Praca i Finanse
Like

Podwójna gra zachodu na globalnej scenie

25/12/2015
981 Wyświetlenia
3 Komentarze
6 minut czytania
Podwójna gra zachodu na globalnej scenie

Przedstawiciel US Army, płk. Steve Warren, oświadczył niedawno[i], że działania przeciw terrorystom z ISIS amerykańskiej „koalicji” w Iraku i Syrii, spowodowały obniżenie o 90% zdolności  eksportu ropy, oraz zmniejszenie  obszaru kontrolowanego przez Kalifat o 40%.  Zawłaszczanie przez Stany Zjednoczone kredytu za te osiągnięcia musi zdziwić każdego myślącego obserwatora. Od półtora roku amerykańska koalicja „walczyła” z ISIS, a rezultatem tego było tylko powiększenie zarówno terytorium kontrolowanego przez terrorystów, jak również ilości szmuglowanej ropy.  USA nigdy nie prezentowały też zdjęć dokumentujących swe „osiągnięcia” w tych zmaganiach

0


.

 

Sytuacja zmieniła się diametralnie z chwilą wkroczenia w konflikt syryjski lotnictwa rosyjskiego.  Kalifat ISIS przeszedł do obrony i odwrotu, przemyt ropy naftowej zmniejszył się.  W zamian zachodnia propaganda oskarżyła Rosję o „zbrodnie wojenne” polegające na bombardowaniu ludności cywilnej, a prezentowane przez Federację zdjęcia lotnicze dokumentujące miejsca i rezultaty nalotów, media korporacyjne zaczęły używać jako ilustrację amerykańskich sukcesów w „walce z terroryzmem”.

 

Jak sięgnąć pamięcią, zachód zawsze stosował kłamstwo i hipokryzję w charakterze swej broni ideologicznej.  Nigdy dotąd jednak, w tym samym czasie, nie deklarował jednego,  robiąc coś dokładnie przeciwnego.  W  21 wieku stało to się dlań normą.

 

Deklaruje on „wojnę z terroryzmem”, tworząc go w tym samym czasie.  Wszystkie bez wyjątku organizacje terrorystyczne są tworem USA i jego „sojuszników”, są finansowane i kontrolowane przez CIA.  Alkaida, pierwsza wielka „organizacja terrorystyczna”, to po prostu arabski termin oznaczający bazę danych, w której CIA kolekcjonowała wszelkie dostępne informacje o muzułmańskich bandytach, w celu ich późniejszego zaangażowania w charakterze zalążków grup terrorystycznych[ii].

 

Dziś, kiedy chaos ogarnął już większość terytorium naszego globu, zachód nadal kontynuuje wspieranie i rozwijanie terroryzmu.  Amerykańska „koalicja” do walki z ISIS, nieprzerwanie prowadzi walkę, tyle że z przeciwnikami tych terrorystów[iii].

 

Akcje terrorystyczne są również organizowane w państwach zachodu przez służby specjalne tychże. Prowokacje te, zwane „false fag”[iv], mają na celu zastraszenie społeczeństw i w konsekwencji przyzwolenie opinii publicznej na stopniowe zaprowadzanie na terytorium tych „demokracji” systemu państwa policyjnego.

 

Dla przykładu jak bardzo władzom zależy na „neutralizowaniu” zamachowców , można przytoczyć historię głównego sprawcy aktów terroru w Paryżu, Abdeslama Saleha, który po ich wykonaniu, wracając samochodem do Brukseli, był trzy razy kontrolowany przez policję i pomimo, że posługiwał się własnym autentycznym dowodem tożsamości, nie został zatrzymany.[v]

 

Naszkicowana powyżej sytuacja wynika z faktu całkowitego przejęcia władzy w Waszyngtonie przez tak zwanych neokonserwatystów[vi], czyli byłych trockistów[vii], którzy w Stanach Zjednoczonych znaleźli schronienie przed stalinowskimi prześladowaniami.  Ci etniczni Żydzi, łatwo znaleźli wspólny język, z autentycznymi władcami USA i zachodu-żydowskimi „finansistami”.

 

Ideowy cel trockizmu zawierał się w „permanentnej światowej rewolucji”.  Trockiści, wraz ze zmianą swego nazwania, zmienili również swój „ideowy sztandar”, na „walkę z terroryzmem”. Jednak, by móc skutecznie prowadzić tą „walkę”, należało wprzódy  stworzyć światowy terroryzm.  W końcowym rozrachunku chodzi im o rozprzestrzenienie na globie  „kontrolowanego chaosu”  (managed chaos[viii]).

 

Ponieważ jednak, kontrolowanie chaosu jest taką samą utopią, jak tworzenie komunizmu na ziemi, chaos pozostaje, zgodnie ze swoją podstawową cechą, „chaotyczny”,  czyli niekontrolowany.  Neokonserwatyści nie przejmują się tym zbytnio, bo ich diaboliczna natura wymaga od nich tak naprawdę szerzenia na świecie jedynie  śmierci i zniszczenia.

 

Podwójna gra zachodu nie ogranicza się jedynie do spraw militarnych, ale dotyczy wszystkich dziedzin życia.  W sferze gospodarczej, dla przykładu, Unia wprowadza sankcje przeciw Rosji, w wyniku których, jej nędzna kolonia tzw. III RP, pozbawiona zostaje ostatnich źródeł dochodu z eksportu jabłek i mleka, a w tym samym czasie Republika Federalna podpisuje z Federacją Rosyjską kontrakt na budowę drugiej nitki rurociągu bałtyckiego, która da Niemcom kontrolę nad dystrybucją rosyjskiego gazu na terytorium Unii.[ix]

 

Przykładowo, w sferze politycznej, umożliwia się amerykańskiej agenturze (PiS), wygrać „wybory” i przejąć „władzę” w Polsce, w celu przyspieszenia procesu konfrontacji III RP z Federacją Rosyjską i równocześnie aktywizuje się agenturę niemiecką (w ostatecznym rozrachunku również służącą amerykańskiej oligarchii finansowej) w celu siania „społecznych niepokojów”  pod pozorem „obrony demokracji”[x].

Deklaruje się chęć zmniejszenia nielegalnej emigracji do Unii, równocześnie przyjmując „uciekinierów” z otwartymi rękami i wspierając jej głównego organizatora – Turcję – „zasiłkiem” w wysokości $3 miliardów.

 

Innymi słowy niekontrolowany chaos we wszystkim!  Czyli droga ku samozagładzie! Jedyne co mogłoby odwrócić ten trend, to dokumentne „wymiecenie” sprawujących władzę na zachodzie finansowych oligarchów i wysługujących się im „elit” wszelkich barw i orientacji politycznych bez wyjątku.

 

[i] http://www.alsumaria.tv/news/154798/

[ii] https://en.wikipedia.org/wiki/Al-Qaeda

[iii] http://sputniknews.com/politics/20151221/1032087569/washington-campaign-daesh-terrorists-campaign.html

[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag

[v] https://www.rt.com/news/326637-paris-suspect-police-checks/

[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Neoconservatism

[vii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Trockizm

[viii] https://en.wikipedia.org/wiki/Chaos_theory_in_organizational_development

[ix] http://sputniknews.com/europe/20151221/1032087149/germany-russia-pipeline-europe-nord-stream-2.html

[x] https://www.rt.com/news/326552-poland-government-protest-court/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816