Bez kategorii
Like

Pieniądze, NowyEkran, pomysły.

03/02/2011
568 Wyświetlenia
16 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Mam pytanie do administracji. Gdzie zgłaszać ’pomysły racjonalizatorskie’ dotyczące strony NowyEkran.pl ? Może ogłosić adres email w tzw. poczcie wewnętrznej? Przecież 'blogerskim’ wspólnym wysiłkiem… zresztą już od wielu lat, rozsądne głosy próbują przebić się, przez szum miernoty … Mam nadzieję że dzięki NowyEkran.pl blogerzy na tym portalu, będą mieli dużą ’poczytność’, co najmniej na poziomie … … w/w gazety za którą, w każdy piątek stały wieeeeelooooogodzinne kolejki… nie… nie ze względu na informacje, ze względu na jedyny tygodniowy program reżimowej TVP PRL. Użytkownicy NowyEkran.pl! Trzeba tworzyć program… program na tyle interesujący… by lud pracujący miast i wsi uznał NowyEkran.pl za podstawowe źródło informacji! . . . . … W temacie było o pieniądzach. Oto informacja dotycząca   polskiegozłotego  … którego ja […]

0


Mam pytanie do administracji.

Gdzie zgłaszać ’pomysły racjonalizatorskie’ dotyczące strony NowyEkran.pl ?

Może ogłosić adres email w tzw. poczcie wewnętrznej?

Przecież 'blogerskim’ wspólnym wysiłkiem…

zresztą już od wielu lat, rozsądne głosy próbują przebić się, przez szum miernoty …

Mam nadzieję że dzięki NowyEkran.pl blogerzy na tym portalu, będą mieli dużą ’poczytność’, co najmniej na poziomie …

… w/w gazety za którą, w każdy piątek stały wieeeeelooooogodzinne kolejki… nie… nie ze względu na informacje, ze względu na jedyny tygodniowy program reżimowej TVP PRL. Użytkownicy NowyEkran.pl! Trzeba tworzyć program… program na tyle interesujący… by lud pracujący miast i wsi uznał NowyEkran.pl za podstawowe źródło informacji!

.

.

.

.

… W temacie było o pieniądzach.

Oto informacja dotycząca   polskiegozłotego  … którego ja osobiście nie mam ochoty wymieniać na ’ jewro’   !!!

kliknij TU by zobaczyć w pełnej rozdzielczości.

PS. Jak będą zainteresowni to podam informacje o systemie monetarnym Stanisława Augusta i Księstwa Warszawskiego. Na zdjęciu głównym – srebrny talar – 6 złp z 1794r.

0

John May

Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart Polak, Wegier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758