HYDE PARK
Like

Pokłosie okrągłego stołu – władza psychopatów

08/02/2014
795 Wyświetlenia
12 Komentarze
8 minut czytania
Pokłosie okrągłego stołu – władza psychopatów

W dyskusjach na temat negatywnej spuścizny Okrągłego Stołu, jest dużo ogólników. Propagandziści mainstreamu, czy też głównego ścieku jak kto woli, kontrargumentują, że przecież w zapisach ówczesnych ustaleń nie było nic na temat dzikiej prywatyzacji, wysokiego bezrobocia i korupcji. Trudno żeby takie zapisy były.

0


W dyskusjach na temat negatywnej spuścizny Okrągłego Stołu jest dużo ogólników. Propagandziści mainstreamu, czy też głównego ścieku jak kto woli, kontrargumentują, że przecież w zapisach ówczesnych ustaleń nie było nic na temat dzikiej prywatyzacji, wysokiego bezrobocia i korupcji. Trudno żeby takie zapisy były.

 

Przyjrzyjmy się jednak szczegółom, a w szczególności kształtowi obecnego sądownictwa, który został ustalony właśnie przy Okrągłym Stole. Otóż uzgodnina wówczas struktura sądownictwa przewidywała monopol władzy dla środowisk prawniczych. Nie było mowy o reformie w kierunku społecznej kontroli wymiaru sprawiedliwości w rodzaju ławy przysięgłych, czy autentycznego udziału ławników. Patrząc wstecz, można przypuszczać, że część uczestników obrad była manipulatorami, którzy ubierali w ładne słowa zamierzenia mające utrwalić ich władzę i status materialny, a pozostali byli pożytecznymi idiotami, nie posiadając ani wiedzy, ani zdolności, aby przeniknąć zamiary psychopatycznych manipulatorów. Efekt jest taki, że praktycznie niekontrolowaną władzę przejęła powiązana rodzinnie grupa wywodząca się wprost z komunistycznego aparatu terroru, oszustw i serwilizmu.

 

Osobowości tych ludzi podsumował Andrzej Łobaczewski w „Ponerologii politycznej”, gdzie zdiagnozował ich jako psychopatów, dbających jedynie o własny interes, pozbawionych emocji, kalkulujących i manipulujących z zimną krwią. Ideologia zaś miała służyć jedynie podporządkowaniu sobie reszty społeczeństwa, bo przecież ktoś musiał na nich pracować. Co więcej, stwierdził, że tego typu zaburzenia osobowości mają podstawy biologiczne i że są w dużym stopniu dziedziczne. Skutki Okrągłego Stołu i spuścizny komunizmu odczuwamy do dziś w postaci korupcji, arbitralnych wyroków, rozbijania rodzin czy przejmowania majątków wskutek kreatywnych manipulacji prawem. Niszczona jest niezależna przedsiębiorczość. Władza i majątek mają być jedynie dla swoich.

 

Efektów działania psychopatów doświadczam na własnej skórze. Przed dziewięciu laty zostałem oskarżony o znęcanie się nad rodziną. Rozpoczęło się piekło. Odizolowano mnie od dzieci, rozpoczęły niekończące się do dzisiaj procesy i egzekucje z majątku stanowiącego dorobek życia. Próba zmiany prawa i wprowadzenia do sądów normalności, skończyła się dla mnie kilkumiesięcznym pobytem za kratami. Później doszły dodatkowe areszty. Jeden z nich był ewidentną prowokacją w odpowiedzi na próbę powołania sądu obywatelskiego. Wyroki zapadały wbrew dowodom, w tym wbrew badaniu wariografem, które wypadło na moją korzyść. Wskazywałem na poszlaki wskazujące na zaburzenia psychiczne oskarżycielki. Dowody mojej niewinności sądy odrzucały sądy odrzucały jako „niedopuszczalne”. Po ośmiu latach w jednej z wielu wytaczanych mi spraw, wyznaczona przez sąd biegła psycholog zdiagnozowała moją oskarżycielkę jako osobowość psychopatyczną ze skłonnością do kłamstw i manipulacji. Opinia ta nie została podważona ani przez prokuraturę ani przez samą zainteresowaną. Charakterystyczne jednak, że nie wystarczyło to dla zakończenia żadnego z czterech obecnych procesów przeciwko mnie, które mają miejsce z inicjatywy tej samej pani. Przykłady takiego sprzecznego ze zdrowym rozsądkiem zachowana się braci urzędniczej można by mnożyć. Pokazują je nawet media mainstreamu, oczywiście bez uogólnień, takich jakie tutaj przedstawiam. Za tego typu stwierdzenia dziennikarze mogliby pożegnać się z pracą.

 

Sześć lat temu opublikowałem w Internecie tekst „Polski wymiar sprawiedliwości – przestępcza organizacja psychopatów”. Jest on w pełni aktualny i opisuje on ze szczegółami rzeczy, o których tutaj jedynie wspomniałem. Wówczas tytuł mógł wydawać się na wyrost, z perspektywy czasu widzę jednak, że był on jak najbardziej trafny. Co więcej, przez te lata przybyło mi przykładów ilustrujących psychopatię wśród urzędników wymiaru „sprawiedliwości”, jak chociażby przypadek sędziego Adama Skowrona z Tarnowskich Gór. Widzę wyraźnie, że tego typu zachowania są normą w polskim sądownictwie, a normalność w ludzkim tego słowa znaczeniu, jest rzadkością. O moich spostrzeżeniach wspomniałem kilku psychiatrom sądowym. Okazało się, że dobrze znali sprawę, publicznie jednak na ten temat się nie wypowiedzą.

 

W dyskusjach stowarzyszeń opozycyjnych w stosunku do obecnego systemu, jest praktycznie czysta polityka z kluczową kwestią jednomandatowych okręgów wyborczych. Nie ma tam natomiast praktycznego zrozumienia zasad sprawnego i harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa, jak chociażby kwestii prawa własności, nie mówiąc już o sądownictwie czy finansach. Brak zaś instytucjonalnych gwarancji uczciwego i harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa sprawi, że psychopaci będą dalej u władzy, co najwyżej zmienią kolory partyjne i retorykę. Będą jednak nadal manipulować, oszukiwać i pasożytować na społeczeństwie. A jest ich naprawdę bardzo wielu. Wszędzie tam gdzie jest władza, pojawiają się czarodzieje, mówiący o interesie społecznym, a tak naprawdę zawsze myślący o sobie. Trzeba zdać sobie sprawę, że nie wystarczy nawet wygrać wybory. Trzeba mieć jeszcze potężne zaplecze uczciwych i mądrych ludzi żeby reformować ten kraj na lepsze. Poza tym, pranie mózgów jakiemu zostało poddane społeczeństwo sprawia, że brak jest kadr myślących i zachowujących się zgodnie ze zdrowym rozsądkiem a nazywanie rzeczy po imieniu, jak w tym artykule, spotyka się z niedowierzaniem lub obojętnością. Typowy urzędnik całe swoje doświadczenie życiowe wyniósł z Polski, nigdy nie żyjąc w normalnym kraju. Dlatego być może łatwiej było tworzyć niepodległą Polskę po 1918 r. korzystając z aparatu administracyjnego państw zaborczych niż po upadku komunizmu.

 

Mój sposób widzenia polskiej rzeczywistości jest być może inny ze względu na długi czas życia w Australii, gdzie de facto nauczyłem się pracy i etyki życia. Oczy otworzyła mi też lektura literatury specjalistycznej „Ponerologii politycznej” – Andrzeja Łobaczewskiego, czy klasyki z tej dziedziny „Psychopaci są wśród nas” – Roberta Hare.

 Bogdan Goczyński

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Bogdan Goczyński

77 publikacje
6 komentarze
 

 1. Avatar Wojciech

  Do artykulu p.Goczynskiego chyba nie trzeba nic dodawac..!! Moze tylko to co napisal o Magdalence chyba red. Ziemkiewicz. ..bandyci dogadali sie z bandytami..!!
  PS A ustawy o zawodzie psychologa…jak nie bylo ..tak nie ma..!! To tak w kwestii przypomnienia…a to tez wazne..!!

  0
 2. Ponton Ponton

  Moim zdanie ,chodziło o podział łupów i stref wpływów różnych sitw. Duży majątek wypracowany przez pokolenia powojenne, był łakomym kąskiem dla czerwonej burżuazji. Potem jeszcze można trzódkę strzyc i golić i elegancko wszystko zgodnie z prawem wysztyftować. Zgodnie z tokiem postępowania” starszych braci”. Najważniejsze że w ” kwitach” wszystko gra!

  0
 3. OdPOwiedzą MOcno za to wszystko !!!! Wychodzi na to, że pokolenie Naszych Powstań Narodowych, Bitwy Warszawskiej, AK, Szarych Szeregów, Żołnierzy Niezłomnych itp. oraz potomkowie ludzi uczciwych i poczciwych muszą nadal “walczyć” z kolejnymi coraz bardziej aroganckimi, bezczelnymi i bezkarnymi – nigdy nie rozliczonymi i do tego wszystkiego mającymi się jeszcze coraz lepiej, pokoleniami UB, MO, PZPR, ORMO oraz z „resortowymi dziećmi i bękartami” zdeklarowanych krzykaczy i służalców obcej sprawy, wichrzycieli i manipulantów, także tych “dorzynających watahy”, bardzo mocno wspieranych, a nawet inspirowanych i prowokowanych przez rozzuchwalone bezkarnością i przyzwoleniem na wszelkie łajdactwa, niby media, zaledwie tylko polskojęzyczne. Skutecznie dołączają do nich kolejne mutacje homo sovieticusów, marnych rycerzy okrągłego stołu, magdalenki, tzw. resortów niby sprawiedliwości, niby parlamentarzystów itp. A ostatnio właśnie tzw. resortowych dzieci. Kto tworzy tę byle jakość i ułudę /…..wszystko na niby/ ? Kto to wszystko reżyseruje. Kto na to zezwala ?! Kto zapewnia wieloletnią i niemalże POwszechną dla ww. bezkarność ? Jaki jest cel tego wszystkiego ?? Wśród ww. kreatur PO II WOJNIE BYŁO WIELU OJCÓW I DZIADKÓW, DZISIEJSZYCH OBRZYDZACZY TYCH ZRYWÓW….. Obrzydzali i z resztą coraz skuteczniej nadal permanentnie obrzydzają wszystko co POLSKIE, zabierają tożsamość narodową, patriotyzm, Boga, Kościół, wszelką poczciwość i rozum……,Tak – Są „ludzie” którzy nigdy żadnej lekcji nie odrobią. Kto nami rządzi ??? Jak długo jeszcze będziemy musieli znosić te codzienne Policzki ?? Chwała noszącym blizny w imię dobra ojczyzny……. Jaki jest cel tego wszystkiego ?? Precz z neokomuną, resortowcami i wiecznie żywymi leninkami !!
  Jeszcze Polska nie zginęła !

  0
 4. Oglądałem wczoraj film o zamordowanym przez chazaroubecję Gen. Nilu Emilu Fieldorfie jest wstrząsający, najbardziej uderzyła mnie głęboka przepaść moralna, intelektualna, mentalna i zwyczajnie ludzka, między Fieldorfem a całym tym przemysłem śmierci i pogardy, reprezentowanym przez nadreprezentację chazarstwa i ich sługusów nigdy nie ukaraną, swoją drogą to według obecnych standardów, ten film jest antysemicki. Rządzą nami dziś pomioty tych oprawców, występują piorąc mózgi i niszcząc kręgosłupy w tym moralne i z genetycznym syndromem już niewolnika za tzw. michę?. Nas piszących prawdę i walczących o nią jest za mało, niektórzy jak ja skazywani za jej głoszenie. Ja nie ugnę się przed nimi jak to pokazali nasi, moi bohaterowie tacy jak Fieldorf, Pilecki, Łupaszka i wielu innych, oni dla mnie wzorem jak i członkowie rodziny w tym śp. Ojciec oficer 27 WDP AK – w TV, etc… Polecam przeczytać to co pod podanym linkiem http://wzzw.wordpress.com/2013/02/28/mordercy-gen-fieldorfa-nila/

  0
 5. Bohater i zdrajcy – protest po ataku byłych agentów PRL-owskich służb na płk. Kuklińskiego. “Część byłych komunistów, funkcjonariuszy peerelowskich służb specjalnych takich jak Marek Dukaczewski, Gromosław Czempiński, Aleksander Makowski ma czelność nazywać pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zdrajcą. A przecież zdrajcami byli ci, którzy służyli wiernie Sowietom” – protestuje Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, którego członkiem jest m.in. Jerzy Bukowski, były reprezentant prasowy płk Kuklińskiego.

  POKiN postanowiło zaprotestować w związku z “haniebnymi atakami byłych funkcjonariuszy służb specjalnych PRL na śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego”. I przeciwko “licznym w ostatnich dniach głosom znieważającym godność i honor pułkownika Ryszarda Kuklińskiego – bohaterskiego oficera i wielkiego patriotę, który rzucił na szalę swoje życie, aby przywrócić Polsce niepodległość i osłabić sowieckiego okupanta”.

  “Nigdy nie zdradził Polski, bo PRL nie była prawdziwą Polską. Senat RP 16 kwietnia 1998 roku stwierdził jasno i dobitnie, że PRL była totalitarnym państwem, zniewolonym przez komunistów i pozbawionym suwerenności. Władza komunistyczna nigdy nie miała od narodu mandatu do sprawowania władzy, bo nigdy nie doszło do wolnych wyborów. Rządziła agentura komunistycznych zdrajców, wsparta o bagnety moskiewskie, terror, przemoc i kłamstwo. Jedynym legalnym przedstawicielstwem narodu polskiego były konstytucyjne władze państwowe na uchodźstwie w Londynie.

  Dziś część byłych komunistów, funkcjonariuszy peerelowskich służb specjalnych takich jak Marek Dukaczewski, Gromosław Czempiński, Aleksander Makowski ma czelność nazywać pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zdrajcą. A przecież zdrajcami byli ci, którzy służyli wiernie Sowietom, wymuszając siłą posłuszeństwo wobec Moskwy, nie wahając się strzelać do bezbronnych manifestantów na ulicach lub do robotników w zakładach pracy. Gdy i to nie wystarczało grozili, że przyjdą Rosjanie i rozjadą czołgami ludzi walczących o wolność.

  Taka właśnie była historia PRL, którą rządzili zdrajcy w rodzaju Bolesława Bieruta, Jakuba Bermana, Wojciecha Jaruzelskiego, Czesława Kiszczaka i mniejszego kalibru pomocnicy w brudnej robocie w rodzaju wyżej wymienionych esbeków. Ci ludzie wybrali jako swoją drogę życiową gorliwe służenie najeźdźcom, a przez to niszczenie Polski. Pozostali bezkarni, dlatego wciąż głoszą pochwałę swojej zdrady, licząc na niewiedzę słuchaczy.

  Pułkownik Ryszard Kukliński poprzez wieloletnie przekazywanie Stanom Zjednoczonym najtajniejszych informacji o najnowszej broni sowieckiej, o użyciu broni nuklearnej, o planach wojennych Układu Warszawskiego i wielu innych istotnych aspektach wojskowości przyczynił się znacząco do osłabienia okupanta Polski – Związku Sowieckiego. Nie trzeba udowadniać, że w przypadku wykrycia jego patriotycznej, samotnej misji, zostałby zamordowany przez Sowietów w szczególnie okrutny sposób, być może wraz z całą rodziną. Zdawał sobie sprawę z wszystkich niebezpieczeństw, a jednak pozostał nieugięty. Był niezwykle ceniony przez Amerykanów za swój wkład w uniknięcie wojny atomowej, która mogłaby mieć katastrofalne skutki dla Polski i dla całego świata.

  Dzisiaj my, członkowie Porozumienia: kombatanci II wojny światowej, żołnierze AK, Żołnierze Niezłomni, weterani walki cywilnej o niepodległą Polskę musimy zdecydowanie stanąć w obronie bohaterskiego pułkownika Wojska Polskiego, który rzucił swoje życie na szalę historii dla Ojczyzny. Także dzięki jego ofiarnej służbie Polska zwyciężyła. Był pierwszym polskim oficerem w NATO, osamotnionym bohaterem, który zapłacił niewymierną cenę za swoją odwagę. Jak powiedział jeden z szefów CIA: „Nikt w ciągu ostatnich czterdziestu latach nie zaszkodził komunizmowi bardziej niż ten Polak”. I właśnie dlatego jest do dzisiaj przedmiotem nienawiści ludzi o sowieckiej mentalności, którzy oczerniając go usiłują za wszelką cenę bronić swoich haniebnych życiorysów.

  Wierzymy, że tak samo jak naród pamięta o bohaterach powstań narodowych, będzie po wsze czasy pamiętał i o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. A zdrajcy tacy jak (dopisek mój: sowiecka chazarska zbrodnicza matrioszka Margulis vel)Wojciech Jaruzelski i jego współtowarzysze w wiernej służbie Sowietom odejdą w niesławie i wieczystej hańbie.” http://niezalezna.pl/51656-bohater-i-zdrajcy-protest-po-ataku-bylych-agentow-prl-owskich-sluzb-na-plk-kuklinskiego

  0
  • Avatar marek

   czym stany zjednoczon sa lepsze od rosji oba mocarstwa kopia nas wdupe polakow

   0
   • Czy Amerykanie brali udział w rozbiorach Polski? kiedyś Polaków mordowali???, gwałcili???Wywozili na Alaskę czy Pustynię Mohawe???etc…? Ponieważ z tego co mi wiadomo i z własnego doświadczenia na sobie to nam całe lata pomagali/UNRA, azyle polityczne, praca, etc… w przeciwieństwie do sowietów mordujących, gwałcących, łupiących, zsyłających na Sybir, do Kazachstanu. Jak możesz porównywać te dwa przeciwstawne sobie państwa? A że dbają o swój interes to im się nie dziwię, no i każdy pogardza służalczym uległym i nieprzewidywalnym odmóżdżonym przesz bolszewię narodem, z syndromem genetycznego homosowieticusa. Odpowiedz!!!

    0
    • Avatar ku potomnosci

     jalta szanowny panie

     skonczmy w koncu z ogladaniem. sie

     na cudze ambasady

     a co do kuklinskiego

     czy swiatle tez postawim

     pomniki?

     wszak swiatlo byl pierwszym prokuratorem
     ipn ujawniajacy. zbrodnie zydobolszewii

     i mial wiekszy wplyw na zniesienie zydobolszewickiego
     bezprawia. jak cale dzisiejsze. ipn

     0
    • Avatar Krzysztof P

     Panie Kula…bardzo szanuje Pańskie wpisy czyli POGĄDY.
     Ale mimo iż moja Rodzina ucierpiala w II WS…i to dotkliwie, ja w końcu przejrzałem i nie obwiniam w czambuł za tamten mroczny okres Narodu Rosyjskiego, – tylko promotorów owych ZBRODNI ?!
     Skończylem z retoryką anty -Rosyjską, – tak jak skończyły sie SOWIETY, zaś “jarmułkowicze ” wyjechali z Moskwy do New Yorku, Brukseli czy Londynu.
     Naszym i n t e r e s e m Narodowym – jest połaczenie wysiłkow wszystkich SŁOWIAŃSKICH Państw, by w końcu wyzwolić się z niewoli gospodarczej, umyslowej czy duchowej jaka nam ” serwuje ” teraz dla odmainy ZACHOD, z tymi samym ” kierownictwem “.
     Pora wydorośleć !!!

     0
 6. Jack Strong. “Publiczne rzucanie oszczerstw na nieżyjącego już oficera jest najlepszym dowodem, jak bardzo zaszkodził określonym siłom, niestety nie tylko w Rosji” http://wpolityce.pl/artykuly/73768-jack-strong-publiczne-rzucanie-oszczerstw-na-niezyjacego-juz-oficera-jest-najlepszym-dowodem-jak-bardzo-zaszkodzil-okreslonym-silom-niestety-nie-tylko-w-rosji czy Bohater i zdrajcy. „Nikt w ciągu ostatnich czterdziestu latach nie zaszkodził komunizmowi bardziej niż ten Polak”. I właśnie dlatego jest do dzisiaj przedmiotem nienawiści ludzi o sowieckiej mentalności… http://wpolityce.pl/artykuly/73777-bohater-i-zdrajcy-nikt-w-ciagu-ostatnich-czterdziestu-latach-nie-zaszkodzil-komunizmowi-bardziej-niz-ten-polak-i-wlasnie-dlatego-jest-do-dzisiaj-przedmiotem-nienawisci-ludzi-o-sowieckiej-mentalnosci Piękne teksty!!!. Każdy PO-bolszewik będzie w dużym kłopocie, by podważyć logikę wywodu Autorów. Czekam na reakcję obrońców WSI. Stosunek do pułkownika Kuklińskiego jest dowodem na to jak dalece Polska tkwi nadal w zakłamanej żydokomunie, jak ma przetrącony kręgosłup, także ten moralny. Bardziej wiarygodny jest postkomunistyczny donosiciel niż autentyczny polski bohater. Czy nie ma w Polsce nikogo kto by Dukaczewskiemu i jemu podobnym ogolił głowy? Większość wypowiadających się ludzi nie zna historii Ryszarda Kuklińskiego. Stąd zwłaszcza w słownych napadach na tego wybitnego polskiego oficera i asa amerykańskiego wywiadu, tyle bzdur. A może to nie tyle bzdury ale prowokacja i celowe zacieranie prawdy? Podejrzewam to drugie choć pożytecznych idiotów nie sieją. jak czytam wpisy że Kukliński był zdrajcą, to ogarnia mnie pusty śmiech, wszyscy pożyteczni idioci i wy pachołki i sługusy Moskwy was nic nie przekona lizanie butów bolszewika to codzienność, zgadzam się z autorem tekstu tak wam zaszkodził że nawet po śmierci kalicie jego dobre imię , ale to wszystko na nic Naród zna swoich bohaterów – Żołnierze Niezłomni, R. Kukliński, Fieldorf, Pilecki czy Łupaszka, nie macie możliwości Ich opluć czy wy tego nie rozumiecie? i żaden wpis tego nie zmieni prostaki, Polakami na pewno nie jesteście tylko masa bolszewicka spolszczyła się i zmieniła nazwiska A dla uczciwych Polaków którzy nie maja problemu z oceną R. Kuklińskiego polecam http://www.savetubevideo.com/?v=ZA6buQEk9KY Najlepsza książka o Kuklińskim to “ZYCIE ŚCIŚLE TAJNE” Benjamina Weisera. Dobry moment by wznowić to wydanie. Mamy tam wątki tak sensacyjne, że zapierają dech w piersiach. Niesamowite są zwłaszcza okoliczności dekonspiracji Kuklińskiego a zwłaszcza wątek watykański….Kto tego nie przeczytał nic nie wie. Ocena Kuklińskiego jest prosta. Każdy trep służący potulnie sowietom w tzw. LWP to zdrajca, a każdy kto buntował si choćby symbolicznie (migając się od służby wojskowej) to bohater. Kukliński to super bohater, kładł na szal ideały, a cena którą zapłacił powinna zamknąć gęby wszystkim wątpiącym. Wiadomo również, że sowieckim psom i ich “polskim” dupolizom gęby nic nie zamknie bo oni biorą kasę za szczekanie. WSI to byli i są zdrajcy. Reszta to próżne paplanie rożnych farbowanych lisów i komoruskich – nomen omen. I jeszcze jedno: w razie wpadki wiedział dokładnie, co go czeka. Podróż do Moskwy, ciężkie przesłuchanie i spalenie żywcem w piecu. Jak Oleg Pieńkowski, którego spalono żywcem w hutniczym piecu, na oczach kompanii GRU. Film z tej egzekucji pokazali sowieci Kuklińskiemu. W tym kontekście warto przypomnieć, że na słynnym zdjęciu z 10.04.2010 roku opublikowanym wSieci, na którym widać Donalda Tuska i Władymira Putina uśmiechniętych obok nich stoi żona gen. Dukaczewskiego w roli tłumaczki PRemiera.! Czy można to zaliczyć do dzieła przypadku? Widać wyrażnie kto prawdziwy Polak, a kto bolszewicka menda. Po wyborach te gnidy, trzeba wyłapać i utylizować by więcej nie szkodzili. A przynajmniej pozamykać na długie lata wraz z ich pomiotem.! Dukaczewski, to stalinowskie ścierwo, powinien zniknąć raz na zawsze. Jego słowa o synach płk. KuKlkińskiego mówią wszystko i nie musi więcej otwierać kałmuckiej gęby. Dokładnie takich samych sformułowań używał Stalin odpowiadając na pytania Sikorskiego – gdzie podziało się kilkanaście tysięcy polskich oficerów – uszli w Mandżuriu!. Widać, że Dukaczewski to MORDERCA i szpieg sowiecki -powinien być zlikwidowany. Armia Krajowa/KEDYW, czy NSZ by to rozwiązała , a Wojsko Polskie? jest takie???!!! Płk Kukliński jest co najmniej wyrzutem dla wrogów niepodległej Polski, takich jak sowieckie zbrodnicze matrioszki sowieckie Margulis vel Jaruzelski, Kiszczak, i sowieckie bękarty Czempiński, Koziej czy Dukaczewski, etc…bowiem dowiódł, że wbrew temu co by chcieli nam wmówić ci zdrajcy służący sowieckiej Rosji, iż nic nie można było wtedy zrobić, jednak można było podjąć pewne działania.

  0
 7. Aby mierzyć drogę przyszłą Trzeba wiedzieć skąd się wyszło

  C. K. Norwid

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816