HYDE PARK
Like

Politycznie niepoprawne rady dla młodego mężczyzny

22/01/2014
542 Wyświetlenia
2 Komentarze
11 minut czytania
Politycznie niepoprawne rady dla młodego mężczyzny

Takie nastały czasy, że młody mężczyzna (jeśli jeszcze genderowcy nie pozbawili go pewności że jest facetem) jest osaczony i czuje się jak przysłowiowy pies w studni. Musi się znaleźć ktoś kto mu powie o co w życiu chodzi.

0


 

Poniższe opowiadanie dr. Makowskiego ma już 10 lat, ale dziś jest chyba bardziej aktualne niż wówczas. Jest on jak się wydaje moim rówieśnikiem a i poglądy raczej mamy wspólne. Chłopaki zawsze były zostawione samym sobie. Wytłumaczono im ” chłopaki nie płaczą” i było z głowy. Ofermy życiowe trafiały do woja, cwaniaki (tu mowa raczej o rodzicach) podszkalały się w cywilu. No dobrze, Czytajcie proszę.
          

” Moje życie było zdezorganizowane aż do wieku lat 50, ponieważ naiwnie przyjąłem feministyczny punkt widzenia, nachalnie propagowany przez środki masowego przekazu.

Nigdy nie wyobrażałem sobie, że elity finansowe mogą być zaangażowane w destabilizację społeczeństwa przez  niszczenie heteroseksualnych, tradycyjnych zachowań. Ten atak lewackich i libertyńskich rządów na tradycyjną rodzinę  nasila się aż dzisiaj. Celem jest stworzenie totalitarnego New World Order, gdzie ludzie są izolowani i gdzie zdrowy rozsądek zastępują metody kontroli umysłu.

Jak miliony ludzi dałem się złapać na haczyk seksualnego wyzwolenia i feminizmu. Zamiast stać się zwykłym  mężem i ojcem,  stałem się niewolnikiem wolnego seksu i poszukiwaczem własnej w nim  “tożsamości”.

Często myliły mi się seks i tożsamość. Nie rozumiałem, jak to jest że dojrzały mężczyzna znajduje kierunek i cel swojego życia przyjmując  na siebie odpowiedzialność za małżeństwo i rodzinę. W rezultacie  mój emocjonalny rozwój stanął w miejscu i przegapiłem szansę  posiadania rodziny.

 

To co teraz przeczytacie jest antidotumna feministyczną propagandę. Nie chcę aby młodzi ludzie,  wpadli w tę samą pułapkę w jakiej ja się znalazłem.

1. Stworzenie silnej i kochającej rodziny jest najwyższym celem, do którego człowiek może zmierzać. Jest to naturalny proces, podczas którego każdy mężczyzna (i kobieta) wzrasta przez całe życie. To w taki sposób możemy znaleźć  i przeżyć miłość i intymność.  Może to nie jest dla wszystkich, ale  z pewnością  dla większości jest to droga do szczęścia.

2. Przestać słuchać mediów, grupy rówieśników lub rodziców. “Zaufaj sobie samemu,” Emerson mówi w eseju “Self Reliance” (1841) ” kto chce być człowiekiem, musi być nonkonformistą.”,. Co podpowiada ci twój  instynkt? Na przykład zawsze wiedziałem że chcę by panem samego siebie, ale feminizm tego zabrania. Bądź posłuszny …. swemu instynktowi.

3. Uczyń pracę (nie kobiety) swoją życiową pasją. Praca jest fundamentem mężczyzny. Mężczyzna nabiera w niej  pewności siebie co jest wynikiem dobrze wykonanego zadania zwykle połączonego z nagrodą i uznaniem. Kobieta będzie starać się  stanąć między mężczyzną i jego pracą, ale nigdy jej na to nie pozwól . Nie pozwól, aby ktoś lub coś pokrzyżował ci wykorzystanie zdolności. Kobiety nie szanują faceta który je traktuje priorytetowo.  Twoja praca pomoże ci utrzymać się “na kursie i ścieżce” uniknąć zbędnej pokusy.

4. Wspólczesne społeczeństwo sprowadza seks, miłość i urodę kobiety do funkcji fałszywej religii, by odwrócić  naszą uwagę i nami manipulować. Seks i uroda szybko stają się nudne. Czar pryska.. Prawdziwa miłość rozwija się przez długi okres czasu i jest oparta na zaufaniu i wzajemnej trosce.
5. Nie stawiaj pięknej kobiety na piedestale. Są one wadliwe jak wszyscy. Sprawiają więcej kłopotów ze względu na przekonanie że im się “wszystko należy”. Nie żenić się z kobietą tylko dlatego że  mogła wprawić cię w stan seksualnego zauroczenia. Nigdy nie okazuj słabości. W zalotach nie ujawniaj że jesteś “chętny”(do żeniaczki). Kobieta to zinterpretuje to jako słabość. Zachowaj swoją godność. Nic nie pomaga szybciej zdobyć jej szacunku niż odrzucenie. Mężczyźni myślą że kobiety kochają ich dla ich złotego charakteru. Nic bardziej mylnego  Kobiety szukają mężczyzn, przy których czują się bezpieczne. Chcą mężczyzn, którzy budzą zaufanie. Jeśli nie jesteś pewny, pamiętaj, że istnieje wiele kobiet bardziej niebezpiecznych niż ty.
6. Teraz, gdy w wieku 55 lat ma się za sobą zmiany hormonalne, można zobaczyć, że tzw. priorytet życiowy- seks to jest oszustwo i tak naprawdę stanowi niewielką część życia. Frustracja seksualna jest używana by odwrócić nasza uwagę od spraw ważniejszych i sprzedać w niewolę wolności.. Ludzie nie byliby sfrustrowani  gdyby się żenili w młodym wieku, tak jak to było w latach ’50-tych  zakładali rodziny. Kobiety powinny ożenić i mieć dzieci przed pójściem na studia; mężczyźni po rozpoczęciu kariery.

7. Społeczeństwo jest uzależniane od seksu. Atmosfera (reklamy,filmy,media) ocieka seksem. Ludzkie relacje uległy rozkładowi. Najlepszym sposobem by uniknąć uzależnienia od seksu jest wyjść za mąż. Nie szukasz już wówczas “wyzwolenia” seksualnego , nie polujesz na seks (bo masz go w domu.)  Teraz jestem szczęśliwie żonaty i znalazłem się poza inwazją pokus. Możecie to nazwać męską menopauzą ale ja po prostu tak jakbym przełączył kanał w telewizorze.

8. Nie poślubiaj kobiety, która nie uzna ciebie i waszej rodziny za swój  priorytet. Czy chciałbyś dzielić się swoją   żoną z jej szefem? Jeśli masz cel w życiu, dlaczego miałbyś ożenić się z osobą która go nie uznaje? Albo popiera twoją konkurencję?  W biznesie miłosnym , mężczyzna musi mieć władzę i decyzję. Okres płodności mężczyzny trwa trzy razy długo niż kobiety. Natura wie co robi. My, mężczyźni jesteśmy jak kupujący. Istnieje mnóstwo dobrych, pięknych kobiet  i można się dobrze zastanowić którą wybrać. Teraz jeszcze doszedł “rynek zagraniczny”.

9. Prawdziwe kobiety są skromne. Potrafią postawić męża i dzieci przed sobą. Tak właśnie kobiety pokazują swą miłość: przez poddanie. Unikaj kobiet, które chcą rywalizować, kontrolować, krytykować lub narzekać . Unikaj kobiet, którzy  mają wygórowane ambicje. Nie polegaj na kobietach które są niedostępne. One nie są tak bardzo  specjalne, jak chcą abyś o nich myślał. Wybierz żonę, która  będzie uzupełniać ciebie – bo tylko taka jest dobrym towarzyszem w życiu. Wybierz taką, która będzie dobrą matką.

10. Chęć posiadania, władztwa  jest naturalna. Mężczyzna chce mieć kobietę. Kobiety chcą być posiadane. Przecież o akcie miłości mówimy że mężczyzna  “posiada” kobietą. Całkowita miłość jest równa całkowitemu posiadaniu siebie nawzajem. To nie jest to samo co dominacja. To partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu  oraz takim że szacunku. Żona nie musi podzielać wszystkich  poglądów politycznych męża , czy na wiele innych tematów.

11. Pomyśl o swoim nasieniu  jak o swoim niepowtarzalnym duchu i unikalnej istocie. Możesz je powierzyć zwykłej lub przeciętnej kobiecie tylko dlatego, że ona jest seksualnie atrakcyjna? Byłoby idealnie  gdybyśmy mieli  seks tylko z kobietą, którą chcielibyśmy aby była matką naszych dzieci. Dlatego seks zawsze był zarezerwowany wyłącznie dla małżeństwa.

12. Media robi wiele by kształtować naszą opinię jeśli chodzi o dzieci. Dlatego często widzimy dzieci w naprawdę pozytywnym świetle? Często są pokazywane jak aniołki ? Jesteśmy hojni wobec wszystkiego co kochamy. Najwyższa miłość jest zawsze pomiędzy mężem i żoną i rodzicami i dziećmi.

13. Właściwie  spędzaj czas poświęcony “szukaniu Boga.” Boga znajdujemy przez służenie mu i posłuszeństwo wobec Niego. Bóg przemawia przez nasze poczucie dobra i zła, przez ideę absolutnej prawdy, sprawiedliwości i miłości. Nie możemy nazwać się ludźmi jeśli nie chcemy poświęcić naszego “ja” dla Boga (czyli przestrzegać jego przykazań). Prawda jest wyzwoleniem, nawet jeśli jest to prawda o naszej obecnej zniewoleniu.

Wszystko to było powszechnie wiadome gdy byłem dzieckiem w latach 1950-tych. Przez kolejne lata tzw. elity stopniowo podważyły nasze rozumienie naturalnego porządku. Teraz wciąż ten sam sposób mamy promowanie homoseksualizmu, który obejmuje lesbijstwo w przebraniu feminizmu.

Wytwarza się i sieje strach i nieporozumienia między płciami. Sprzyja się i promuje rozwiązłość  prowadząca do rozpadu rodziny nie leży w najlepszym interesie  dla kraju.

  

Wielu zwolenników feministycznej  holoty ,politycznych, kulturalnych i gospodarczych “liderów”  to są zwykłe moralne dziwki, bękarty zdrajców a często nawet gorzej. Możemy się im oprzeć budując silne, zdrowe rodziny, wpajając naszym dzieciom zdrowe wartości.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816