POLSKA
Like

PiS działa w interesie Izraela, a nie bynajmniej Polaków

23/02/2015
1093 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
PiS działa w interesie Izraela, a nie bynajmniej Polaków

https://   Bezpośrednią odpowiedzialność za ówczesne wydarzenia w Jedwabnem oraz ich dalsze reminiscencje ponoszą: były prezydent Aleksander Kwaśniewski (prawdziwe nazwisko jego ojca: Stoltzman) oraz były minister sprawiedliwości i prokurator generalny dr Lech Kaczyński (podjął nie zgodną z polskim interesem stanu i prawdą historyczną decyzję o zatrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem).   Dalej czytamy:   ZAKŁAMANE UROCZYSTOŚCI w JEDWABNEM 10 lipca 2011 r. odbyły się obchody 70. rocznicy mordu na ludności żydowskiej w Jedwabnem. Już od lat zakłamana, fałszowana prawda o tych wydarzeniach ma oczernić Polaków, wybielając Niemców, a być może także żydów kolaborujących z bolszewikami, którzy po 17 września 1939 roku napadli na Polskę zyskując wielką przychylność, współpracę części obywateli polskich pochodzenia żydowskiego.   A wszystko to po to, aby pozbawić […]

0


pis_zydzi

https://

 

Bezpośrednią odpowiedzialność za ówczesne wydarzenia w Jedwabnem oraz ich dalsze reminiscencje ponoszą: były prezydent Aleksander Kwaśniewski (prawdziwe nazwisko jego ojca: Stoltzman) oraz były minister sprawiedliwości i prokurator generalny dr Lech Kaczyński (podjął nie zgodną z polskim interesem stanu i prawdą historyczną decyzję o zatrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem).

 

Dalej czytamy:

 

ZAKŁAMANE UROCZYSTOŚCI w JEDWABNEM
10 lipca 2011 r. odbyły się obchody 70. rocznicy mordu na ludności żydowskiej w Jedwabnem. Już od lat zakłamana, fałszowana prawda o tych wydarzeniach ma oczernić Polaków, wybielając Niemców, a być może także żydów kolaborujących z bolszewikami, którzy po 17 września 1939 roku napadli na Polskę zyskując wielką przychylność, współpracę części obywateli polskich pochodzenia żydowskiego.

 

A wszystko to po to, aby pozbawić Nas własności:

 

https://

 

Co jest konsekwencją tego antypolskiego przyrzeczenia:

 

https://

 

Które najpierw zostało potwierdzone w samym już działaniu tym:

 

poklosie

 

Aby na początku zeszłego roku przypieczętować je tym:

 

400

 

Zaś z początkiem tego nowego roku z kolei tym:

 

http://izrael.org.il/news/4515-andrzej-duda-kandydat-pis-na-prezydenta-rp-przeciwko-uznaniu-palestyny.html

PE: PiS przeciwko państwu palestyńskiemu

 

Parlament Europejski przyjął symboliczną rezolucję w sprawie uznania państwa palestyńskiego, popierając co do zasady uznanie państwowości palestyńskiej oraz rozwiązanie dwupaństwowe”. W głosowaniu, które odbyło się w zeszłym miesiącu, 498 posłów PE opowiedziało się za przyjęciem rezolucji, przy jedynie 88 głosach przeciwnych i 111 wstrzymujących się. Jak donosiły we wtorek portale izraelskie i syjonistyczne, wśród nielicznych posłów PE głosujących zgodnie z interesami Tel-Awiwu znaleźli się europarlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości.

Media syjonistyczne przytaczają całą listę zasłużonych w głosowaniu Polaków. Wśród posłów PE głosujących przeciwko rezolucji wymieniani zostali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.

Na liście europarlamentarzystów, którzy wstrzymali się od głosu, znalazły się kolejne nazwiska członków PiS: Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Janusz Wojciechowski.

Prof. Kranosdębski w debacie poprzedzającej głosowanie uzasadniał stanowisko PiS „szczególną wrażliwością Polaków na kwestię bezpieczeństwa narodu żydowskiego”.

(na podst. izrael.org.il)

Komentarz Redakcji: Wrażliwość działaczy neokonserwatywnego PiS jest oczywiście bardzo wybiórcza, o czym świadczy nie tylko jednostronne poparcie tej partii dla agresywnych kierunków i ludobójczych praktyk polityki Izraela, ale konsekwentne lokajstwo wobec wszystkich interesów osi Waszyngton – Tel Awiw. O ile na polu kryzysu ukraińskiego możliwe jest obłudne zasłanianie się „polską racją stanu”, tak na przykładzie bliskowschodnim widać jaskrawo, czyje interesy realnie reprezentują politycy tej formacji.

http://xportal.pl/?p=18637

Portal izrael.org.il ujawnił przychylność polityków PiS względem Izraela

 

Nie od dziś wiadomo, że partia Prawo i Sprawiedliwość ma za zadanie nie tylko odgrywać namaszczoną przez reżim rolę tzw. opozycji, ale – co gorsza – ma jakąś bliżej nieokreśloną funkcję wyznaczoną przez Żydów. O co dokładnie chodzi – na obecną chwilę trudno dokładnie stwierdzić, warto jednak obserwować rozwój wydarzeń i wyciągać wnioski.

 

Kolejnym przykładem, który warto odnotować, jest informacja ujawniona przez portal izrael.org.il, na łamach którego możemy przeczytać, że politycy PiS głosowali w europarlamencie przeciw uznaniu niepodległości Palestyny. Z artykułu pt. „Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP) przeciwko uznaniu Palestyny” dowiadujemy się, że: – 17 grudnia 2014 w Parlamencie Europejskim przyjęto symboliczną rezolucję w sprawie uznania palestyńskiego państwa. Nikt z europosłów PiS nie zagłosował za rezolucją.

 

Oznacza to, że politycy PiS są jednymi z ostatnich reprezentantów interesów żydowskich w europarlamencie.

 

http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/8115-portal-izrael-org-il-ujawnil-przychylnosc-politykow-pis-wzgledem-izraela

 

Pan Andrzej Duda wie w którym kierunku działać

 

Pana Andrzeja Dudę, podobnie jak i innych europosłów na to stanowisko rekomendował pan Kaczyński.
Ten sam,  który jeszcze nie tak dawno mówił: “Potrzebna nam jest wolność”. “Jeśli chcemy być Polakami, to musimy być ludźmi wolnymi”, “Bycie Polakiem oznacza bycie człowiekiem wolnym”, itp.
Wygląda na to, że europosłowie tej samej partii, której Prezes w swoich przemówieniach odmienia słowo “wolność” przez wszystkie przypadki jakie można znaleźć w języku polskim, odmawiają jednocześnie prawa do wolności narodowi palestyńskiemu.

Co powiedział by Dąbrowski, Puławski, Kościuszko, Bem i wszyscy inni walczący o wolność narodów na całym świecie słysząc, że przedstawiciele drugiej co do wielkości partii reprezentującej Polaków głosują przeciw prawu innego narodu do wolności i posiadania własnego państwa?

Prawo i Sprawiedliwość wie w jakim kierunku działać.

 

Pozostaje odpowiedzieć na pytanie o jakie prawo i jaką sprawiedliwość zabiega PiS? Bo że “wolność”, to tylko slogan w waszych ustach wykazaliście już panowie swoim głosowaniem.

 

http://www.radiownet.pl/publikacje/pan-andrzej-duda-wie-w-ktorym-kierunku-dzialac
Dlatego też nie miejcie złudzeń komu Duda służy:

 

https://

 

Bo z całą pewnością nie Narodowi Polskiemu:

 

https://

 

Wszystko to bowiem pod aspiracjami PiSu zmierza do:

 

http://rajan.salon24.pl/627093,grzegorz-braun-polska-jako-rekompensata-dla-zydow

 

I trudno, aby było inaczej, skoro o ich przywódcach niewiele wiemy:

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity-i-watpliwosci-2012-04

 

Poza tym, że z całą pewnością nie identyfikują się oni z jakąkolwiek polskością:

 

pjn

Inne zapisy autora:

0

PaleoLibertarianin
PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816