Bez kategorii
Like

Podaruj swój 1% podatku dochodowego Dominice Mazur

21/01/2013
364 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Złap za rękę Anioła swego i razem zrobicie wiele dobrego. Więc ruszaj w życie z Aniołem u boku nieść radość innym. Choć chodzisz szybko – dotrzyma kroku.

0


„Anioł zmęczony nocnym czuwaniem, budzi Cię rano swym łaskotaniem. Całuje w czoło, gładzi po ciele, szepczesz – dziękuję Ci mój Aniele. Dzień się rozpoczął, więc szybko wstawaj i swoją miłość Światu rozdawaj. Pożegnaj swego Anioła nocnego a przywitaj innego Stróża dziennego. On ma dziś ważne bardzo zadanie, – więc zrób mu pyszne pierwsze śniadanie, by nabrał siły i mógł Cię bronić przed brudem Świata Twą duszę chronić. Złap za rękę Anioła swego i razem zrobicie wiele dobrego. Więc ruszaj w życie z Aniołem u boku nieść radość innym. Choć chodzisz szybko – dotrzyma kroku.”

Każdy z nas, także TY decydujemy, co zrobimy ze swoim 1% podatku dochodowego. Każdy z nas, także TY możesz pomóc choremu i potrzebującemu – wystarczy chcieć to zrobić. Sam decydujesz, komu oddasz Swój 1% podatku a warto pomyśleć, kto otrzyma Twoje pieniądze. Możesz przekazać Swój 1% podatku Dominice Mazur będącej podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” będącą Organizacją Pożytku Publicznego.

Swój 1% podatku możesz pozostawić bez wskazania odbiorcy Twojego 1% podatku i wtedy Twoje pieniądze otrzyma beztroskie i rozrzutne Państwo, które zapomniało o swoich najsłabszych Obywatelach. Decyzję podejmujesz tylko TY i to od Ciebie zależy, kto będzie miał uśmiech na buziaku po otrzymaniu Twojego 1% podatku. Dominika Mazur choruje na:

mukowiscydozę,
oraz posiada dużą krótkowzroczność

TWÓJ 1% PODATKU TO WIELKI DAR SERCA, KTÓRY NIC CIEBIE NIE KOSZTUJE A POMOŻESZ W LECZENIU I REHABILITACJI. Zapraszam – daj się namówić i przekaż swój 1% podatku Dominice Mazur.

Więcej o Dominice Mazur dowiesz się na tej stronie a jak przekazać swój 1% podatku dowiesz się poniżej. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie trudnej sytuacji potrzebujących Twojej pomocy chorych.

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 8033 Mazur Dominika Elżbieta darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce “WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”
W polu “KRS” wpisać: 0000037904,
W polu “Wnioskowana kwota” – kwotę, którą chcemy przekazać – nie wyższą niż 1% podatku należnego wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.
W polu “Cel szczegółowy 1%” wpisujemy: 8033 Mazur Dominika Elżbieta

Dominikę możesz poznać oglądając

.

Copyright by Marina & krecik

Źródło: https://hilfepomozhelp.wordpress.com/2013/01/04/podaruj-swoj-1-podatku-dochodowego-dominice-mazur/

0

Pirania

Zamieszczane tu sprawy powinny interesowa

21 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758