POLSKA
Like

Political fiction czy może realny scenariusz?

11/04/2015
2036 Wyświetlenia
5 Komentarze
7 minut czytania
Political fiction czy może realny scenariusz?

A jeśli te wszystkie sondaże, z których wynika ogromne poparcie dla Bronisława Komorowskiego i PO są publikowane na użytek zewnętrzny?

0


1.

Powoli obie strony konfliktu, jaki narasta od lat między władzą, wspieraną mediami głównego nurtu oraz gazetą wyborczą i tvn-em, a społeczeństwem, zaczynają dostrzegać, że majowe wybory staną się referendum.
Zupełnie tak, jakby zamiast listy wyborczej widniały dwa pytania:

…………….

Jesteś za kolejnym wydłużeniem wieku emerytalnego, za podwyżkami podatków, za coraz gorszą pozycją Polski na arenie międzynarodowej? – postaw krzyżyk przy Komorowskim;
Masz dosyć afer, arogancji urzędników, podwyższania podatków, władzy mającej w d… obywatela, braku niezawisłych sądów, tępienia rodzimej przedsiębiorczości, promowania korporacji międzynarodowych i banków? – postaw krzyżyk przy Dudzie*.

”””””””””
Bo obecna władza zraziła do siebie praktycznie wszystkich. Stanowiące jeszcze kilka lat temu oparcie dla Platformy tzw. branżowe związki zawodowe (OPZZ ) w przyszłą sobotę (18 kwietnia) zapowiadają manifestację w Warszawie – 3 tygodnie przed wyborami prezydenckimi.
I zdecydowanie nie będzie to manifestacja wyrazów PO-parcia.
Tymczasem po raz kolejny czytam:
Platforma Obywatelska ma szansę na samodzielne rządy i większość w Sejmie – wynika z sondażu zrealizowanego dla „Wiadomości” TVP1. Gdyby wybory odbyły się na początku kwietnia, partia rządząca zdobyłaby 38 procent głosów, co przekłada się na 240 miejsc w Sejmie.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-po-wyborach-po-moze-samodzielnie-rzadzic/gxer4v

………………

2.

……………..

Ponoć spiskowa teoria dziejów nazbyt często przeradza się w spiskową praktykę.
Oto podany na pewnym portalu scenariusz przyszłych wydarzeń:

15.maja 2015 r. STAN WYJĄTKOWY W POLSCE –WYSTĄPIENIE – NAGRANIE TV B. KOMOROWSKIEGO i E. KOPACZ GOTOWE

KOPERTY OPATRZONE OPISEM „OPERACJA KRAJ 2015 ” OTRZYMALI JUŻ , KOMENDANCI WOJEWÓDZCY POLICJI PAŃSTWOWE , STRAŻY GRANICZNEJ , J.W.P ORAZ PREZYDENCI MIAST, BURMISTRZOWIE I WÓJTOWIE + WSZYSTKIE URZĘDY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ – WOJEWODOWIE A ZA ICH POŚREDNICTWEM KOMÓRKI DO SPRAW WOJSKOWYCH PRZY ZAKŁADACH PRACY PODLEGAJĄCYCH MILITARYZACJI , SZPITALE , WODOCIĄGI .
PRZYGOTOWANIA IDĄ PEŁNĄ PARĄ – ONI NIE MOGĄ ODDAĆ WŁADZY !!!!!!!!!!!!!!!
BO PÓJDĄ SIEDZIEĆ………..
15.MAJA 2015 – WPROWADZENIE WOJSK NATO , SIŁ POLICYJNYCH I SŁ. SPECJALNYCH NA TERYTORIUM POLSKI – ĆWICZENIA „KRAJ 2015″
W KOLEJNOŚCI WYDARZEŃ
– 10 MAJ 2015 : koniec wyborów prezydenckich , początek liczenia głosów przez PKW pod nadzorem ABW – metodą RĘCZNĄ !!
link zawiera linki agencji prasowych o tym
https://miziaforum.wordpress.com/2015/03/06/wybory-2015-r-krajowe-biuro-wyborcze-bedzie-wspolpracowac-z-abw-spotkanie-szefow-kbw-i-abw/
– 15.maja 2015 r- ogłoszenie wyników wyborów przez PKW – PREZYDENT WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE – BRONISŁAW KOMOROWSKI
– 15 MAJA 2015 R. OKOŁO GODZINY 3,00 ROZPOCZĘCIE ĆWICZEŃ WOJSKOWO POLICYJNYCH O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″
– 15 MAJ 2015 – OFICJALNY KOMUNIKAT PKW W SPRAWIE ELEKCJI PREZYDENCKIEJ OKOŁO GODZINY 12,00
– 15.MAJ 2015 – OD GODZIN PORANNYCH TRWAJĄ ĆWICZENIA „KRAJ 2015 ” OKOŁO 30 000 POWOŁANYCH REZERWISTÓW WOJSKA POLSKIEGO + ZAWODOWI ŻOŁNIERZE , OPRUCZ WOJSKA W ĆWICZENIACH BIORĄ UDZIAŁ URZĘDNICY RZĄDOWI I SAMORZĄDOWI , ORAZ KONTYNGENT POLICYJNO WOJSKOWY PAŃSTW NATO W ZWIĄZKU Z ĆWICZENIAMI DZIAŁANIA I WSPÓŁDZIAŁANIA W RAMACH USTAWY 1066 O WSPARCIU NA TERYTORIUM III R.P SIŁ WOJSKOWO POLICYJNYCH SIŁAMI WOJSKOWO POLICYJNYMI U.E I NATO
„projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych”
http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066
ĆWICZENIA O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″ – TO WPROWADZENIE OBCYCH WOJSK I SIŁ POLICYJNYCH POD POZOREM ĆWICZEŃ
W CELU ZAPEWNIENIA REELEKCJI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO NA NASTĘPNĄ KADENCJE
zapewne ogłoszenie B. Komorowskiego zwycięzcą MOŻE WYWOŁAĆ SZEREG NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH
KTÓRE BĘDZIE TRZEBA STANOWCZO I RADYKALNIE PACYFIKOWAĆ
DODATKOWYM ARGUMENTEM ZA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ POBYTEM SŁ. SPECJALNYCH , SIŁ POLICYJNYCH I WOJSKOWYCH OBCYCH PAŃSTW – BĘDZIE POWOŁYWANIE SIĘ NA ZAGROŻENIE POLSKI ZE STRONY ROSJI .
p.s. w 18 wieku w Polsce była taka sytuacja gdy wprowadzone wojska rosyjskie pilnowały pod polskim sejmem aby posłowie właściwie głosowali !!!
ĆWICZENIA „KRAJ 2015″ oficjalny scenariusz ( BEZ INFORMACJI ŻE GŁÓWNYM CELEM JEST PRZEĆWICZENIE DZIAŁANIA USTAWY 1066 – o BRATNIEJ POMOCY !!
NIE BĄDŹCIE NAIWNI – PAMIĘTACIE SŁOWA BRONKA ” PREZYDENT GDZIEŚ POLECI I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI….”
TERAZ ODNOŚNIE ĆWICZEŃ BRONISŁAW KOMOROWSKI OFICJALNIE SIĘ WYPOWIEDZIAŁ ” Polska uchroni się przed w. zamachem? Komorowski„
TAK POLSKA UCHRONI SIĘ PRZED EWENTUALNYM ZAMACHEM NA DEMOKRATYCZNY WYNIK WYBORÓW I PRÓBĘ OBALENIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO !!
WYBRANEGO JUŻ W PIERWSZEJ TURZE !!!!!

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3782205,cwiczenia-wojskowe-dla-21-tys-rezerwistow-obowiazkowe-cwiczenia-wojskowe-pobor-wojskowy-2015,id,t.html?cookie=1

…………….

https://miziaforum.wordpress.com/2015/03/21/15-maja-2015-wprowadzenie-wojsk-nato-sil-policyjnych-i-sl-specjalnych-na-terytorium-polski-cwiczenia-kraj-2015/

……………..

3.

…….

….piano

Czy taki scenariusz jest brany pod uwagę? Za jego realnością przemawiają publikowane sondaże, z których wynika utrzymująca się popularność Komorowskiego i rządzących partii w stopniu uzasadniającym wygranie nadchodzących wyborów. Gdyby uznać je za rzetelne trzeba by jednocześnie stwierdzić, że Polacy są jedynym na świecie Narodem, który lubi tych, który działają na jego szkodę. A przecież to nie jest prawdą.  Dlatego, gdy ludzie, oburzeni podanym wynikiem wyborów wyjdą na ulice, będzie można ogłosić, że oto Polska (via Okręg Kaliningradzki czy inna Białoruś) padła ofiarą desantu „zielonych ludzików”, tym razem przebranych dla niepoznaki za zwolenników PiS, Korwina czy Kukiza.
A że na naszą policję i wojsko (a jest jeszcze jakieś?) rządzący liczyć już raczej nie mogą, PO-proszą o bratnią PO-moc na PO-dstawie słynnej ustawy 1066.
Ale wtedy to już nawet najbardziej zaślepione lemingi przejrzą na oczy…;)
Tak czy inaczej, jesteśmy świadkami końca Komorowskiego i formacji, która go wydała.
Pytanie tylko, jak długo trwać będzie agonia, i co jeszcze ulegnie zniszczeniu?
Czy innej „prywatyzacji”?

game over

11.04 2015

_____________________________________
* Korwinie albo Kukizie.

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758