Bez kategorii
Like

“Podzial Polskich Obywateli Na Kategorie I Grupy Zaszeregowania”

10/12/2012
349 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Te niewinne i slodkie istoty – są w strasznej obecnie sytuacji – nie mają latwego dostępu do uprawiania ulubionego sportu. Jak na przyklad “Poker”.

0


"Hazard to bardzo niebezpieczne i silnie uzależniające zajęcie. Jak udowodnili amerykańscy naukowcy, hazard to ten rodzaj działalności ludzkiej, który w sposób niekontrolowany może zniszczyć ludzką psychikę oraz sprawić, że człowiek, który raz wpadnie w szpony hazardu raczej nie ma szans otrząsnąć się z nałogu."

FRAGMENT ZE STR.

http://www.stoliki.net.pl/19,hazard.html

 

"Podzial Polskich Obywateli Na Kategorie I Grupy Zaszeregowania"

Obywatele zamieszkali w Polsce podzieleni są na trzy kategorie – które tworzą jakby piramidę – tak to można by zobrazować w pierwszym widzeniu – potem następują kolejne podzialy i jeszcze kolejne i jeszcze – aż nie będzie już co dzielić (pluralizować), bo ludzkość wyparuje. Można by to tak zdefiniować – Bez zlączeń nic porządnie trzymać się nie będzie – powstanie chaos – każdy sobie rzepkę skrobie, w konsekwencji "x" nie odnajdzie "y" ……… 

Ale o tym kiedy indziej – bo dzisiejszym tematem wykladu, będzIe podzial nieszczęść, a ujmując to wlaściwiej – podzial nieszczęśliwych obywateli w obecnej Polsce, po tak zwanej "Pierestrojce" – a po naszemu – po slynnym "Krzywym Kole", gdzie Mosiek z Ickiem podali sobie dlonie, a do Polaka dupą się wypieli. 

Będzie to podzial na grupy, lub jak kto woli – na kategorie. 

I tak można powiedzieć, że doszliśmy do sedna sprawy – a więc jak można szybko i konkretnie określić taki podzial przykladowo, jasno i rzetelnie – przystąpmy więc do dziela: 

Najliczniejszą grupę niezadowolonych, sklasyfikowanych jako "Mohery","Żywe Trupy", "Nawiedzeni" "Strachy Na Wróble"- stanowią osoby, które pracują na uwowę śmieciową i zapierdzielają jak w dawnych czasach niewolnik na plantacji bawelny, kukurydzy, trzciny cukrowej. Tyrają takie jednostki, za godzinną stawkę, która często i na filiżankę cappuccino nie starczy. 

Ta grupa nieszczęśników, z rzadka jest wspominana i pokazywana w mediach – bo nie ma się co oszukiwać, ale co powszechne jest nudne i tak pospolite, że nawet za nieszczęście to uznać jest trudno. Ot, nic takiego – pryszcz – a jak wiemy, każdy woli pryszcz zakryć, niż z nim paradować publicznie – więc i nie ma powodu, by się publicznym mediom dziwić, że omijają ten temat. 

A poza tym, nie oszukujmy się, ale na suchą bulkę – to coś tam – jeszcze ma. Mieszkać to może pod kartonem – nie ma więc takiego nieszczęścia – prawda?

Wielkie nieszczęścia, pojawiają się dopiero w kolejnych grupach zaszeregowania – a jakie to grupy? – już wymieniam:

Otóż, są to, na przyklad – zawsze biedni, nieszczęśliwi, nienasyceni – oczywiście – "Pederaści" – potocznie nazywani "Pedalami". Tu należy wspomnieć też o Lesbijkach, bo to z tej samej branży i części rowerowych pochodzą. 

Kochani, ileż to tragedii ci ludzie przechodzą, to aż pala staje – na serio to piszę. 

Te nieszczęsne istotki tak bardzo chcą mieć rodziny – ale z tej milości jaką to uprawiają na swoich poletkach – nic, a nic, na ten podly świat nie chce przyjść – czasem tylko Aids się pojawia. 

Kochani, to jest dopiero prawdziwe nieszczęście. 

Inna z kolei grupa – tych można nazwać "placzkami", bo leją strasznymi lzami. Czy slusznie? jak najbardziej – trzeba tylko dobrze poznać duszę hazardzisty. 

Te niewinne i slodkie istoty – są w strasznej obecnie sytuacji – nie mają latwego dostępu do uprawiania ulubionego sportu. Jak na przyklad "Poker". 

Prawdziwi sportowcy na pewno rozumieją, jakie to straszne nieszczęście – cóż wart jest tenisista bez kortu tenisowego – gdzie ma rozwijać swój talent? no gdzie się pytam? 

Placzą więc biedni Pokerzyści, placzą ci od "Ruletki" i inszych tego rodzaju dyscyplin, też placzą – i nikt ręki podać im nie chce – czy to nie jest podle?

Nie dziwcie się zatem kochani, że to cale nasze towarzystwo sportowe, kochające dreszczyk emocji – wszyscy co do jednego – wszyscy ci biedni ludzie – aby móc uprawiać dalej swój ulubiony sport – te nasze nieszczęsne, niewinne ofiary – ofiary wielu jeszcze w Polsce pozamykanych szlabanów – muszą udawać się do sąsiednich Krain. Tak, tak – Krain – dobrze slyszycie – do Krain, gdzie powstaje coraz więcej stadionów do uprawiania tego wspanialego sportu – który nie tylko rozwija sprawność w palcach, ale i wzmacnia i rozwija myślenie. Uciekają do Krain, w których już dotarl i wciąż dociera coraz wyższy stopień nowej tolerancji i prawa otwierającego wszystkie szlabany. Do Krain, gdzie takie hasla jak – "Zamieńmy Bibloteki i Kościoly w Agencje Towarzyskie" , "Pierdolę Nie Rodzę" "Szczę Gdzie Chcę", "Kto Ćpa i Pije, Ten Nie Gnije" itp. już niemal są na porządku dziennym. Do Krain, szczęśliwości – jak przykladowo Pinokio – czy pamiętacie tę jego podróż z kolegą z klasy, do takiej wlaśnie Krainy? 

Ten przyklad Pinokia, moi kochani, dobrze rozważcie sobie – bo już dochodzą wieści z owych Krain, że planowane są obozy, z lokalizacją poza terenem miast, Można to nazwać – takimi wysypiskami odpadów. Nie należy się dziwić, że takie obozy mają powstać – co prawda każdy Klient to nasz Pan – ale nie splukany. Czyli wszystko jest zgodne wedle nowej i jakże wspanialej, pelnej świecącego blasku kultury. 

Tymczasem u nas kochani – no cóż by tu rzec – u nas, nie kryjąc prawdy – jeszcze trwa zacofanie i niedorozwój.

Na koniec jeszcze male co nie co – takie pytanko: 

Czyż ci biedni ludzie – w wielu wypadkach artyści – czemu nie zaprzeczam – bo trzeba być naprawdę wielkim atrystą, by gówno przedstawiać jako dzielo sztuki – otóż, czy ci biedni ludzie – nie mają racji? Toż oni tak chcą niewiele – tylko odrobinę zrozumienia – otwarcia szlabanów – legalizacji narkotyków -więcej domów rozpusty i lokali z grami hazardowymi – male bunga-bunga dla homoseksualistów i innych zboczków – zamknięte rezerwaty dla zacofanych Katolików i Polskich Patriotów – i jeszcze może trochę inszych drobnych spraw. Ot, takie na prawdę male co nie co.

Czy to aż tak wiele?

E.S.

 

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816