SPOŁECZEŃSTWO
Like

Plan ewakuacji Londynu podczas olimpiady

30/06/2012
678 Wyświetlenia
0 Komentarze
14 minut czytania
no-cover

W odpowiedzi na cwaniackie zaczepki konserwatystki i wiecznego gościa hotelowego, co do igrzysk olimpijskich, piszę co następuje.

0


Być może masowe nagłośnienie w Internecie ewentualności wybuchu bomb lub innych ataków psy op podczas olimpiady w Polsce, odsunęły od nas to niebezpieczeństwo, na co zwracał uwagę również Alef Stern. Jest rzeczą wiadomą, że „ukryte” siły zła, zaczęły szaleć jak pomylone i coraz nachalniej i bezczelniej realizują zapisy biblijne krok po kroku. Ich determinacja w czynieniu zła nie zna granic. Trzeba więc brać pod uwagę wszystkie ewentualności. I lepiej dmuchać na zimne.

Wykreowana przez psychopatów i samozwańczych panów tego świata niekończąca się „wojna z terroryzmem” od ataku na Word Trade Center, trwa nieprzerwanie i dobry jest każdy pretekst do jej „urealnienia” i zaszczepienia na dobre w umysłach takich ludzi jak Wy (gość hotelowy, konserwatystka). Oczywiście jedyną słuszną tezą każdego ataku, jest udział w nich islamistów, bo jakże by inaczej mogło być, skoro „panowie” tak twierdzą i wbijają to młotkiem do głowy ogłupionej gawiedzi. W Polsce istnieje jeszcze większy wachlarz pomysłów tych pomyleńców, bo oprócz zbrodniczych „islamistów”, autorami takich ataków można obciążyć Rosjan. Przecież nic innego nie widać na Nowym Ekranie tylko chorą retorykę i bicie piany na temat wielkiego niebezpieczeństwa ze strony Rosji. Ja tego oczywiście nie kupuję, bo to „marny towar”.
 
Poza tym, nie twierdziłam, ze mam informacje o ataku z pierwszej ręki i że taki atak w Polsce jest pewny. Niemniej jednak wiele przesłanek za nim przemawiało. Ale będę konsekwentna i napiszę raz jeszcze, że taka ewentualność ataku fałszywej flagi, może być zrealizowana w Londynie. Mówi o tym jedna z kart Iluminatów, bo oni nie kryją się ze swoimi planami i są bardzo bezczelni w swoich posunięciach.
 
 
Jak widać na tej karcie widnieje pod obrazkiem tekst po angielsku, co po polsku znaczy:
 
Możesz połączyć dwie Tragedie w tym samym Miejscu, tak długo jak obie są odpowiednie do zastosowania w nim. Zagraj równocześnie dwoma kartami Tragedii. Wybierz jedną Tragedię jako “główną”, a następnie  zastosuj wszystkie instrukcje na tej karcie. Dodaj moc (ale żadnych innych skutków)
 
A co to może oznaczać? Ano:
 
·       że zamach zostanie wykorzystany do wywołania innej tragedii (wojny),
·       że w tym samym miejscu odbędzie się podwójny zamach (na stadion i budynek z wieżą zegarową),
·       że odbędą się dwa zamachy w dwóch miejscach jednego rodzaju (dwa miasta, których symbolami są budynki z zegarowymi wieżami, organizujące międzynarodową imprezę sportową w zbliżonym terminie),
·       dwie lub wszystkie powyższe możliwości.
 
Na karcie Iluminatów, widocznej na fotce powyżej widnieje wieża zegarowa, którą można porównać do kilku miejsc na świecie:

 

·       na centrum handlowym Ginza Wako w Tokio,
·       Big Bena w Londynie,
·       Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Można więc domniemywać, że skoro do ataku „terrorystycznego” w Polsce nie doszło, jest całkiem realne, że taki atak odbędzie się w Londynie, a być może na Londyn właśnie był planowany.
 
Co do Londynu sprawa wygląda dużo bardziej poważnie, a doniesienia o ewentualnym ataku mają jeszcze mocniejsze podstawy, że takie ataki mogą tam mieć miejsce. Będę więc konsekwentna i napiszę też o tym.
 
Otóż Dziennikarz pod pseudonimem Lee Hazledean poinformował o tym, jak zinfiltrował G4S – firmę odpowiedzialną za bezpieczeństwo Igrzysk Olimpijskich w Londynie – i odkrył szokujące plany ewakuacji Londynu, 200.000 trumien będących w stanie gotowości, oraz “dziurawe” procedury bezpieczeństwa, które narażają rozgrywki olimpijskie na atak.
 
Hazledean jest dziennikarzem śledczym pracującym dla programów telewizyjnych w Londynie, pracował z agencjami prasowymi przy trudnych tematach, ale kiedy udał się do mediów głównego nurtu z tą wybuchową historią, one nie wykazały zainteresowania.
 
Hazledeanzwrócił się w sprawie nagłośnienia tych rewelacji do Andy Daviesa, korespondenta stacji – kanału informacyjnego Channel 4 w celu nagłośnienia sprawy. Wysłał mu maila i dzwonił, ale ten absolutnie nie był zainteresowany i odpowiedział mu wręcz, że:
 
jest blokada informacji na tego typu historie i że nikt nie będzie zainteresowany poruszaniem tego tematu" 
 
W jaki sposób ten dociekliwy dziennikarz Hazledean wszedł w posiadanie takich informacji?
 
Otóż postanowił on sprawdzić stopień zapewnienia bezpieczeństwa podczas igrzysk i zgłosił się na ochotnika, jako osoba incognito, rzecz jasna, do firmy G4S.
 
W czasie rutynowego szkolenia zorientował się, że:
 
·       Aby dostać się do ochrony igrzysk olimpijskich, nie potrzeba mieć żadnych wyjątkowych kwalifikacji, wystarczy tylko wypełnić formularz.
·       Aby pracować w punktach kontroli bezpieczeństwa, ludzie Ci szkoleni są zaledwie dwa dni
·       Scyntygrafy maja być w godzinach szczytu wyłączone, co daje duże pole manewru dla ewentualnych „terrorystów”.
·       Ale najlepsze jest to, że ostatniego dnia szkolenia poproszono go, aby został niedoszłym terrorystą. Dano mu nóż, pistolet i IED i trzy razy w ciągu dnia udało mu się przejść przez wykrywacz metali i przez Rentgen.
·       Był świadkiem jak pracownicy G4S sprzedawali narkotyki gdy odbywały się zajęcia szkoleniowe,
·       Pracownicy robili zdjęcia swoimi telefonami komórkowymi w obszarach rzekomo wzmożonego nadzoru.
·       Wielu z tych pracowników ochrony ledwo mówi po angielsku.
·       Hazledean dowiedział się na tym szkoleniu, że na Igrzyska Olimpijskie przybył duży kontyngent żołnierzy, włączając w to "Wielu żołnierzy ONZ rozlokowanych w okolicach Londynu", w tym żołnierzy amerykańskich i niemieckich.
·       ujawnił również, jak nieupoważnionemu personelowi były przekazywane mundury i uniformy G4S i że zostały skradzione.
·       dowiedział się o przygotowaniach do ewakuacji Londynu i że "ochroniarze wykorzystani przy Olimpiadzie będą użyci do ewakuacji ludzi z Londynu".
·       Firma G4S na temat ewakuacji Londynu mówiła przez 2 godziny, podczas, gdy na temat procedur kontroli bezpieczeństwa zaledwie pół godziny
·       Zauważył, że 100,000 dodatkowych oddziałów, które będą stacjonowały w Londynie podczas igrzysk olimpijskich, będzie wystarczającą liczbą dla przeprowadzenia ewakuacji na dużą skalę.
·       Dowiedział się, że do Londynu zostało wysłanych 200 tys trumien i że każda trumna jest w stanie pomieścić 4 osoby.
·       Przekazano mu, iż samoloty bezzałogowe Predator będą krążyć nad Londynem w gotowości na atak terrorystyczny, i że pracownicy G4S pokazywali film, jak dron zabija grupę ludzi w Afganistanie.
·       Zauważył, że liderzy z G4S uważają społeczeństwo za "szumowiny ziemi", również mówiąc swoim pracownikom, że policja nie ma nad nimi władzy.
·       Jeden z liderów powiedział mu, że impreza po olimpiadzie będzie "decydującym momentem" dla Londynu, ale po naciskach odmówił wyjaśnienia o co mu chodzilo.
 
 
Ale okazuje się, że Hazledeannie jest jedyną osobą, która zauważyła te dziwne nieprawidłowości. Również inna uczestniczka szkolenia, niejaka Sarah Hubble, urzędniczka zajmująca się danymi, została zwolniona z firmy G4S, ponieważ złożyła oficjalną skargę na tą firmę, w związku z jej nieprofesjonalnym podejściem do ochrony.
 
Hazledean w trosce o swoje bezpieczeństwo ujawnił całą aferę w wywiadzie dla Infowars, gdyż obawia się o swoje życie..
 
I wyobraźcie sobie, że zdano mu też takie pytanie, jak mi zadał gość hotelowy, według sposobu myślenia konserwatystki, a mianowicie, czy nie obawia się on, że takie informacje o ataku pod fałszywą flagą, są celowo podawane, aby w razie ich nie wystąpienia wyszydzać potem ludzi jako paranoików.
 
I wiecie co odpowiedział. To samo co ja bym odpowiedziała, że uważa, że ujawnienie tej historii jest konieczne, ponieważ może wykoleić wszelkie tego typu planowane ataki.
 
Na koniec dodam, że osoby szydzące z tzw. teorii konspiracyjnych są idiotami. Gdyby używali mózgu, wiedzieliby, że bardziej realna jest, szczególnie w dzisiejszym świecie konspiracja elit, niż przypadkowość zjawisk, które od pewnego czasu coraz bardziej śmierdzą i są zauważalne przez coraz większą grupę ludzi.
 
Data ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Londynie pokrywa się z żydowskim świętem Tisha B’av, upamiętniającym zniszczenie świątyni Jerozolimskiej, Czyżby to był kolejny zbieg okoliczności?
 
Jak to mówił Iluminat Winston Churchill, “W polityce nic nie jest przypadkiem”

A na koniec proponuje przeczytać to nwonews.pl/artykul,3348,Tajemnicza-symbolika-Igrzysk-Olimpijskich-Londyn-2012, naprawdę sporo się można dowiedzieć. Oczywiście, jeżeli masz otwarty umysł, potrafisz wiązać fakty i nie zamykasz się w ruskiej rozwiedce.

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758