Bez kategorii
Like

Polska-Niemcy: Wspólne oświadczenie Okrągłego Stołu

13/06/2011
340 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Można się domyślać, że panowie z Konwentu i Rodła mają pochodzenie, które im pozwala a może nawet nakazuje udzielać milczącego poparcia dla nadal trwającej dyskryminacji Polaków.

0


"Wczoraj (12 czerwca) w Warszawie zostało podpisane „Wspólne Oświadczenie Okrągłego Stołu w sprawie wspierania obywateli niemieckich polskiego pochodzenia i Polaków w Niemczech oraz niemieckiej mniejszości w Polsce, zgodnie z polsko-niemieckim Traktatem o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy”.

"Okrągły stół” staje się ponownie synonimem plugastwa i zdrady narodowej, atrybutem targowicy.

W stylu Bartoszewskiego&CO, jego przyjaciół(*) nie podniesiono nawet kwestii urzędowej i sądowej dyskryminacji, zakazów języka polskiego Polakom w Niemczech, dwudziestoletniego łamania dobrosąsiedzkiego traktatu, jednocześnie zapewniając za to stronie niemieckiej "dokonanie analizy naukowej niedemokratycznych praktyk PRL wobec obywateli polskich narodowości niemieckiej i bezpaństwowców tej narodowości".

Jak można się domyślać, panowie z Konwentu i Rodła mają pochodzenie, które im pozwala a może nawet nakazuje udzielać milczącego poparcia dla nadal trwającej dyskryminacji Polaków.

Nie czuja się oni najwyraźniej z powodu pochodzenia i własnej kultury powołani do reprezentowania Polaków w sprawie niedemokratycznych praktyk BRD wobec obywateli polskich narodowości polskiej. Inaczej nie potrafię sobie zapisów tego oświadczenia wytłumaczyć.

http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/2/9175/Wspolne_oswiadczenie_Okraglego_Stolu_podpisane.html

http://wpolityce.pl/view/13435/Wspolne_Oswiadczenie_polsko_niemieckiego__Okraglego_Stolu___w_sprawie_wspierania_mniejszosci___podpisane.html

http://wpolityce.pl/view/13444/Pilnuj_Polski__Na_co_naprawde_zgodzila_sie_Polska_podpisujac_dzisiejsze_polsko_niemieckie__Wspolne_Oswiadczenie_Okraglego_Stolu___.html

(*) http://miroslawkraszewski.salon24.pl/300781,panie-janke-zaniechaj-pan-cenzury-bartoszewskiego-w-s24

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816