SPOŁECZEŃSTWO
Like

Polacy to naród morderców?!

28/11/2019
474 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Haniebne orzeczenie katowickiej prokuratury i równie idiotyczna co oszczercza „ekspertyza” niejakiego pana Gontarczyka poszły w świat jako dowód prawdopodobieństwa perfidnie wymyślonej w interesie holokaustbiznesu kłamliwej tezy, że „Polacy zabili w czasie wojny więcej Żydów niż Niemców”. Na podstawie tak wymyślonej tezy można stwierdzić to co jest tytule, albowiem w zeszłym roku „Polacy zamordowali setki osób”, co potwierdza statystyka przestępczości. Jest tylko drobne zastrzeżenie do tej „tezy” – inne narody mają znacznie lepsze osiągnięcia w tej dziedzinie. Sprawa materialnego udowodnienia nie jest tak trudna jak to orzekła prokuratura, w wyniku polskiej walki z Niemcami począwszy od 1 września 1939 roku aż do końca wojny na różnych frontach walki zginęło przynajmniej około 200 tys. Niemców, to znaczy, że Żydów musieliby zabić jeszcze […]

0


Haniebne orzeczenie katowickiej prokuratury i równie idiotyczna co oszczercza „ekspertyza” niejakiego pana Gontarczyka poszły w świat jako dowód prawdopodobieństwa perfidnie wymyślonej w interesie holokaustbiznesu kłamliwej tezy, że „Polacy zabili w czasie wojny więcej Żydów niż Niemców”.

Na podstawie tak wymyślonej tezy można stwierdzić to co jest tytule, albowiem w zeszłym roku „Polacy zamordowali setki osób”, co potwierdza statystyka przestępczości. Jest tylko drobne zastrzeżenie do tej „tezy” – inne narody mają znacznie lepsze osiągnięcia w tej dziedzinie.

Sprawa materialnego udowodnienia nie jest tak trudna jak to orzekła prokuratura, w wyniku polskiej walki z Niemcami począwszy od 1 września 1939 roku aż do końca wojny na różnych frontach walki zginęło przynajmniej około 200 tys. Niemców, to znaczy, że Żydów musieliby zabić jeszcze więcej, co było wprost fizycznie niemożliwe.

I nie trzeba na to żadnych drobiazgowych badań, tylko odrobina dobrej woli, której nie tylko zabrakło, lecz wręcz przeciwnie zrobiono wszystko, co możliwe żeby uprawdopodobnić oszczercze kłamstwo.

W moim przekonaniu w imię prawdy i honoru polskiego narodu w stosunku do autorów tego antypolskiego orzeczenia powinny być wyciągnięte jak najostrzejsze konsekwencje.

Popełniono przestępstwo polegające na obciążeniu winą narodu i państwa polskiego za zbrodnie zwykłych bandytów mordujących ludzi nie ze względu na ich narodowość czy wyznanie, lecz w celach czysto rabunkowych.

Takie wypadki się zdarzały i ciągle się zdarzają i nikomu na świecie nie przyszło na myśl obciążania winą za to całego narodu lub państwa.

Dopiero prokuratura i „ekspert” z Katowic dokonały tego „epokowego” odkrycia w interesie wrogów Polski.

W sprawie udziału w niemieckim z nakazu urzędowego –mordowaniu Żydów to Polacy mają wyjątkowo czyste sumienie. Nikt z Polaków nie brał udziału w tej zbrodni, nawet osławiona „granatowa policja” nie uczestniczyła w konwojach Żydów.

Te były wykonywane przez Niemców, Ukraińców, Łotyszy, Litwinów i innych narodowości będących w służbie SD.

Wynikało z braku zaufania w stosunku do Polaków nawet będących w ich służbie.

Takim świadectwem moralności nie może pochwalić żaden naród w Europie nie wyłączając samych Żydów, wystarczy wymienić rolę Judenratów.

Trzeba jednak w interesie pragnącego ograbić Polskę holokaustbiznesu, a także poszukiwania „na siłę” współuczestników swoich zbrodni –Niemców /zapewne nie wszystkich/ – koniecznie obciążyć współodpowiedzialnością Polaków.

I jak zwykle w takich przypadkach znajduje się usłużnych wykonawców w Polsce, tym bardziej że jeszcze nikt uczestniczący w tej haniebnej zdradzie nie został ukarany za szkalowanie narodu polskiego.

Jest zatem pytanie do prokuratora generalnego: jaka będzie reakcja na katowickie przestępstwo, bo że jest to przestępstwo nie ulega najmniejszej wątpliwości.

Inne zapisy autora:

0

Andrzej Owsinski
Andrzej Owsinski

669 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816