Bez kategorii
Like

Piewcy politycznej skatologii

22/01/2013
384 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Jesteśmy świadkami kolejnego uderzenia Salonu w Tuska. Czołowa dziennikarka “Wyborczej”, Agnieszka Kublik, przyznała na piśmie, że żyjemy w zasranym kraju. Pół roku temu, żona Mariusza Waltera z ITI posądzała Tuska o niecne czyny na murawie stadionu.

0


Coś pękło w Salonie. Wybitna przedstawicielka dziennikarstwa “Wyborczej”, Agnieszka Kublik, która do tej pory niestrudzenie piętnowała wypaczenia i zbrodnie kaczyzmu-stalinizmu, załamała się i zaczęła pisać nagle o psich kupach:

 

wyborcza.pl/autorzy/1,129154,12599685,Strona_Agnieszki_Kublik,,,387394.html

 

Rozumiemy, że dziennikarze mainstreamu mogą być wypaleni i padają ofiarami syndromu tzw. burn-outu, ileż można przecież czczo wychwalać Tuska, Sikorskiego i Grasia ? Mija już pięć lat tego cyrku i nawet najsilniejsi powoli pękają. Pisaliśmy już wcześniej o smutnych losach Grzegorza Miecugowa i Tomasza Lisa:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/46315,40-miecugowa-w-tvn

monsieurb.nowyekran.pl/post/83109,depresja-towarzysza-lisa 

 

W przypadku Kublik sprawa idzie dalej, mamy tu do czynienia z dosyć pokręconymi rozważaniami. Dziennikarka opisuje rożne psie kupy i podnieca się wyraźnie widokiem innej pani zbierającej psie kupy na plaży (cytat): “..to był piękny widok..”.

 

Ufamy, że Agora SA ma dostęp do dobrych psychiatrów i że pomoże swojej dziennikarce. Chyba że skatologia jest częścią kultury korporacyjnej, o czym wspominają często zewnętrzni obserwatorzy ?

 

Ale z drugiej strony, dziennikarka “Wyborczej” nie jest wyjątkiem. Już pół roku temu małżonka Mariusza Waltera publicznie podejrzewała Donalda Tuska o chęć zrobienia kupy na murawie stadionu Legii:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/73129,jad-kielbasiany-bozeny 

 

Może nadszedł czas aby złożyć wreszcie wszystkie fakty do kupy i zacząć snuć rożne teorie spiskowe ?

 

 

Według obserwatorów, "Wyborcza" jest ekspertem od politycznej skatologii 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816