Bez kategorii
Like

Piekło – ulica Szeroka

24/08/2012
320 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Ten filmik to nie bajka – ale jedno z ostatnich już ostrzeżeń przed Czerwoną Zarazą

0


 

"Moim Zdaniem"

 Piekło – ulica Szeroka

Ten filmik to nie bajka – ale jedno z ostatnich już ostrzeżeń przed Czerwoną Zarazą (w struktury Czerwonej Zarazy – wchodzi kilka lóż, tzw masonerii francuskiej – loże te zawarly ze sobą porozumienie (w Polsce byla to – Magdalenka – Okrągly Stól)). Na mocy tych porozumień brną konsekwentnie do Globalizmu Światowego – jednej wladzy i jednego wodza (tak jak planowal i realizowal to Komunizm) – czlowieka Boga (za przyklad niech sluży Korea Pólnocna i ich Bóg). 

Globalizm to forma lączenia, gromadzenia – można go i powinno porównywać do kosmicznej Czarnej Dziury – z której nie ma już wyjścia, gdy zostanie się zassanym (w tym celu tworzy się silną administrację, traktaty itp – na przyklad – Traktat Lizboński). Najbardziej zastanawiającym w tym wszystkim jest jeden fakt dotyczący Globalistów (Czerwonej Zarazy) i ich dzialania – a mianowicie ten – że powszechnie gloszą hasla o Pluraliźmie i wszelkim innym rozbijaniom na drobne niewygodnym ich poglądom – ukladom, zbiorom, zgromadzeniom itp. Wszak w imię Globalizmu powinni lączyć – nie zaś dzielić spoleczeństwo. 

W naszym kraju – Kościól Katolicki, czy IPN – stoi im kością w gardle – gdyż walczą i zszywają to, co Czerwona Zaraza pruje. W przypadku IPN-u, należy podkreślić, że ujawnia, pokrywając to dowodami – zbrodnie Czerwonej Zarazy. 

W ostatnim czasie odkryto masę afer – które mogą w konsekwencji doprowadzić do odkrycia zrobaczywialego, zepsutego do szpiku kości, lecz prawdziwego oblicza Czerwonych Parchów – stąd też nasilają się z ich strony ataki. Nazywają nas antysemitami, faszystami – choć faszyzm to ich stara koszula – nie zaś nasza – historia wyraźnie to ukazuje faktami – dlatego też i ona staje się polem ataków. 

Naszą najskuteczniejszą bronią, jaką możemy przeciw temu zlu przeciwstawić – jest lączenie się w jeden wielki Obóz Patriotyczny – oraz okazywanie tej sily publicznie. Ja rozumiem, że są sprawy które dzielą – ale ta jedna powinna nas LĄCZYĆ – wszystkich którym slowo "POLSKA" – nie jest obojętne. W innym przypadku, nie pozostanie po nas nawet pyl. 

Zapamiętaj – W Polityce nic nie dzieje się przypadkiem. Od Polityki zależy też – na jaką umowę zostaniesz zatrudniony – twoje zarobki – dni wolne od pracy – publiczne zgromadzenia – ceny towarów – podatki – wplyw na tworzenie się nowych miejsc pracy itd. Od Polityki i Polityków zależy wszystko – zacznij się w końcu tym interesować!!!! 

Edward Snopek

 

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758