Bez kategorii
Like

PiS tworzy patologiczne prawo, które będzie pozwalało na oddzielanie dzieci od osób starszych

27/07/2016
671 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
PiS tworzy patologiczne  prawo, które będzie pozwalało na oddzielanie dzieci od osób starszych

Nowelizacja ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, którą w piątek 22 lipca 2016r uchwalił Sejm. http://www.senat.gov.pl/prace/senat/druki/ (v.poz.256 z dn. 07.2016 r.) jest ustawą, która w prostej linii zmierza do oddzielenie młodych od starych, niepełnosprawnych od pełnosprawnych, a w przyszłości być może blondynów od szatynów. Posłowie którzy głosowali ;za; ustawą pewnie są już po lekturze ;Mein Kampf;

0


 

Już teraz obecny rząd dzieli osoby niepełnosprawne na te u których niepełnosprawność powstała przed 18r.ż. (dzieci) które mogą liczyć na pomoc 1300zł/mc plus 500zł/mc z programu 500+ dla opiekuna i tych u których niepełnosprawność powstała po 18 r.ż. (dorosłych) którzy mogą liczyć na pomoc dla opiekuna w wys.520złmc i to też jeżeli dochód liczony od wspólnych dochodów rodzin opiekuna i podopiecznego nie przekroczy 764zł/mc/os. Jeżeli przekroczy, to rząd zmusza takich opiekunów do sprawowania darmowej opieki – zupełnie jak w Korei Północnej. Co ciekawsze kryterium tego nie muszą spełniać wyżej wymienieni opiekunowie (dzieci) otrzymujący wyższą pomoc w łącznej kwocie 1800zł/mc. Oczywiście jest to przestępcze postępowanie co orzekł Trybunał Konstytucyjny w spr ozn sygn.akt K38/13. Ale co tam zakonowi święto(…)bliwych PiS_uarowców prawo i TK.

Nowelizacja o której mowa stanowi, iż placówka opiekuńczo-wychowawcza, nie może mieścić się na jednej nieruchomości gruntowej, ani w jednym budynku m.in. z jednostkami organizacyjnymi wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej; jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej; młodzieżowymi ośrodkami wychowawczymi; młodzieżowymi ośrodkami socjoterapii; specjalnymi ośrodkami wychowawczymi; ośrodkami wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie; jednostkami organizacyjnymi wymiaru sprawiedliwości; hospicjami; zakładami opiekuńczo-leczniczymi; zakładami pielęgnacyjno-opiekuńczymi; zakładami rehabilitacji leczniczej

Argumentacja??? wręcz bolszewicko-faszystowska cytuję: “wychowując się w otoczeniu starości, choroby i śmierci, dzieci stykają się na co dzień z dramatem samotności ludzi często pozbawionych wsparcia najbliżej rodziny”, a funkcjonowanie w takim otoczeniu “trudno uznać za odpowiednie dla prawidłowego kształtowania postaw i rozwoju emocjonalnego dzieci”. Tylko co z tym mają wspólnego jednostki organizacyjne wymiaru sprawiedliwości; ??? Czy to też nieodpowiednie otoczenie dla dzieci. Czy PiS chce, aby dzieci były wychowywane w pogardzie do prawa.??? Odzywają się szaleńcze fobie.

Z argumentacji ustawodawcy wynika, że dzieci należy separować od ludzi starych, chorych i umierających, dla ich prawidłowego kształtowania postaw i rozwoju emocjonalnego . To wbrew naturze. Wbrew tradycjom chrześcijańskim struktury rodziny. I to wszystko z cichym przyzwoleniem Kościoła Katolickiego w Polsce A takich pobożnych udają pisowskie zakłamane ;świętoszki;.
Twierdzą, że chcą uchronić dzieci przed stykaniem się z dramatem samotności ludzi często pozbawionych wsparcia najbliżej rodziny. Czyżby??? Prezydent Andrzej Duda, Premier Beata Szydło i Minister Rodz. Pracy i Pol.Społ. Elżbieta Rafalska od 2014r. Wiedzą o dramacie tej grupy społecznej,wielokrotnie zapewniali, że jeśli dojdą do władzy to odmienią ich losy. TU DOWODY: https://

 

https://mega.nz/#!zk5RSSBK!r7dW-oj5eMkl8sIlyy5yWuBS8OvPmUZvLvest0xaMMw

 

Zbliża się rok jak PiS objął władzę i wyżej wymienieni kłamcy nic dla tych ludzi nie zrobił. A wystarczyło wykonać wyrok Trybunału Konstytucyjnego K38/13 z dn. 21.10.2016r. Wystarczyło przyznać godziwą pomoc dla opiekunów tych osób i mieli by z pewnością zapewnioną opiekę. Mało tego że nic nie zrobili, to jeszcze okradli ich z pieniędzy, które były zabezpieczone przez PO na realizację w/w wyroku TK i przeznaczyli na program 500+ kierując go m.in. do bardzo dobrze sytuowanych obywateli. (v. https://

) Czyli okradli tych ;…pozbawionych wsparcia…; aby dać bogatym. To jest dopiero draństwo i zakłamanie.

Idąc tokiem myślenia przedm. ustawy to rodziny w których żyją starsi schorowani przodkowie powinny ich wyrzucać z domów dla prawidłowego kształtowania postaw i rozwoju emocjonalnego swoich dzieci. No bo przecież obrzydliwe i gorszące jest, że dziadek narobił w pampersa i nie pachnie w domu, a poza tym jeszcze śmie kaszlać !!! :):):). jak dziecko gra na komputerze. To dopiero jest powód do traumy dla rodziny :):):) – dodam patologicznej, bo w normalnej rodzinie na pewno dziadziusia by przewinięto i umyto, czy wykąpano. A rodzice wytłumaczyli by swojej pociesze, co to jest starość, niepełnosprawność itp., że kiedyś to wszystkich czeka, że to taka kolej rzeczy. Nauczyli by następne pokolenie empatii i szacunku do drugiego człowieka, również tego chorego i starego.

W tej sytuacji myślę, że spotkanie uczniów z seniorami z domu pomocy społecznej będzie przestępstwem, za które nauczyciel może pójść za kratki. Takiego samego przestępstwa dopuszczą się nieletni wolontariusze pracujący na rzecz wymienionych w ustawie placówek dopuszczając się demoralizacji łamiąc ustawę w której znajduje się zapis o ;…prawidłowym kształtowaniu postaw i rozwoju emocjonalnego;. nakazujący nieletnim omijanie z daleka tych miejsc.

Podejrzewam, że pomysłodawcy ustawy nie wyrzucili z domów swoich dziadków dla prawidłowego kształtowania postaw i rozwoju emocjonalnego swoich dzieci. Chociaż kto to wie……kanalie i półgłówków można spotkać wszędzie.

Patrzeć jak PiS zabroni spotykania się dziadków z wnuczkami. Oczywiście po za dziadkami z PiS_u, bo to teraz ;lepszy sort;.

Jednym słowem PATOLOGIA BEZMYŚLNEJ WŁADZY.

Zastanawiam się czy groźniejsi dla ‘kształtowania postaw i rozwoju emocjonalnego’ Polaków są dżihadyści czy PiS

Osobę, która wymyśliła argumentację do przedm. ustawy nie nazwę bydlakiem, tylko dlatego, bo bym uraził zwierzęta. To co najwyżej plankton.

aut. Mirosław Sobolewski /stow. STOP Wykluczeniom/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
SMI

5 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816