BIZNES
Like

Polska drugim Cyprem

12/09/2013
595 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Polska drugim Cyprem

ZUS jest pusty, jest tak źle, że zabrano połowę środków z OFE, żeby ratować system. Tak samo było z Cyprem, banki są w tak złej kondycji, że  użytkownicy musieli je ratować. W tej chwili nie ma gwarancji, że rząd będzie wypłacał emerytury. Zostają tylko obietnice ZUSu, który jak pokazuje historia ciągle woła o więcej.

0


Jeżeli teraz, kiedy ZUS nie jest już inwestycją na przyszłość tylko zwykłym bandyckim podatkiem, ludzie nie zmienią tego kraju to nigdy. Sprzedali nasze złoto co więcej przyznali się do tego i nic. Media mają ważniejsze sprawy. Tak wygląda rzeczywsitość:

http://www.zerohedge.com/news/2013-09-06/poland-confiscates-half-private-pension-funds-cut-sovereign-debt-load

Z innych info: Administracja Obamy przyznała się, że dane o bezrobociu są “komputerowo ulepszane i wynikają z błędnych raportów poszczególnych stanów”. Innymi słowami, giełdy odnotowują rekordy na fałszywych danych a media mają gdzieś, że są fałszywe. W końcu jak telewizja powie, że 2+2=5 to równa się 5. Telewizja jest nowym Bogiem jak w filmie Network.

http://www.zerohedge.com/news/2013-09-12/initial-jobless-claims-plunge-due-computer-upgrades-and-faulty-reporting-states

Ile jeszcze ten cyrk będzie trwał?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
JohnGaltSpeakin

28 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758