SPORT
Like

Plaża Open 2016 w Zamościu – Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej

22/07/2016
130 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minute czytania
no-cover

W Zamościu rozgrywany jest piąty, przedostatni turniej Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Zakończyły się zmagania amatorów, a obecnie rozgrywane są eliminacje do turnieju głównego pań i panów. Plaża Open 2016 w Zamościu potrwa do niedzieli 24 lipca. Turniej rozgrywany jest na Rynku Wielkim, trzy boiska zlokalizowano też na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. W piątek zakończyły się zmagania amatorów. Wśród 18 drużyn najlepsi byli Józef Gusta i Tomasz Ciach. W piątek również rozpoczęły się eliminacje do turnieju głównego. W sobotę 23 lipca rozgrywany będzie turniej główny w godz 9.00 – 18 .00, a 18.00 przewidziano niespodziankę dla widzów. Rozegrany zostanie mecz gwiazd czyli VOLLEYSTAR vs ZAMOŚĆ. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano w niedzielę od godz. 13.00, półfinały od 17.00, zaś finał pań […]W Zamościu rozgrywany jest piąty, przedostatni turniej Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Zakończyły się zmagania amatorów, a obecnie rozgrywane są eliminacje do turnieju głównego pań i panów.

Plaża Open 2016 w Zamościu potrwa do niedzieli 24 lipca. Turniej rozgrywany jest na Rynku Wielkim, trzy boiska zlokalizowano też na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. W piątek zakończyły się zmagania amatorów. Wśród 18 drużyn najlepsi byli Józef Gusta i Tomasz Ciach. W piątek również rozpoczęły się eliminacje do turnieju głównego.

W sobotę 23 lipca rozgrywany będzie turniej główny w godz 9.00 – 18 .00, a 18.00 przewidziano niespodziankę dla widzów. Rozegrany zostanie mecz gwiazd czyli VOLLEYSTAR vs ZAMOŚĆ. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano w niedzielę od godz. 13.00, półfinały od 17.00, zaś finał pań odbędzie się o 18.30, panów o 19.30. Finały transmitowane będą przez TVP Sport.

Organizatorzy w przerwach między pojedynkami przygotowali dla widzów szereg niespodzianek: animacje, konkursy i zabawy dla kibiców z nagrodami, pokazy tańca Szkoły Tańca Magdaleny i Janusza Myków, pokaz Platinium Fitness Zamość, a w trakcie finałów pokazy zumby.

Pary rozstawione w turnieju głównym panów:

R1. Bartłomiej Dzikowicz/Adam Parcej

R2. Mateusz Radojewski/Bartek Malec

R3. Adam Andrys/Roman Andrys

R4. Martin Chiniewicz/Maciej Kałuża

R5. Maciej Lewicki/Adam Lenc – z “dziką kartą”

R6. Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek

R7. Mateusz Łysikowski/Mateusz Paszkowski

R8. Mateusz Zarankiewicz/Michał Korycki

Pary rozstawione w turnieju głównym pań:

R1. Martyna Wardak/Magdalen Saad

R2. Agnieszka Wołoszyn/Aleksandra Zdon

R3. Dominika Horbacz/Justyna Tomala

R4. Natalia Gruszczyńska/Agnieszka Adamek

R5. Patrycja Jundziłł/Julia Gierczyńska – z “dziką kartą”

R6. Natalia Płodowska/Agnieszka Gruczek

R7. Magdalena Rapacz-Matrasz/Sandra Szychowska

R8. Karolina Kirszenstein/Aleksandra Chyła

Do turnieju kobiet zgłosiło się dziewiętnaście par. Tym razem zabraknie zwyciężczyni dotychczasowych turniejów – Katarzyny Kociołek. Jej partnerka, Martyna Wardak zagra w Zamościu z Magdaleną Saad. Do turnieju mężczyzn zgłosiły się 32 pary.

Gospodarzem następnego, ostatniego już turnieju będzie Białystok, w dniach 29-31 lipca.

Inne zapisy autora:

Tadeusz Kowalski
Tadeusz Kowalski

8 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217