NEWS
Like

Pijany Wildstein junior zaatakował narodowca, jego żonę i chciał ich zabić.

13/11/2014
798 Wyświetlenia
6 Komentarze
6 minut czytania
Pijany Wildstein junior zaatakował narodowca, jego żonę i chciał ich zabić.

Młody redaktor pił publicznie alkohol , a potem w amoku zaatakował i chciał zabić.To była próba zabójstwa (prawo w EU).Brakuje mu seksu? Czy też kocha Panów i atakuje kobiety? To kopia relacji , która pozostanie na serwerach w USA gdy polska cenzura lub adwokaci będą protestować.

0


Via internet.Pijany Wildstein przewrócił stolik i uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew. Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starał się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce – relacjonuje reżyser Jerzy Zalewski, bezpośredni świadek zajścia.

Po zakończeniu Marszu Niepodległości na błoniach przed Stadionem Narodowym, członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, Jerzy Wasiukiewicz wraz ze swoją żoną udał się do Śródmieścia, na posiłek. Wasiukiewicz miał obandażowaną głowę z powodu rany, jakiej nabawił się robiąc zdjęcia policyjnej akcji na rondzie de Gaulle’a. Ich wybór padł na jeden z lokali przy pl. Zbawiciela. W lokalu przy jednym ze stolików wraz ze znajomymi siedział dziennikarz Gazety Polskiej Codziennie, Dawid Wildstein.

Towarzystwo obficie raczyło się alkoholem. Po wejściu Wasiukiewiczów, którzy usiedli przy jednym ze stolików, Wildstein zaczął bardzo głośno wyrażać swoje opinie o działalności członka Ruchu Narodowego. Ten ostatni nie reagował na zaczepki. Świadkiem tych zdarzeń był znany m.in. z produkcji „Historii Roja” reżyser, Jerzy Zalewski.

 • W pewnym momencie Wildstein wstał i poszedł do toalety z butelką w ręku. Po wyjściu z toalety dosiadł się do stolika Wasiukiewiczów i zaczął ich wyzywać. Wasiukiewicz powiedział do niego: „Idź stąd człowieku” – odpowiedź nie spodobała się redaktorowi GPC, ponieważ w następnym momencie rzucił się na działacza Ruchu Narodowego. – Pijany Wildstein przewrócił stolik, uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew.

Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starała się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce – mówi Jerzy Zalewski.

Jeden z gości obecnych w lokalu ściągnął na miejsce policjantów, od których roiły się wczoraj okolice pl. Zbawiciela. Funkcjonariusze zatrzymali Dawida Wildsteina i na tym awantura się zakończyła.

Warto jednak zapytać – dlaczego do niej doszło? Wydaje się, że powodem są liczne publicystyczne spory pomiędzy Wasiukiewiczem a Wildsteinem w ostatnim czasie. Radaktor GPC, znany z ostrego, nierzadko chamskiego języka, widocznego w internetowych wpisach, przekroczył tym razem jednak nie tylko granice przyzwoitości. Dopuścił się fizycznej napaści na rannego człowieka, która tylko dzięki interwencji innych gości lokalu nie zakończyła się, jak twierdzi Jerzy Zalewski, ciężkim pobiciem Wasiukiewicza i jego żony.

Komentarz: Wydaje się, że Dawid Wildstein uległ amokowi, który sam od dłuższego czasu nakręca. Ten amok widoczny jest w atakach na Ruch Narodowy, insynuacjach i kłamstwach jakie można czytać m.in. na łamach Gazety Polskiej Codziennie czy portalu Fronda. Głównym powodem jest pryncypialne stanowisko narodowców w sprawie Kresów Wschodnich. W kontekście polityki zagranicznej Ruch Narodowy formułuje stanowisko oparte o polski interes narodowy a zarazem krytyczne wobec wspierania banderyzmu na Ukrainie i kultu ludobójczej formacji UPA. Bierze w obronę m.in. takie postacie jak ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Dla centroprawicowych mediów skupionych wokół PiS jest to pretekst do nieustannych ataków na środowiska narodowe i najbardziej kuriozalnych zarzutów w stylu „agenci Putina”. Słusznie Rafał Ziemkiewicz nazwał ostatnio ten około-pisowski festiwal nienawiści „nową michnikowszczyzną”. Wczorajszy bandycki napad redaktora GPC na działacza Ruchu Narodowego i jego małżonkę tylko to potwierdza.

AK

Zródło,autor,linik,info:

http://mysl24.pl/spoleczenstwo/1959-pijany-wildstein-zaatakowal-rannego-narodowca.html

P.S.Proszę wybaczyć  kochani  prawnicy z GP ale  atak  redaktorka był  atakiem   na żonę Wasiukiewicza To była próba (w myśl prawa w EU) zabójstwa.Pytania na  moim  innym Blogu….poza Polską.

http://rzeczpospolita.tk/

Inne zapisy autora:

0

Lipski Marek
Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
135 komentarze
 

 1. Avatar gość

  Strzeżcie się wilków w owczej skórze… No i skórka się zsunęła, a oczom ukazała się skrywana prawda, nagi król, a może królik, który ochraniany przez starszych braci pokazuje gojom ich miejsce. Jeszcze trochę a Polak w ogóle do restauracji nie wejdzie, gdyż to miejsce będzie zarezerwowane tylko dla panów, podobnie jak szpalty gazet, i cybernetyczna przestrzeń, gdzie karmi się do rozpuku mózgów lud toksyczną paszą. Ciekawe czy ten pan odpowie za swoje bandyckie zachowanie. Wątpię. Prędzej dziecko lub babcia kradnąca z głodu bułkę w markecie zostanie skazana, bez jakichkolwiek ceregieli niż podobni temu panu.

  0
 2. Prawo w EU zachodniej jest jednoznaczne.Próba ataku z butelką w głowę a nie w rękę czy też w stół,jest próbą zabójstwa.Sama próba nawet w tym przypadku jest karalna.Odgrażanie się nawet przy świadkach w restauracji…jest karalne.

  Wyobrażmy sobie, że członek partii CDU czy też SPD (Niemcy) czy też nawet ze skrajnej prawicy zostanie publicznie zaatakowany.Natychmiast i to z automatu ,policja składa wniosek do prokuratury.Nie pomogą tłumaczenia że był zamroczony alkoholem czy pod wpływem środka dobingującego.Kobieta nie zaatakowała. Sytuacja była jednoznaczna. Młody Analfabeta hebrejski, w Polsce , który nie chce pójść do armii izraelskiej dlatego żyje w Polsce,przynosi wstyd i hańbę kulturze żydowskiej.
  ———–
  Mam wiele artykułów na blogach o wspaniałym Dialogu pomiędzy chrtześcijanami i hebrejczykami.Mam prawo oceniać.
  _________________
  To co zrobił Junior W. to reakcja przeciw Izraelowi i Dialogowi.On nie jest już podejrzany.On jest już oskarżony za próbę likwidacji żony członka RN.Makabra.Damski bokser.Wstyd.
  ________________________
  Przeproś publicznie smarkaczu,juniorze.
  ________________________________
  Dziękuję za komentarz.

  0
 3. Ogłaszam bojkot niezależna.pl i gazetapolska.pl.Nie kupujcie tej gazety.

  Do dzisiaj nie ma przeprosiń za czyn przstępczy Dawida Wildsteina na Jerzego Wasiukiewicza. Nie kupujcie tej gazety. Niech straci nakłady i zniknie z mediów w Polsce.To jest prasa pro PiS , a do dzisiaj żaden polityk z PiS , nie zaprotestował przeciw próbie zabójstwa ze strony Juniora.Hańba.

  To jest przestępstwo, które kwalifikuje się do ścigania z oskarżenia publicznego, do którego zobowiązana jest wezwana na miejsce policja wraz z prokuraturą.

  Takie przepisy prawa karnego są aktualne w EU zachodniej.Niestety krytycy informacji na temat Juniora.

  Czy polskie prawo odrzuca Europę i popiera próby zabójstwa? Od kiedy pseudo hebrejczycy w Polsce ,którzy mają strach przed służną wojskową w Izraelu dlatetgo żyją w Polsce, jak Junior,mogą próbować zabijać ? To że Junior w swoich wypowiedziach popiera Palestynę i jej morderców zabijających dzieci w Izraelu , to jest jego sprawą ale Polacy z różnym pochodzeniem,nie są Palestyńczykami i nie są mordercami zabijającymi dzieci w Polsce.

  Junior przyniósł wstyd i hańbę dla swojej rodziny a szczególnie dla ojca Bronisława.Do dzisiaj nie ma w mediach przeprosin ze strony Juniora.To co zrobił Junior W. to reakcja przeciw Izraelowi ale i przeciqw Dialogowi.On nie jest już podejrzany.On jest już oskarżony za próbę likwidacji żony członka RN. Makabra. Damski bokser.Wstyd. Wyobrażmy sobie, że członek partii CDU czy też SPD (Niemcy) czy też nawet ze skrajnej prawicy zostanie publicznie zaatakowany.

  Natychmiast i to z automatu , policja składa wniosek do prokuratury.Nie pomogą tłumaczenia, że był zamroczony alkoholem czy pod wpływem środka dobingującego.

  Jerzego Wasiukiewicza rozumiem ale działań polskiej prokuratury , sprzecznych z przepisami prawa KK nie rozumiem.

  Czy Polska jest w takim razie w EU?

  Uwaga turyści i inwestorzy!Bez paniki…W Polsce może czekać na was napad, który nie będzie ścigany.Uważajcie na swoje dzieci i na sadystów publicznych.

  Mam do bojkotu również prawo gdyż posiadam również top level domeny o tych nazwach.

  0
 4. Avatar Jan

  Piłeś, nie pisz
  Nie piłeś to się nachlaj

  0
 5. Avatar Janusz

  Zapewne Dawid W. czuje, że zgodnie z prawem danym mu przez Talmud może bezkarnie zabić Polaka, gdyż zgodnie z Talmudem Goje są dla niego tylko bydłem.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816