili toasty ku ,,chwale Ojczyzny”. Później w dziwnych przypadkach ginie prezes NIK Walerian Pańko, poseł Tadeusz Kowalczyk, Marek Karp, bp Jerzy Dąbrowski [TW], europoseł Filip Adwent, Daniel Podrzycki. Dziwne nie śmiertelne przypadki przytrafiają się J. Kaczyńskiemu, J.Kurskiemu, Adamowi Glapińskiemu, oraz wielu członkom komisji weryfikacyjnej WSI. Pamiętamy jedną z największych afer na początku ,,transformacji” jaką była afera [FOZZ] Fudusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Wielu z tych którzy dochodzili prawdy ,,nagle zmarli”. Tusk w porozumieniu z Putinem morduje prezydenta RP, jego małżonkę, 94 osoby. W Łodzi następuje atak, zginął Marek Rosiak asystent europosła PiS Janusza Wojciechowskiego, w sierpniu br. ,,sam” wiesza się nagle Andrzej Lepper –,, Polska zdała i nadal zdaje egzamin”.

Zbliżające się wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu w Polsce 2011 roku, to okres bardzo niebezpieczny dla Tych, którzy w najmniejszym stopniu nie popierają tej zbrodniczej organizacji jaką jest PO, partia cudów, miłości. Dziwić się należy Polakom, jak taki dupek jakim jest Tusk mógł doprowadzić do tego, że na oczach Świata dochodzi w Polsce do ucieczki za chlebem milionów Polaków poza granice Polski,rozkradania majątku narodowego, biedy, bezrobocia oraz mordów działaczy opozycji, – cud! Mało tego, za zgodą mafioso [Tuska] prowadzono perfidną grę przeciwko śp. prezydentowi L. Kaczyńskiemu który był inwigilowany. Pamiętamy jak żołnierz mafii Arabski odmówił śp. prezydentowi Kaczyńskiemu rządowego samolotu TU-154M. Tusk na pytanie, czy potrzebuje samolotu do swojej pracy odpowiada:
– Powiem brutalnie – ,,nie potrzebuję pana prezydenta, na tym polega problem”. Za taką antypolską działalność powinien stanąć nie przed TS lecz przed ścianą i być rozstrzelany, wzorem Nicolae Ceausescu z 1989 roku!!

Centrum tajnych danych: Rejestracja Lecha Kaczyńskiego nastąpiła 25 października  o godzinie 23.02:38. Dane wprowadził funkcjonariusz delegowany do CAT z innej służby, który posługiwał się kartą ID o numerze 9200167 – właśnie taki numer figuruje na dokumencie potwierdzającym wprowadzenie danych do BWO. W przypadku Lecha Kaczyńskiego załącznikami są m. in. poufne dane dotyczące osoby prezydenta, raport gruziński, dane na temat jego brata, Jarosława Kaczyńskiego i dane z prezydenckiego telefonu z łącznością niejawną – mówią ……. . Pamiętajmy także, że oprócz Tuska największą świną i zdrajcą w antypolskim ,,rządzie” okazał się R. Sikorski, który od września 2009 poza plecami śp. prezydenta prowadził rozmowy z Rosjanami o przygotowaniu wizyty Tuska w Katyniu, nie informując śp L. Kaczyńskiego, abył to przecież jego zasrany obowiązek wynikający z -art 133 ust.3.

Do wyborów pozostało przysłowiowe 10 minut. Aby uświadomić Polakom tragiczną sytuację w jakiej znalazła sie Polska pod rządami mafii, warto na te 10 min przed, powiedzieć o przerażającej a ukrywanej prawdzie, o zniszczeniu dorobku dwóch powojennych pokoleń Polaków!!
Oto raport opracowany przez Komisję Europejską w oparciu o kolejne roczniki statystyczne, prezentowane dane zyskały uwierzytelnienie poprzez oświadczenie przedstawiciela Banku Światowego w Polsce. Liczby są więc niepodważalnym wykładnikiem rzeczywistości. Nagle wbrew obietnicom danym przez PO w 2007 roku przypomnieli sobie, że 16% Polaków tj: około 3 mln jest bezrobotnych, 19 mln żyje poniżej minimum a 5 mln Polaków żyje w nędzy. Tuskowa mafia przypomniała sobie o tym fakcie teraz na 10 minut przed wyborami. Dlatego też chciałbym zacytować książkę prof. zwyczajnego ekonomii Uniwersytetu Stanu Washington w Seattle Kazimierza Poznańskiego ,,Wielki przekręt”. Ujawnił ogromną zbrodnię na narodzie polskim podczas tzw. transformacji. Właśnie w tym momencie majątek narodowy oceniany na około 240mld USD, przemysł i banki wytworzyły w 1989r co najmniej połowę tego dochodu narodowego czyli około 140mld USD. Tuskowa mafia która wyprzedając ten majątek za bezcen, otrzymała sumę, która pod koniec prywatyzacji osiągnęła około 20 mld USD, czyli mniej niż 10% wartości. To nic innego jak zniszczenie dorobku dwóch powojennych pokoleń Polaków. A więc zdrada stanu. Kupujący i sprzedający wiedzieli co robią. Winni zdrady narodowej nadal są przy korycie, korzystają z przywilejów, mordują i znęcają się nad Polską i Polakami.

Nadchodzą wybory parlamentarne. Najwyższy czas aby natychmiast zatrzymać dalszy upadek ekonomiczny Polski. Nadchodzi czas w którym Polacy powiedzą dość. Dość biedy, bezrobocia, dalszego zadłużania kraju, wyzwisk, ubliżania, politycznych mordów. Dość rządów mafii. Nadchodzi czas sprawiedliwej zapłaty za lata poniewierki, za wyprzedaż majątku narodowego, za perfidną grę Tuska przeciwko śp. L. Kaczyńskiemu, za mord pod Smoleńskiem, za katarski inwestor który miał zatrzymać upadek polskich stoczni, za umowę gazową która uzależni kraj na wiele lat od Rosji – Naród zapłaci.

Nie pozwolimy, aby winni ogromnych nieszczęść w kraju, stąpali po polskiej ziemi będąc wolnymi. Osobiście jestem daleki od odwetu. Ale Tusk musiał sobie zdawać sprawę, że stojąc na czele Polski, piastując urząd premiera działa na szkodę Polski, Polaków, doprowadza parszywą grą z premierem obcego państwa przeciw własnemu śp. prezydentowi, przyzwala na mordy przeciwników politycznych,- to tym bardziej musi się liczyć z odpowiedzialnością. Taka parszywa działalność Tuska i ,,antypolskiego rządu” w historii powojennej Polski oceniona powinna być surowo. Wszyscy powinni stanąć pod ścianą i być rozstrzelani. Oni zdają sobie sprawę z antypolskiej działalności dlatego strach przed PiS ich paraliżuje. Pamiętajmy o tym szczególnie przed wyborami. Jeszcze Polska nie zginęła.

Grzegorz Michalski

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności

www.zolnierzesolidarnosci.com 

0

Grzegorz50 http://www.zolnierzesolidarnosci.com

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności. Uznany przez IPN w Poznaniu za pokrzywdzonego.

22 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758