POLSKA
1

POKAŻMY PARTIOM ORAZ RZĄDOWI CZERWONĄ KARTKĘ.

28/05/2013
538 Wyświetlenia
2 Komentarze
12 minut czytania
POKAŻMY  PARTIOM  ORAZ  RZĄDOWI  CZERWONĄ  KARTKĘ.

Poniżej podaję przepis, który można w miarę potrzeby dopracować, jak złych piłkarzy wygonić z boiska i powołać nową drużynę do reprezentacji, która nie będzie więcej sprzedawać meczów i wreszcie zacznie wygrywać, bo trenerem i sędzią będzie Naród.   Szanowni czytelnicy obudźcie się póki jeszcze czas i nie wszystkie Nasze pieniądze zostały skonsumowane przez tych, którzy pod pretekstem oddania życia za Ojczyznę, grabią ją oraz Nas na lewo i prawo. Utwórzcie oddolnie władzę bezpośrednią za pomocą pełnomocnictw udzielanych swoim najbliższym, którzy będą umieli zadbać o Wasze i Swoje pieniądze. Z pięciu członków rodziny lub najbliższych Wam osób udzielcie pełnomocnictwa, na jednej kartce, tej osobie, która będzie reprezentować Was w strukturach władzy bezpośredniej (WB). Z 10 Grup Rodzinnych (GR), utwórzcie 1 Grupę […]

0


Poniżej podaję przepis, który można w miarę potrzeby dopracować, jak złych piłkarzy wygonić z boiska i powołać nową drużynę do reprezentacji, która nie będzie więcej sprzedawać meczów i wreszcie zacznie wygrywać, bo trenerem i sędzią będzie Naród.

 

Szanowni czytelnicy obudźcie się póki jeszcze czas i nie wszystkie Nasze pieniądze zostały skonsumowane przez tych, którzy pod pretekstem oddania życia za Ojczyznę, grabią ją oraz Nas na lewo i prawo. Utwórzcie oddolnie władzę bezpośrednią za pomocą pełnomocnictw udzielanych swoim najbliższym, którzy będą umieli zadbać o Wasze i Swoje pieniądze.

Z pięciu członków rodziny lub najbliższych Wam osób udzielcie pełnomocnictwa, na jednej kartce, tej osobie, która będzie reprezentować Was w strukturach władzy bezpośredniej (WB). Z 10 Grup Rodzinnych (GR), utwórzcie 1 Grupę Gminną lub Lokalną, a z 10 (GG) lub (GL) utwórzcie 1 Grupę Powiatową (GP), zaś z 20 GP utwórzcie 1 Grupę Wojewódzką (GW), z której 10 przedstawicieli zostanie wybranych jako posłowie z danego województwa, którzy będą tworzyć Rząd Polski, odpowiedzialny za wspólne inwestycje krajowe i zagraniczne oraz Wojsko.

Ważne też jest, aby na udzielonych pełnomocnictwach zaznaczyć, że każdy kto niezgodnie z prawem uzyska pełnomocnictwo, ten będzie musiał zapłacić karę finansową w wysokości np. 10 000 zł na rzecz danej miejscowości w której mieszka.

Aby nie naruszać art. 2, 32 i 40 Konstytucji RP, Polska powinna być podzielona na 25 województw, po około 1 500 000 osób, by każde z nich miało równe szanse na starcie.  Oczywiście, konieczne będzie zlikwidowanie Senatu i wszystkich Ministerstw, oprócz Ministerstwa Obrony, a ich obowiązki powinny przejąć GW, które na własne potrzeby będą tworzyć Prawo Lokalne, zgodne z wolą mieszkańców danego województwa. Każda decyzja podjęta przez GW, musi być przedyskutowana i przegłosowana przez poszczególne Grupy. Każdy przedstawiciel GR powinien otrzymywać, na początek 50 zł/mc, za uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach, które byłoby dopisywane do konta w Bankach Emerytalnych (BE). Banki Emerytalne byłyby nadzorowane przez Naród, a tworzone na terenie poszczególnych gmin. W ten sposób, można będzie zlikwidować ZUS, KRUS  i OFE, a pieniądze gromadzone w BE, byłyby dziedziczone, ale na zasadzie niewypłacalnego kapitału. Emerytura i wszelkiego rodzaju zasiłki, to nic innego jak odsetki od zgromadzonego kapitału. Każdy po przepracowaniu minimum 10 lat, będzie mógł zacząć korzystać z tych pieniędzy i dodatkowo pracować. Oczywiście Gminy zarządzane przez władzę bezpośrednią, nie będą musiały zadłużać się w Bankach i płacić wysokich odsetek i prowizji, bo będą miały do zagospodarowania pieniądze z BE. Co roku do kont w BE powinny być dopisywane odsetki na minimalnym poziomie 6% rocznie. Powinny być również zlikwidowane SSE, gdyż dzisiaj bezprawnie jest finansowana z NASZYCH PIENIĘDZY w prawie 100% elita biznesowa budująca tam swoje „eldorado”. Moim zdaniem, każda Gmina powinna posiadać 51% udziału, w każdej firmie w obrębie swojego terytorium, a pozostałe udziały proporcjonalnie od wkładu prywatnego powinny być w rękach mieszkańców tej gminy. W ten sposób znalazłyby się dodatkowe pieniądze na inwestycje z wykorzystaniem pieniędzy z UE oraz powstałoby mnóstwo nowych miejsc pracy. Gdyby się tak stało, to po pewnym czasie, można by było zlikwidować nawet urzędy skarbowe i ogromną biurokrację z tym związaną, a podatki zostałyby uproszczone do minimum. Powinno się zacząć tworzyć nowe miejsca pracy, nie w niedochodowych i niepotrzebnych instytucjach publicznych, a w takich, które przynoszą korzyść lub są NIEZBĘDNE do funkcjonowania państwa. Również konieczny jest nadzór władzy bezpośredniej nad wszelkimi instytucjami publicznymi dzisiaj funkcjonującymi, w tym nad sądami i prokuraturą, by nie było już więcej stronniczości i zależności służbowej.

Wiele jeszcze można by pisać, co i jak należy zmienić, ale zdaję sobie sprawę, że to nie ma zbytniego sensu, gdyż w momencie powstania władzy bezpośredniej (WB), to Naród będzie o wszystkim decydował. Przecież w kraju mamy bardzo wielu mądrych ludzi, którym należy umożliwić przedstawienie swoich pomysłów, na szybki rozwój Polski.

Dodam jeszcze, że według mnie, po wprowadzeniu WB, zostanie zdecydowanie ograniczony nepotyzm, układy i korupcja, a z każdej GG lub GL, przynajmniej NA POCZĄTKU dwie osoby powinny mieć zagwarantowaną pracę, na pół roku, a po tym okresie następne dwie osoby, w tak zwanym trybie rotacyjnym.

I NAJWAŻNIEJSZE, jak się zacząć organizować, żeby osiągnąć sukces, bez zbytnich kosztów. Otóż, moim zdaniem, CO NIEDZIELA np. w godzinach 15 do 17, na najbliższych boiskach piłkarskich powinni się spotykać wszyscy przedstawiciele GR, łącząc się tam w następne Grupy i ustalając zasady działania poprzez głosowania. Aby dotrzeć do wszystkich ludzi, można to zrobić za pomocą internetu lub wystarczy dostarczyć im mały czerwony kartonik, z podstawowymi informacjami na temat organizowanych spotkań i tworzeniem WB. Należy przy tym pamiętać, że do zmiany systemu zarządzania krajem, potrzeba jest tylko nieco ponad 15 000 000 obywateli i dlatego, kto pierwszy się zdecyduje ten będzie miał realnie większe szanse decydować o swoim losie. Przecież powszechnie wiadomo, że nieobecni nie mają głosu. Proszę również pamiętać podczas organizowania się, że wszystkie instytucje publiczne, w tym szkoły, są własnością Narodu i nikt zgodnie z prawem, nie może Nam zabronić z nich korzystać do czasu utworzenia struktur WB.

Po za tym, proszę pamiętać, że art. 77 ust 1 Konstytucji RP wyraźnie stanowi, iż żadna ustawa nie może nikomu zamykać drogi sądowej w dochodzeniu naruszonych wolności i praw. W związku z tym, jeśli jakiś dotychczasowy urzędnik lub funkcjonariusz publiczny, będzie zabraniał lub utrudniał Nam w korzystaniu z Naszych konstytucyjnych praw, w tym do spotykania się w różnych instytucjach publicznych lub będzie powoływał się na ustawę o zgromadzeniach, która narusza, między innymi,  art. 11 i 12 Konstytucji RP, powinien liczyć się z tym, że może być pociągnięty do odpowiedzialności finansowej lub karnej, z tego tytułu. Należy również pamiętać, że ustawy, wydane z naruszeniem Konstytucji RP są nieważne, a w Polsce tylko takie nieważne ustawy funkcjonują, na co mam wiele dowodów.

Nawet były Prezes Trybunału Konstytucyjnego, profesor Jerzy Stępień stwierdził: „Nie wierzę w polityków, ale wierzę w rozsądek obywateli, KTÓRZY OBRONIĄ SWOJE PIENIĄDZE” oraz, że; „wyrok Sądu Najwyższego z 2008 r. stwierdzający, że składki w OFE nie są prywatną własnością jest niewłaściwie uzasadniony. – SĄD NAJWYŻSZY POPEŁNIŁ BŁĄD”.

A ja zapytam ile takich błędów popełnili sędziowie, z mniejszą praktyką, w sądach niższych instancji i czy ktokolwiek z nich poniósł choćby karę finansową na rzecz poszkodowanego w wyniku takich błędnych wyroków?

Czy tylko Naród, jako władza zwierzchnia, może być karany na wszelakie sposoby a PODRZĘDNA władza sądownicza nie musi ponosić żadnych konsekwencji za swoje błędy i niezgodne z prawem wydawane decyzje?

Czy jeśli sędzia nie jest do końca przekonany, czy wyrok, który planuje wydać jest zgodny z Konstytucją, to nie powinien zgodnie z art. 193 Konstytucji RP wysłać zapytania prawnego do TK, po to aby wydając jakąkolwiek decyzję być w pełni przekonanym, że zrobił wszystko, aby była ona sprawiedliwa i zgodna z prawem?

Może byłemu Prezesowi TK, nie wypada mówić, że SN wydając wyrok w sprawie Naszych składek emerytalnych, jest po prostu ZALEŻNY I STRONNICZY w stosunku do rządu, który dba by sędziowie w zamian nie stracili przywilejów i wysokich wynagrodzeń zagwarantowanych dożywotnio, co udowodniłem w poprzednich swoich artykułach.

Należy zadać również bardzo poważne pytanie, czy jeśli władza sądownicza, narusza najważniejsze dla Narodu, artykuły 2 i 45 ust 1 Konstytucji RP, to czy Naród powinien poważnie traktować ich wyroki oraz czy nie powinien domagać się przejęcia kontroli nad ich działalnością, by sędziowie nie byli stronniczy, zależni i zawiśli?

 

KOCHANI RODACY DO DZIEŁA.

Pamiętajcie, że w historii Narodu, największy sukces, w Wielkiej i Wspólnej Reformie Kraju, przypadnie temu województwu, które jako pierwsze utworzy władzę bezpośrednią na swoim terenie. Po porady lub w przypadku innych problemów zapraszam do korzystania z mojego konta na Facebooku (Wspólna reforma), a link do niego to:

https://www.facebook.com/pages/Wsp%C3%B3lna-reforma/122933541218155?fref=ts

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,  życząc osiągnięcia wielkiego sukcesu w życiu oraz mądrości i szczęścia w podejmowaniu tylko słusznych decyzji.

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
miroslaw.moskwa@interia.eu

2 publikacje
5 komentarze
 

2 komentarz

  1. Pingback: Sposób na finansową piramidę ZUS?! | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816