Bez kategorii
Like

Pierwszy spektakularny sukces rządu Tuska

14/09/2012
309 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Wystarczy być – jakie to polskie w wydaniu rządu Donalda Tuska.

0


Tego świat jeszcze nie widział. Mało, na pewno nie zaistniało to w całej galaktyce. Na czym ten sukces polega ? Oto rząd nie kiwając nawet palcem, wyłącznie z powodu swojego istnienia, dokonał rzeczy niespotykanej. W majestacie prawa, zgodnie z art. 230 kk, tysiące jeśli nie miliony obywateli zostało uszczęśliwionych i wyedukowanych, przez co zgodnie z tymże artykułem obywatele osiągnęli korzyści osobiste.

Nikt chyba nie może mieć najmniejszej wątpliwości, że zdobycie wiedzy na temat funkcjonowania aparatu sprawiedliwości jest korzyścią osobistą każdego oświeconego. Ale cóż z tym ma wspólnego rząd ? Ano to, że wystarczy powołać się na wpływy w kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Podkreślam, wystarczy tylko powołać się. Rząd oczywiście nie musi nic w tym czasie robić. A skutkiem wyłącznie samego powołania się, które nie mogłoby być karane bez osiągnięcia korzyści – w tym wypadku korzyści osobistej obywateli, bo wcale nie musi osiągać korzyści rozmówca sędziego – stała się tak ogromnej wagi korzyść obywateli z powodu wyłącznie samego istnienia KPRM.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że wszystko to zaistniało absolutnie w pełnym majestacie prawa ( wszystko zgodnie z prawem, tak jak mówi zawsze Tusk ). Biblijne prawdy, że dobro rodzi dobro, a zło rodzi zło zostały w tym momencie poddane ciężkiej próbie, gdyż dodatkowo w tym przypadku uzyskana korzyść pochodziła pierwotnie ze zła, jakim była sprawa Amber Gold. To Amber Gold stał się kamieniem węgielnym sukcesu rządu Donalda Tuska, to wreszcie zło urodziło dobro. Szkoda tylko że tym dobrem rząd nie chciał podzielić się wcześniej, a być może tylko nieliczni z tego korzystali i nigdy nie ujawniał tak zbawiennej roli powoływania się na jego urzędy w celu osiągnięcia korzyści tak wielu.

 

 

Wzywam także SSO pana Ryszarda Milewskiego, działającego zgodnie z art. 304 par. 2 kpk, aby nie dopuścił do zmarnowania tak wielkiego sukcesu jakim byłoby osiągnięcie korzyści osobistych obywateli zarządzanych pod wodzą rządu Donalda Tuska i w razie odmówienia wszczęcia postępowania przez prokuraturę, walczył do końca składając zażalenie na odmowę wszczęcia postępowania. Gdyż wówczas cała korzyść obywateli a tym samym spodziewany pierwszy sukces rządu Donalda Tuska będzie zagrożony. Mam nadzieję, że kamerzyści NE pomogą panu sędziemu w przebiciu się z tą sprawą w sądach i wpłyną na transparentne prowadzenie dalszych postępowań w tej sprawie aby sprawiedliwości i sukcesom rządu stała się zadość. Dobro musi zwyciężyć i to jeszcze tak wielu.

 

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816