no-cover

Czyli krótko zwięźle i na temat o ostatnich meczach

0

Barclays Premier League

W Niedziele Chelsea na własnym stadionie pokonali Arsenal w derbach Londynu 2-1 (2-0) Pierwsza połowa była pod dyktando The Blues ale w drugich 45 minutach zdecydowanie przeważali Kanonierzy. Bramki : Mata (6), Lampard (16) k , Walcott (58)

1-1 takim wynikiem zakończyło się spotkanie na White Hart Lane między Tottenhamem Londyn a Manchesterem United. Bramkę dla podopiecznych Sir Alexa Fergusona w 25 zdobył Robin Van Persie, to był 18 raz kiedy Holender wpisał się na listę strzelców. Zawodnicy z Północnego Londynu zdobyli gola tuż przed końcowym gwizdkiem. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Clitn Dempsey już w doliczonym czasie gry.

La Liga

Fc Barcelona odniosła pierwszą porażkę w lidze w tym sezonie. Blaugrana na wyjeździe uległa Realowi Sociedad 3-2 (1-2). Barcelona w pierwszej połowie grała porywająco. W 7 minucie prowadzenie gościom dał Leo Messi, potem bramkę zdobył Pedro. W 41 minucie Real Sociedad a konkretnie Castro zdobył gola kontaktowego. Po przerwie a konkretnie w 56 minucie Gerard Pique obejrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Gospodarze szybko wykorzystali przewagę liczebną i w 63 minucie na listę strzelców znów wpisał się Castro. Sociedad zwycięską bramkę zdobył dopiero w 90 minucie. Jej autorem był Agirretxa.

Real Madryt po świetnej grze na wyjeździe pokonał Valencię 0-5. Królewscy wszystkie bramki zdobyli w pierwszej połowie. Wynik w 9 minucie otworzył Higuain. Następnie w 34 minucie bramkę zdobył Di Maria. Potem Cristiano Ronaldo dwukrotnie trafił do siatki rywala w 36 i 41 minucie. Ostatnią bramkę dla podopiecznych Jose Mourniho zdobyl znów Di Maria. W drugiej części spotkania oba zespoły grały podobnie i więcej bramek nie zobaczyliśmy.
Atletico Madryt vs Levante 2-0

Jeszcze dziś o godzinie 21:30 Real Betis na własnym stadionie podejmnie Athletic Bilbao