NEWS
Like

Polska to POdły kraj

15/11/2013
1271 Wyświetlenia
26 Komentarze
12 minut czytania
Polska to POdły kraj

Jestem Polakiem, choć nie stabilnie związanym z Polską. Mówią, że jak se pościelesz tak się wyśpisz. Czasem ktoś inny szyje nam podszewkę. Chciałbym napisać tu potocznym językiem opinię o Polsce, ale perpetuum mobile nie odkryję. Mogą mnie jedynie służby specjalne zaklasyfikować do emocjonalnych wariatów lub niewychowanych, niebezpiecznych. Jest nakaz „demokratyczny” używania języka pluralistycznego, asertywnego. Ja jednak uważam, że Polska to kur…. kraj. Niemcy nazywają nas rozszarpanym, nieszczęśliwym, nieudanym krajem. Wracam do meritum.

0


 

to POdły kraj

Jestem prorokiem. Napisałem niedawno felieton: „Ugnojone świnie, (Nie)podległość… – debilizmów ciąg dalszy” i takie oto tytuły nazajutrz w Onecie zobaczyłem:

„Duże straty po zamieszkach. Prezydent Warszawy zabiera głos”

„Światowe media oburzone ekscesami w Polsce”

„Burdy na ulicach. Zobacz co działo się w stolicy”

„Krajobraz po burzy. Tak dzisiaj wygląda stolica”

„Polska ambasada w Moskwie obrzucona racami”

„To przez harce łysych pał Polska ma przepraszać”

„Nieudolna władza to jest problem, nie chuligani”

Mamy wolny, demokratyczny, liberalny, komunistyczny, czy anarchistyczny kraj? Może dziki kapitalizm? Moja mama mówi, że Polacy zawsze się kłócili, ale takich waśni jeszcze nie było. Nie tylko wojna Polsko polska trwa. I na Ruskich po latach pokoju nadal z motyką na słońce się rzucamy. Tylko idiota grób sobie kopie.

Niektóre tytuły i wiadomości w mediach przypominają propagandę komunistów. Chyba tworzone przez służby władzy. ACTA działa. Z „niezależnych” forum publicystów Wiadomości24 i Salon24 też kasują niektóre wolne myśli.

Prezydent (nie mój) Bronisław Komorowski uprawia socjalizację słowami o demokracji, wolności, zdobyczach pierestrojki i o jakichś dysydentach – niczym gierkowskie „pomożecie?”. Ludzie pomagają kamieniami. Tych ludzi karmiła piersią matka Polka. Władza. Czyli łyse pały harcujące w urzędach, radach, sejmie i niepotrzebnym senacie oraz europarlamencie. Przestępcy siedzący w sądach i prokuraturach.

Czarno to widzę. Wróci PiS (AWS) i będą nowe zadymy. Dlaczego? Bo dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Nie było zakazu pełnienia funkcji publicznych dla jedynie słusznych partyjniaków, nie było żadnej lustracji dla prokuratorów i sędziów.

było żadnej pierestrojki. Rządziła i rządzi PZPR, ZSL, UW, AWS. Nie zmienili ustroju, prawa, polityki. Zrobili grubą kreskę. Mundurki tylko zmienili. Nie zmienili służb specjalnych. Największej zarazy. Bezkarnych i niekontrolowanych funkcjonariuszy. To są hieny wyżerający Polskę i jeszcze wypinające pierś do nagród.

Nie ma Rzecznika Praw Obywatelskich jak i Platformy Obywatelskiej czy Prawa i Sprawiedliwości. Są tylko tombaki. RPO jak i Helsińska Fundacja Praw Człowieka to są organy dyspozycyjne. Puderniczki władzy. Dla władzy muszą być spolegliwi lub won. Tak było za cezara i za króla. Czarno to widzę, bo wrócą ci sami kontraktowcy, prowokatorzy i nic się dla obywateli nie zmieni. Poza biedą. Na wojnę nie ma co liczyć, bo Związek Socjalistycznych Republik Europejskich nie będzie siedział cicho. Mają tu interesy zdobyte (najpierw masońskimi rozgłośniami) i muszą ich bronić. Głupi naród. Wybiera oszustów, nierobów i kolesiostwo. Mniejsze lub większe zło, ale zło. Należało by powtórzyć strajki generalne i żądać demokracji bez kontraktów. Nie bardzo jest gdzie i kim strajkować. Ubecy nauczyli się na błędach i rozwalili molochy państwowe. Wyjdą ludzie na ulice, ale rozdrobnieni. Poleje się krew, ale głównie samobójców w prymitywnym kraju.

To nie jest tak, że policja i wszyscy prokuratorzy, sędziowie, funkcjonariusze, urzędnicy są źli. Niektórzy dbają milczeniem o chleb i o miejsce pracy. Oni też mają rodziny, dzieci i czasem sumienie. Są jednak zależni. Mieszkają między nami. Jestem pewien, że nie jeden policjant przeszedłby na drugą stronę barykady. Sędziów trzeba zlustrować, zabrać im immunitety i wprowadzić realny nadzór. Dość samowoli. To tylko ludzie. Milczenie jest złotem. Dosłownie i w przenośni. Złotem dla nich, ale kwasem siarkowym dla ludzi. Oni nie wierzą w boga. Nie myślą o sądzie doczesnym i ostatecznym. Oby było piekło. Oni nie są tacy mocni i silni. Boją się ludzi i zamachowców. Potrafią się wieszać, rzucać z okien, strzelać do siebie i zapijać. Nawet bokserzy i generałowie się załamują. Nawet byli hitlerowcy niemieccy żałują, przepraszają. Służbiści są otoczeni samodzielnie skonstruowanymi przepisami, kamerami, policją. Wierzcie mi. Potrafią płakać. Jak i zabójcy z którymi siedziałem na Kleczkowskiej przez tą legalną mafie za niestawienie się do ubeków.

Nie widzę tu kosynierów i husarii na zwycięstwo. Nawet Piotr Ikonowicz się zląkł aresztu, jakkolwiek by tego nie tłumaczył. Trzeba być gotowym zginąć za prawdę i pomoc. Niech się zwierzęta boją śmierci i rozliczeń. Niech się sędziowie, którzy skazują niewinnych na tragedie boją sądów, bo są chwilowo tylko krytymi gangsterami. Domino się zawali. Współczuję ich dzieciom, bo przenoszą reżim na rodzinę. Politycy to ciecie w rękach mafii. Ustawią w szeregu Ziobrę, agenta Tomka i Kamińskiego. Przejściowych ministrów sprawiedliwości i szefów CBA. Wielu polskich zbrodniarzy ze służb ubeckich skończy jednak jak Hitler, Kennedy, Ceausescu, Husajn, Kadafi, Bin Laden. Z obstawą są mocni.

W zasadzie szkoda moich słów, każdy widzi ten klozet. Nie Żydzi, nie Ruskie, nie Niemcy nas najwięcej krzywdzą. Jeśli ośki nie posmarujesz to auto nie pojedzie. Wy dajecie łobuzom glejt na zbrodnie. Wy dopuszczacie do władzy te same próżne mordy od kilkudziesięciu lat. Miejcie do siebie pretensje, a potem idźcie z siekierami. Walnijcie siebie w łeb obuchem. Najpierw bądź samemu człowiekiem, a potem żądaj od innych poprawności politycznej. Nie gódź się na immunitety, na kominowe płace dla polityków, na preferencje partyjne, na ekonomiczne tortury. Nie gódź się na post PZPR. Nie bój się tchórzy z bronią.

Idź na ulicę z namiotem i żądaj referendum narodowego. Idź pod pałac I sekretarza i wystaw kapelusz po jałmużnę, niech Unia Europejska zobaczy jaki tu dobrobyt. Idź pod pałac prezydenta i proś o klucze od apartamentu. Idź pod sąd i żądaj sprawiedliwości oraz zewnętrznej kontroli. Majątek jaki marnują urzędnicy, politycy na szwedzkie stoły i sędziowie na bezczynność to stracona druga Japonia. Obnaża się w niżu demograficznym i liczbie polskich marek samochodów osobowych. Jesteśmy „potęgą”. Nie tylko w piłce nożnej. Obraził bym Białoruś, Rumunię i murzynów gdybym przyrównał Polskę do nich. Polska to żałosny kraj. Parodię prawa i przekręty polityków widać gołym okiem, aż dziw bierze na jawną akceptację tego zła. By żyło się lepiej grabią najsłabszych. Za to powinni być w łagrach a nie na stołkach próżniacy. Największym skur… jest mordowanie swoich przez swoich. Kanibalizm polityczny. Kibole, idźcie na barykady. Ktoś musi.

Idioci i zdrajcy piszą generalnie źle o rzekomych Żydach i o zamachach politycznych. Sami ich karmią i lud jątrzą. Sami najwięcej pieniędzy w bankach trzymają i od kościoła uciekają. Krzykacze emigrują ale nie walczą. Nie wezmą tarczy i nie pójdą na volksdeutschów bo sami mają nieczyste sumienie. Za dwadzieścia lat będzie nowa pseudo pierestrojka. W historii zwalą obecne pomniki i powiedzą, że teraz to mamy demokrację. Aż do kolejnych zamieszek. Bo Polak do głupek, oszust i egoista.

Polska to niereformowalny kraj. Nawet Główny Specjalista Sądu Najwyższego Rzeczypospolitej Polskiej nie rozpatruje merytorycznie wniosków pokrzywdzonego tylko wykorzystuje furtkę togowców i pisze, że z uwagi na zawarte treści znieważające /…/ uwagi zostaną nierozpatrzone. Nawet nie ścigają za rzekome znieważenie sędziów tylko mają swoje regulaminy do olewania ludzi. Mogę napisać, że kocham ich a oni i tak mogą subiektywnie uznać, że ich znieważam. Ciekawe co zrobią po tym akcie szczerości?

Układ zamknięty i państwo w państwie to nie przypadkowe określenia. Dygnitarze zakładają niebieskie linie wykluczonym społecznie rodzicom, ale kto ich rozlicza za te zbrodnie? To nie jest prawo i realizacja interesów państwowych. Ja nie dałem im nawet miana mojej rodziny zastępczej więc dlaczego mnie represjonują. To nie ja powinienem haracz płacić, to zbrodniarze powinni zrzec się obywatelstwa polskiego. W czasie wojny nie bronił bym kraju, tylko strzelał do rodzimych łotrów. Tych, którzy rujnują kraj, grzebią godność Polaków, ograniczają prawdziwą wolność i niepodległość Polski. Niszczą rodziny i likwidują państwo polskie. Mam już namierzonych konkretnych wrogów. Mam swój IPN.  

Reformować należy władzę (ludzi),

a nie rzeczy martwe (przedmioty)”

Rządzący trudnią się czerpaniem korzyści z cudzego nie-rządu”

Pieniactwo jest domeną urzędów, które w każdym szarym człowieku widzą gracza.

Grają więc nie swoimi pieniędzmi – im dłużej, tym lepiej”

Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym, głodujący – rządzącym”

Upaść może nawet człowiek wielki; podeptać go – tylko nikczemny”

Miłosierdzie nie więzienia dają ludziom sens istnienia”

Mamona czyni cuda!”

 

W Polsce nic się nie zmieniło

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jack_Ruby

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Pilecki

 

Grzegorz Niedźwiecki

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

122 publikacje
9 komentarze
 

 1. Avatar Sceptissimus

  Polska to nie podły kraj. Polska to podłe państwo. Jacy obywatele – takie państwo.
  “to zbrodniarze powinni zrzec się obywatelstwa polskiego” – to nielogiczne i naiwne. Coś takiego się nie zdarza.

  0
 2. Polska to piekny kraj,tylko Ci co ja przejeli po 1939 doprowadzili do tej sytuacji.

  0
 3. 10 lat więzienia za podwójne zabójstwo w Kołobrzegu http://wpolityce.pl/depesze/67184-10-lat-wiezienia-za-podwojne-zabojstwo-w-kolobrzegu
  10 lat dla człowieka, który zabił 2 bandytów w obronie życia. Miał ich poczęstować herbatą, a nie nożem? http://wpolityce.pl/artykuly/67202-10-lat-dla-czlowieka-ktory-zabil-2-bandytow-w-obronie-zycia-mial-ich-poczestowac-herbata-a-nie-nozem
  Ps. Ogromne znaczenie dla rozstrzygania przez sąd na zmiana ustroju sądów wprowadzona przez SLD. Kalisz chełpi się tym co rusz w TVN-ie. Polega to pokrótce na tym, ze sędzia nie może być aktywnym uczestnikiem procesu, a wyłącznie obiektywnym arbitrem przedstawionego nu przez strony materiału dowodowego. Dlatego normalny człowiek jest bez szans w starciu z wyspecjalizowanymi instytucjami, a jak trafi na biernego adwokata, to od początku jest przegrany. Wymyślono ten system, by korporacje prawnicze osiągały odpowiednie dochody, a praworządność ich nie interesowała. Wystarczy popatrzeć na lody jakie kręcili twórcy nowego ustroju sądów, by wiedzieć dlaczego tak się stało. Tylko totalna żydobolszewicka szmata lub jej pomiot mogła wydać taki wyrok. Ten wyrok to zbrodnia. Ten człowiek jest bohaterem i powinien dostać jeszcze nagrodę, że wyrwał dwa chwasty, zutylizował dwóch podludzi. Zwykła kurwa, a nie sędzia. Jacyś dziwni ludzie zostają sędziami, o dziwnym poczuciu sprawiedliwości. Ten wyrok, Sawicka, Marczuk, wszystkie wyroki postawione na głowie. Wszystkim chyba się nieźle pomieszało we łbach. Gdyby działo się to w USA, włos z głowy by mu nie spadł. W Stanach gdy ktoś przekroczy próg, z zamiarem rabunku, każdy ma prawo strzelać w obronie własnej. [Jedyny problem jaki miał sąd w Nowym Jorku polegał na interpretacji okrzyku : I kill You !
  Pytanie : czy jest to ostrzeżenie ? czy groźba ?
  Sąd stanął na stanowisku że było to wystarczające ostrzeżenie przed użyciem broni palnej do samoobrony. Pasażer metra miał bilet i jego przebywanie na peronie było uprawnione a ucieczka nieuzasadniona bo nie usuwała groźby napadu. Napastnicy nie posiadali biletów więc uznano
  że wtargnęli na teren peronu w celu dokonania napadu. Broniący się, nie musi tłumaczyć się ze skuteczności obrony ! Zabitych napastników było tylu ile pocisków miał pasażer – sześciu.
  To chyba było za Busha seniora. Groziły jak zwykle zamieszki, ponieważ zabitymi byli czarni bandyci. Anglicy i Amerykanie mawiają w takich sytuacjach: “lepiej być sądzonym przez dwunastu, niż być niesionym przez sześciu”.]. Żydobolszewickie prawo działa w Polsce, w zależności od zapotrzebowania. Natomiast zbrodniarze, bandyci Stanu Wojennego, wydarzeń z Poznania z 1956, i Grudnia 1970 chodzą na wolności i biorą wysokie emerytury. To orzeczenie, wyrok nie jest jakimś ewenementem. To świadome działanie polegające na ćwiczeniu społeczeństwa w uległości. W tak zwanym wymiarze sprawiedliwości poza nielicznymi wyjątkami zatrudnione są kurwy i gangsterzy i nie ma w tym żadnej przesady). kiedy to ludzie zrozumiecie !!! W sądownictwie nie było lustracji i aparat niesprawiedliwości funkcjonuje jak za dawnych lat. Gdyby zginął w czasie napadu broniąc rodziny, to i tak byłaby jego wina. Obrońcy bandziorów by twierdzili, że zamiast pokornie klęczeć to się stawiał a bandzior też człowiek, mógł się wnerwić. Coraz bardziej uwidacznia się bezprawie w sądach gdzie powinno odnajdywać się sprawiedliwość.Takiego sędziego powinno się pozbawić prawa do bycia sędzią. sądy to ważne ogniwo w degradacji i unicestwiania tego kraju. nie dziwne, kiedy tam zasiada 3cie pokolenie po tych co wymordowali NASZE MATKI, OJCÓW, DZIADKÓW. Zdziczenie tego państwa jest porażające. Jeżeli ktoś wkracza do mojego azylu, a takim ma prawo być moje mieszkanie czy dom, bez mojej zgody to ja mam prawo takiemu “napastnikowi “jaja” zawiązać na kokardkę, posypać solą i powiesić za te “jaja”. To jest moje niezbywalne prawo do obrony mojego azylu. Żaden prokurator czy sędzia nie ma prawa mnie oskarżać. Ten wyrok to hańba dla państwa prawa, ten wyrok wyraźnie pokazuje, że ludzie wysokiego zaufania publicznego to ignoranci i debile, dla których logiczne myślenie to abstrakcja. Te powyższe słowa są niestety najbardziej dyplomatyczne dla opisania tej sytuacji, bo innych nie wypada publiczne używać. Niestety, gangrena tego państwa toczy nie tylko polityków ale i pozostałe służby państwowe jak sądy, prokuratury, urzędników wszelkiej maści. Sądy są strukturą klanową i wasalną umocowaną w aktualnych układach politycznych… Nie chcę namawiać do linczów sędziów ale widzę ich pełną bezkarność w ferowaniu wyroków nawet tych w sposób widoczny niesprawiedliwych… Może gdyby opinia publiczna dowiedziała się o kolejnych desperatach traktujących gorącą kawą sędziów tudzież zastrzeleniu jakiegoś pod wpływem emocji przez zdesperowanego “winnego”, zaczęliby trochę powściągliwiej ferować wyroki. Czekam, aż ktoś założy jakiś portal społecznościowy gdzie będą zamieszczane zdjęcia sędziów i sentencje ich wyroków. Wyciągnięcie z anonimowości byłoby dyscyplinujące. Bo wówczas rodzina wstydziłaby się za tatusia – stalinowca. “Marsz w kierunku totalitaryzmu rozkłada się na trzy etapy. Pierwszym jest negacja istnienia prawa i prawdy obiektywnej, czego konsekwencję stanowi zrównanie dobra i zła, grzechu i cnoty. Drugim – instytucjonalizacja dewiacji moralnych objawiająca się w przemianie prywatnej niegodziwości w publiczną cnotę. Trzecim wreszcie – wprowadzenie ostracyzmu społecznego i prawnej karalności dobra. ” – Roberto de Mattei “Dyktatura relatywizmu” Takie wyroki moim zdaniem należą do planu obezwładnienia społeczeństwa. Zaatakowany nie jest w stanie realnie ocenić zagrożenia życia swego i rodziny. Wybiera rozwiązanie skrajne wiedząc, że gdy się będzie droczył, tylko rozwścieczy napastników i to on zostanie zamordowany. Pół roku temu w Nasielsku zginął od ciosów tasakiem notoryczny bandyta, wielokrotny gwałciciel i morderca, wypuszczony z więzienia po 30 latach ( łącznie). Już po wyjściu z więzienia zdołał połamać ręce jednej z mieszkanek, pociąć nożem kobietę w ciąży. Pomimo wszystko odpowiadał z wolnej stopy. Kobieta, która go zabiła była wielokrotnie przez niego gwałcona w obecności jej chłopaka. Taką “preferencję seksualną” miał bandyta. Siedzi bo zadała zbyt wiele ciosów. Przecież gdyby zadała tylko jeden psychopata nie tylko nie zrezygnowałby z gwałtu, lecz zamordowałby ją i jej chłopaka jednym ciosem. Tak ( jednym uderzeniem ) kiedyś zabił pacjenta szpitala psychiatrycznego, w którym był na obserwacji za położenie mu ręki na ramieniu. Trudno w takim stresie liczyć ciosy i zastanawiać się do którego miejsca na klatce sięga mieszkanie i obowiązuje mir domowy. Przez takie wyroki ludzie nie bronią napadniętych.Przez takie działania sądownictwa zginął w Warszawie na przystanku tramwajowym policjant, który zwrócił uwagę chuliganom. Nikt nie udzielił mu pomocy choć na przystanku było wielu mężczyzn. To nie znieczulica lecz działanie systemu. “ciosy […] nie służyły tylko ich przestraszeniu lub zranieniu, ale usunięciu z mieszkania nawet, jeśli wiązałoby się z koniecznością ich zabicia” Rozumiem, że sąd dba o BHP w pracy bandyty: straszyć wolno, ale podejmować działań niebezpiecznych dla bandytów – już nie. Przygnębiający wyrok, trudno wyobrazić sobie, jaka ideologią kierowali się ci, którzy go wydali i jakie cele im przyświecały. Przygnębiające jest już to, że w sytuacji ewidentnego odpierania groźnego napadu w ogóle pojawia się akt oskarżenia przeciw ofierze. Mam nadzieję, że sąd wyższej instancji przywróci nam wiarę w elementarną sprawiedliwość i oszczędzi młodemu człowiekowi doświadczenia, które może w bezsensowny sposób złamać mu życie lub zdemoralizować. W przypadku prawdziwych zbrodni tyle mówi się o tym, że kara ma być resocjalizacją, a nie zemstą, zaś w przypadku, gdy nie ma potrzeby resocjalizacji, orzeka się karę, która ma cechy zemsty za to, że ofiara ośmieliła się bronić bo “monopol na przemoc ma państwo”. Gdyby napastnikom udał sie napad i domownicy zostali zabici dotaliby tą sama karę. Zastrzeliłbym takich skrupułów i nie miałbym wyrzutów sumienia. Dlatego właśnie Niemcy i żydokomuniści odebrali ludziom prawo do broni. To już nie pierwszy raz, kiedy ofiary napaści będące w stanie zagrożenia życia, są karane za użycie tzw ŚRODKÓW NIEWSPÓŁMIERNYCH DO NIEBEZPIECZEŃSTWA. Świadczy to o niebezpiecznym skrzywieniu psychicznym, etycznym i zawodowym sędziów , stawiających wyżej interes przestępcy, niż ofiary przestępcy. TEGO RODZAJU tzw. WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI JEST NIEULECZALNIE CHORY. Tylko OPCJA ZERO może coś zmienić, zaznaczam może bo to nie takie pewne, ponieważ mamy znaczne obniżenie standardów moralnych w całym życiu społecznym w Polsce. Brak etyki u lekarzy, prawników w zasadzie w każdym zawodzie jest powszechny. Politycy są częścią, przekrojem społeczeństwa i dlatego jest jak”kazden widzi”. Dużą rolę odgrywa selekcja negatywna. Więc ja wybrać i skąd tych najlepszych, uczciwych na nic nie podatnych? Tu trzeba pracy od i u podstaw, co najmniej 2-3 pokoleń.

  0
 4. Avatar były polak

  wspaniały naród tylko ludzie skurwysyny jak mawiał pewien wielbiony przez idiotów sprzedawczyk. polacy są najgorszym bydłem na świecie i każdy w świecie bywały rację mi przyzna bo na obczyźnie polak polakowi nawet nie wilkiem tylko ciężkim skurwielem. a sama polska i zamieszkający ją ludzie to fenomen istny. sami “patrioci” a najwięksi od kurdupla na garnuszku mosadu, który mu brata zabił ale jełop twierdzi że kto inny. sami śmiecie pozwalający na rozkradanie kraju, bezmózgie bydło łapiące się na lep kiełbach wyborczych bydlaków stanowiących tą samą klikę. polaczkom wystarczy kilka trupów + klecha i są wniebowzięci. prawdę mówiąc polacy to czarnuchy europy – tak jak murzyni w afryce dopóki biali rządzili, żyli sobie w znośnym dostatku a jak ich zabrakło wzięli się za łby, tak samo polacy – dopóki pod zaborami żyli problemu nie było. przyszła “niepodległość” i karuzela ruszyła. no ale wszystko co złe to nie polacy, to żydzi, masoni, ruscy, niemcy i eskimosi. bydłem jesteście i jako bydło zdechniecie i radośnie będę patrzył na drugie rozbiory a im więcej was zdechnie w obronie “wolności” tym większą będę miał radochę i ubaw. rozpieprzyliście bydlaki mój kraj i nie zasługujecie na nic poza batem i kulą w łeb.

  0
  • Jakim prawem ty bydlaku piszesz o WSPANAŁYCH POLAKACH TROLOWCÓW PROWAKATORÓW MAMY GDZIEŚ TAK JAK TY ZA PINIĄDZE ZROBISZ WSZYSTKO JESTEŚ PUSTA PAŁA POMYŚL TROCHĘ O SWOIM ZYCIU CO DALE A NIE PROWOKUJ WSPANIAŁYCH I ZYCZLIWYCH POLAKÓW JAK JESTEŚ ŚLEPY TO OTWUSZ OCZĘTA POZDRÓW SAM SIEBIE URAZIŁEŚ MNIE

   0
   • Avatar Sceptissimus

    “PINIĄDZE, OTWUSZ”
    Hej Ty, “Internałtaa” ! Tutaj nie jest żadna Jałta. Jak już chcesz uczestniczyć w dyskusji z Polakami, to naucz się ich języka (również tego pisanego), bo analfabetów się powszechnie lekceważy.

    0
  • Avatar leszek

   Coś ci się w bańce popierdoliło, były polaku! Masz chorą wątrobę, że cię tak żółć zalewa, pojebie!? Jesteś nielogiczny – jeśli jesteś byłym polakiem, to kurwa, jaki to twój kraj, bydlaku?! Co? Chyba, że twoi przodkowie przybyli tu wraz z sowieckim motłochem w 1939 lub 1944 i uznali ten kraj za swoją własność?! Jeśli jednak nie, to jesteś kurwą i zdrajcą! Zamiast pierdolić farmazony, to wracaj tu – były polaku – i zrób coś, pomóż naprawić “ten kraj”. A jak nie chcesz, to zamknij ryj i zajmuj się swoim nowym obywatelstwem – były polaku (rusku, żydzie, nigeryjczyku, chińczyku czy kim tam teraz jesteś).

   0
   • Avatar były polak

    Prawda zabolała? Mam niezłą radochę jak widzę a raczej czytam wypociny takich internetowych “patriotów” jak wy. Drogi leszku kurwą to jest twoja matka skoro wydała na świat takie puste i tępe bydlę jak ty. naprawić ten kraj można trzeba tylko odstrzelić 90% pustaków i zostawić normalnie myślących ludzi. jestem brazylijczykiem obecnie 🙂 i mam szczerze mówiąc wyjebane na wszystko a obywatelstwa się zrzekłem jak zobaczyłem rozpierduchę którą “prawdziwi polacy” zgotowali temu krajowi po ’89. bo prawda jest taka że to tylko i wyłącznie wasza wina bo to wy dopuszczacie szumowiny do rządzenia moim byłym krajem. nie zasługujecie na nic poza pogardą.

    0
    • Avatar leszek

     Prawda to ciebie zabolała, co? Ja się gnoju twojej matki nie czepiałem. Ale chuj ci w dupę. Przeżyję tę obelgę. Co do “pustogłowia”, to spójrz w lustro. Jak chcesz kogoś odstrzelać, to strzel sobie w łeb i od razu będzie lepiej na świecie i pewnie u nas też się poprawi. A jak nie masz odwagi i honoru, to zajmij się trzciną cukrową albo czym tam chcesz, brazylijczyku.
     A tak w ogóle, nie przesadzaj z tym talmudem.

     0
    • Avatar Polka

     Masz duzo racji, zacytuję ci wpis Kanadyjczyka: “O co macie pretensje wy infantylni idioci znad Wisły? Sami sobie powybierali,ście Szczynuków Komorowskich, Tusków. Nie ma w normalnych krajach tak zdebilowanego narodu jak Polacy…. W nowych wyborach znowu wybierzecie te same szuje, które bedą was poniżac i okradać. Ja z tymi POstsowieckimi syfilitykami znad Wisły nie chce mięc nic do czynienia….”

     0
  • Avatar tez byly polak (can.)

   Zgadzam sie z bylym polakiem, tez nim kiedys bylem, do czasu kiedy w latach 90-tych bolszewickie bydlo z sowieckiej warszawy nie zmusilo mnie do wyjazdu z tego kraju absurdu nad wisla. Odetchnalem tak naprawde jak pozbylem sie obywatelstwa polskiego i przyjalem kanadyjskie. To bylo jak ponowne narodzenie, ale juz w normalnym swiecie. Powiem krotko, polska jest jak sowiecki syfilis. Tak tym czlekopodobnym nad wisla syfilis wszczepili rosyjscy i sowieccy zoldacy. Widac to po ich wygladzie , niscy, okragle glowy z wodoglowiem i kompletny wrodzony kretynizm. Wszystkie te cechy przekazywane w genach nastepnym pokoleniom. Prawdziwi Polacy albo zostali wymordowani, albo zmuszeni do wyjazdu na stale. Niedlugo juz bede ogladac w tv jak przylaczy was do siebie wasz przywodca duchowy Putin. Jak bedzie wam brakowac zarcia to nie liczcie, ze bedziemy wam cos przysylac, wy mongolska bando sowiecka nad wisla.

   0
   • Avatar leszek

    Przestań pierdolić. Nigdy nie byłeś polakiem. W ogóle ty i “były polak”, to albo te same osoby, albo hasbara. Tyle w temacie.

    0
  • Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają tchórze na emigracji. Walka dla nich to pęd za dolarem. Gotowi wyrzec się rodziny , kraju za jednego dolara więcej. Jak już piszesz o pomiotach bolszewickich, weź pod uwagę że twoja matka też tu była i ruskim dupy dawała bo z innego ojca taki mongoł by się nie narodził.

   0
  • Avatar Maria

   Kiedys jeszcze bedac na emigracji,nie wierzylam,jak ktos cos zlego pisal o Polsce i Polakach.Myslalam “Wariat”
   Teraz wiem,ze to zly osad.Jest bardzo niewielu Polakow,ktorzy sa normalni.
   Ludzie coprawda maja rozmaitego rodzaju pochodzenie,to jest inna sprawa.
   Posluguja sie jezykiem polskim i dlatego zwani sa polakami,
   Prawdziwy Patriota Polski,nie wyrzeknie sie tak szybko,swojego godla.nawet gdy Ono widnieje tylko na dokumencie,
   Kanalii wsrod polsko jezycznych ob.jest cala masa nie tylko za granica ale takze przedewszystkim w kraju,
   Co gorsze Panstwo Polskie ma na stanowiskach urzednikow,ktorzy bezkarnie rabuja uczciwych ob.

   0
 5. Avatar Art

  Jak zrozumieć naród,który wie,że jest okłamywany notorycznie,okradany w biały dzień,poniżany codziennie,opluwany na każdym kroku,szuje w jego imieniu przepraszają wszystkich morderców tegoż narodu,zabijają 100 ludzi,w tym prezydenta,generałów,biskupów,w większośći patriotów przy współudziale zarządzających,którzy potem karmią ten naród takimi bajkami,że przedszkolaki śmieją się w kułak,ale większość wierzy w te bujdy smalone,a onże naród zbiera się w liczbie 100 000 i maszeruje spokojniutko pod drzwiamy i oknami złoczyńców,którzy z nadania tychże morderców i złodziei nim zarządzają.I nie poleciał ani jeden kamyczek w te okienka,ani nawet jajeczki zgniłe.I jeszcze tłumaczą się z prowokacji,które tu i ówdzie zarządzający czynili.Mam pewne podejrzenie,przyznam nieładne,raczej bardzo brzydkie,ale je wyznam i biorę pełną odpowiedzialność.Biorę na klatę(Klatę?Klata to ten słynny? reżyser grający na nosie Polakom).Otóż historycy twierdzą,że pod koniec wojny na Warmi i Mazurach nie ostała się ani jedna kobieta,która nie byłaby zgwałcona przez “wyzwolicieli” ze wschodu.Była to zaś w 99%elita kołchoźnicka.Germańce też nie próżnowali przez sześć lat.Wybili najlepszych,inni uciekli i zostali poza Polską.I mamy to co mamy.

  0
  • Art pięknie napisał PRAWDĘ jak było jak jest jakiś tam trolowiec mąci były polak jak były to były co się wcina do POLSKI .POLACY SĄ SZLACHETNI I GOŚCINNY NARÓD ZA TĄ GOŚCINĘ zydów w POLSCE PŁACIMY NASZĄ GOSPODARKĄ OKRADLI NAS DOSZCZĘTNIE I KRADNĄ CO SIĘ DA A JAKIŚ TAM były polak troluje pozdrawiam pana LESZKA MIŁEJ NIEDZIELI ZYCZĘ

   0
 6. Avatar Sceptissimus

  No i znowu możemy pogrążyć się w upojnym samozadowoleniu. Polacy! Nic się nie stało! Róbta co chceta!

  0
 7. Avatar tez byly Polak

  Jak sie czyta te wasze wypociny, jacy wy jestescie szlachetni i samozadowoleni. Zygac sie chce jak sie to wszystko czyta. Brak mi juz okreslen w psychologii jak was mozna nad Wisla zaszufladkowac. Taki pomiot po soweckich zoldakach jak intermalta i jemu podobni nadaja sie tylko do odstrzelenia. Bedziecie jeszcze gorzko plakac i zalowac swojej wrodzonej glupoty, jesli to w ogole bedziecie w stanie zrozumiec. Du… skopie kazdemu z polactwa , kto swiezo przyjedzie do Kanady, wy bolszewiccy zdrajcy swojego prezydenta.

  0
 8. Avatar Sceptissimus

  Mam miłosierne serce, więc z czysto ludzkich pobudek gotów jestem zaprowadzić cię do znajomego weterynarza. Z pewnościł ulży twoim cierpieniom, w ostateczności zastrzykiem usypiającym…

  0
 9. Avatar tez byly Polak

  Odezwal sie jeszcze jeden synalek sowieckeigo zoldaka. Na pewno z komunistycznej warszawy, wzrost 145cm, oczy skosne, duza glowa z cechami wodoglowia. A macie w tym swoim polskim bolszewizmie weterynarzy?

  0
 10. Avatar Sceptissimus

  A mamy, mamy. Kadry są niezbędne dla sanitarnych zabiegów na genetycznym odpadzie, który przypadkiem spłodzony tak jak ty na wskutek złej jakości prezerwatyw pałęta się jeszcze tu i ówdzie. W przyszłości dla męskich osobników gatunku “też były Polak” planujemy przedsięwzięcia zabezpieczające przed skutkami kilkukrotnego używania kondomów. Bądziemy je dla nich wulkanizować ze wzmocnionym bieżnikiem.

  0
 11. Avatar tez byly Polak

  A ciebie z pewnoscia splodzil sowiecki zoldak bez prezerwatywy, pijany i zzarty syfilisem. Pamietaj sowiecki bekarcie o wyzszosci prezerwatywy nad niekontrolowanym wytryskiem pijanego sowieckeigo zoldaka. My tez juz planujemy przedsiewziecie jak utylizowac bolszewickie bydlo znad Wisly jesli za 1000 lat (jesli w ogole) zmieni sie w Polsce cos na korzysc. Ale wy zmutujecie i nie pomoze nawet zadna “wspaniala sluzba weterynaryjna” nad Wisla.

  0
 12. Avatar Brazylijczyk

  Do Sceptissimus, Intermalta i tej caje czerwonej choloty nad Wisla!!!
  Przyznaje racje Kanadyjczykowi. Nie ma dzisiaj na Zachodzie ani na tyle dobrej woli ani amunicji, azeby w takich krajach jak Polska i jej podobne raz na zawsze zrobic porzadek z bolszewickim bydlem. Ale moze nadejdzie ten czas, byc moze wkrotce, a wtedy badzcie pewni polscy bolszewicy, wrocimy z zachodu i wyrwiemy ten czerwony chwast w Polsce raz na zawsze.

  0
 13. Avatar też były Polak z Hawajów

  Pisze się “hołota” , baranie niestrzyżony. Naucz się języka polskiego ćwoku dziobaty, bo z ciebie taki Polak jak z koziej dupy trąba. Możesz sobie co najwyżej poruchać palcem w dziurawym bucie kpie ośliniony. Przetrzyj kaprawe ślepia i zajrzyj do słownika zanim zechcesz coś naskrobać.
  Gdybym miał taki zakuty łeb jak ty, to bym go sobie kazał wydrążyć i zamienić na spluwaczkę.

  0
 14. KOCHAM PRAWDZIWYCH POLAKÓW WSPANIAŁY NARÓD

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816