Bez kategorii
Like

PODPISANO „NIEPOROZUMIENIE” !

04/10/2011
163 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Opublikowane tydzień temu w mediach Porozumienie Janusza Palikota z Inicjatywą Wolne Konopie jest w istocie NIEPOROZUMIENIEM, w które wmanipulowani zostali zarówno kandydaci reprezentujący Wolne Konopie jak i sam Janusz Palikot.

0


A przede wszystkim – Wyborcy!

Zaprezentowane „NIEPOROZUMIENIE" i przedstawione w nim obietnice wprowadzają w błąd tysiące naszych aktywistów i sympatyków, w tym wielu Wyborców. Marketing polityczny zastępuje dyskusję o konkretach. Walka o głosy za cenę OSZUKIWANIA Wyborców – to stałe cechy polskiej Polityki.
Kandydaci Wolnych Konopi nie brali udziału w przygotowaniu stanowiska Janusza Palikota opublikowanego m,in. w Spliff # 33, nie konsultowano z nami także przedstawionych tam propozycji zmian w ustawie. Podpisane NIEPOROZUMIENIE jest wyborczym pustosłowiem i wyrazem pustogłowia osób odpowiedzialnych za jego treść.

 

NIE MA I NIE BĘDZIE ŻADNEGO PROJEKTU „USTAWY KONOPNEJ" regulującej obrót konopiami medyczny, rekreacyjny…
NIE MA I NIE BĘDZIE ŻADNEGO PROJEKTU UST. 4 do obowiązującego art. 62 UPN
NIE BĘDZIE ŻADNEJ KOALICJI


Dlaczego?

Opublikowane tydzień temu w mediach Porozumienie Janusza Palikota z Inicjatywą Wolne Konopie jest w istocie NIEPOROZUMIENIEM, w które wmanipulowani zostali zarówno kandydaci reprezentujący Wolne Konopie jak i sam Janusz Palikot. A przede wszystkim – Wyborcy!
 

Po 1:
Przedstawione propozycje i postulaty są dowodem kompletnej nieznajomości prawa antynarkotykowego, farmaceutycznego, podatkowego, nie wspominając już o umowach międzynarodowych.
Proponowany ust. 4 to bubel prawny, pasuje do ustawy jak wibrator do wagonu restauracyjnego „Wars". Całościowa regulacja obrotu konopiami wymagałaby niesłychanego wysiłku legislacyjnego na szczeblu krajowym, międzynarodowym i unijnym, trwałaby ze dwie kadencje a koszty przygotowania takiego aktu możemy sobie, całe szczęście, tylko wyobrażać. System prawa i jego tworzenie to nie tablica na FB – jak zdają się myśleć twórcy tego bełkotu i osoby stojące za jego publikacją.
Gratulujemy – zarówno Janusz Palikot, jak i kandydujący z jego list zwolennicy legalizacji dali się WMANIPULOWAĆ w podpisywanie PUSTYCH OBIETNIC.

 

Po 2:
Wolne Konopie mają własną propozycję legislacyjną – projekt ustawy pod którym w ubiegłym roku zebraliśmy kilka tysięcy podpisów. To takie proste:

– 30 gramów na własny użytek
– 3 krzaki we własnym domu
– AMNESTIA DLA SKAZANYCH

 
Wszystko na zasadach opisywanych w zeszłym roku. Projekt był konsultowany m.in. w Biurze Analiz Sądu Najwyższego, Ministerstwie Zdrowia – jest nawet lepszy, niż przyjmowany w tym samym czasie projekt rządowy. Za powagą naszych argumentów przemawiają Instytucje takie jak Sąd Najwyższy, Naczelny Sąd Administracyjny, Prokurator Generalny.
Za powagą podpisanego porozumienia i stanowiska Palikota przemawia Palikot…
Oficjalne stanowisko w sprawie Programu Wyborczego Wolnych Konopi i szczegóły współpracy z Januszem Palikotem przedstawimy w piątek 7 października, w oficjalnym komunikacie, do którego będą mogli odnieść się wówczas sam Janusz Palikot i kandydaci startujący z pozycji 7 na jego liście
Wtedy ruszy ponownie zbiórka podpisów pod naszym projektem ustawy.

Marsz 1 października jest marszem Wolnych Konopi, a nie Wolnych Konopi i Ruchu Palikota!


Inicjatywa Wolne Konopie
Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Wolne Konopie
Jędrzej Sadowski
Tomasz Obara
Konrad Rycerz
Rafał Małyszko
Paulina Siedlaczek
Maciej Szczęsny
Artur Lewiński

 

artykuł pochodzi ze strony: www.wolnekonopie.pl/idealistka/polityka/773.html

Inne zapisy autora:

0

Avatar
mb81

20 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816