Bez kategorii
Like

Piecha siostra

22/09/2012
738 Wyświetlenia
1 Komentarze
35 minut czytania
no-cover

Krytyka wypowiedzi dr Bolesława Piechy. Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach- wywiad z doktorem Grzegorzem Bolesławem Piechą wszystko wyjaśnia.

0


100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania.

98% nie wie zupełnie, w jakim celu.
 
Gdańsk 14.-17. 09. 2012r.
Redakcja: Krzysztof Puzyna, 22.09.2012r.
 
Dr Jerzy Jaśkowski:
Większość społeczeństwa zainteresowanego ustawą o chorobach zakaźnych była bardzo zdziwiona, szybkością wprowadzonych zmian. Tym bardziej, że Ustawa ta miała bardzo krótki czas życia i nic nie wskazywało na konieczność wprowadzenia jakichkolwiek zmian. Wręcz przeciwnie, nawet autorzy tych zmian z trybuny sejmowej zapewniali, że zmiany są kosmetyczne. Jeżeli zmiany były kosmetyczne, to w jakim celu były dokonywane. Wyjaśnia to dokładnie “List otwarty FRECH”.
vide:[1]
Czyżby PT Posłowie się nudzili i nie mieli nic innego do roboty jak zajmować się kosmetyką? Co prawda jeden z v-ce ministrów powiedział, że 95 % zmian prawodawstwa w Polsce to dekrety Unii Europejskiej, więc może te 5% możliwych jeszcze zmian przepisów posłowie sobie uatrakcyjniają.
 
W dniu 17 lipca 2012 roku ukazał się w wydaniu internetowym Medycyny Praktycznej, wywiad z p. dr Grzegorzem Bolesławem Piechą [GBP] dotyczący jego stosunku do szczepionek i szczepień.[2]
Jest to bardzo ciekawa lektura udzielająca odpowiedzi na większość pytań nurtujących społeczeństwo, a związanych z tempem nowelizacji, szczególnie w kontekście innych informacji podawanych w prasie, a dotyczących przemysłu szczepionkarskiego.
 
I tak p. dr GBP twierdzi, że szczepił się przeciwko grypie “…przede wszystkim z tego powodu, że nie stać mnie było na zwolnienia lekarskie.”. Jak się to ma do amerykańskich i kanadyjskich badań udowadniających, że szczepienia wcale nie zmniejszają ani dni zwolnienia ani liczby hospitalizacji?
 
W drugim pytaniu omawianego wywiadu podaje, że“Jestem oczywiście ich zwolennikiem, wiedząc, że w ostatnim stuleciu uratowały olbrzymie populacje.”Pytanie nadal pozostaje otwarte, albowiem p. dr  GBP  nie podał jakie to populacje zostały uratowane i jakie szczepienia miały tego dokonać. Flagowe przykłady podawane przez sektę wakcynologów np. że ospa została opanowana przez szczepienia, są fikcją literacką, głoszoną przez nieuków. Każdy kto kończył 4 rok medycyny wie, że szczepienia przeciwko ospie, jako profilaktyka rozpoczęły się ok. 300 lat temu i dopiero po w 1978 roku WHO zadecydowało, że ospa została wygaszona. Czyli 12 pokoleń ludzi musiało być trutych, aby biznesmeni mogli stwierdzić, że "wystarczy, na tym temacie się dosyć nachapaliśmy”.
 
To nie żarty. Już w 1760 pierwsza dama Moskwy, caryca Katarzyna II, była szczepiona. Szczepiący ją Dimmonet dostał 12000 funtów jednorazowo, oraz 500 funtów renty.
Zdziwienie budzi także fakt ukrywania olbrzymiej epidemii ospy w Anglii w latach 1870/71, która właśnie wystąpiła u osób szczepionych i po szczepieniach. Wiadomo np. z raportów marynarki angielskiej z XIX wieku, że po szczepieniu marynarzy większość umierała i pojawiały się statki widma.
Więc może byłoby dobrze aby Pan dr GBP  sprecyzował, kogo i gdzie uratowały szczepienia?[3]
 
Znamy o wiele gorsze choroby chociażby takie jak dżumę, która zginęła po około 8 pokoleniach, bez szczepień. Poty angielskie zginęły po ok. 2 pokoleniach, bez szczepień.
Zdziwienie budzi permanentnie powtarzane twierdzenie, że szczepionki przeciwko ospie cokolwiek zlikwidowały. Przypomina to filozofię dezinformacji, nie będę wymieniał autora.[4]
 
Zdziwienie budzi również fakt nieprzestrzegania zaleceń WHO w temacie ospa przez polski nadzór medyczny. Pomimo, że WHO ogłosiło koniec ospy w 1978 roku, w Polsce, zawsze spolegliwi wobec zagranicy eksperci, pozwolili sobie jeszcze przez 3 lata wpychać dzieciom szczepionkę, wyciągając z kasy państwowej kilka ładnych milionów [szacunkowe obliczenia: 600 000 dzieci razy 3 lata i razy ok. 30 złotych].[5]
 
Patrz również
Szczepienie przeciwko ospie i sprzeciw Towarzystw antyszczepionkowych w 19 wieku w Brytanii.
 
A obecnie, jak WHO specjalnie zmieniło definicję epidemii i pandemii, to naraz taka zaskakująca spolegliwość urzędników w Polsce! Pan dr GBP wręcz twierdzi, że pani dr Kopacz: “grała w rosyjską ruletkę nie zakupując szczepionki przeciwko grypie, akurat mieliśmy szczęście, ale przynajmniej personel medyczny należało szczepić.”[6]
I to wszytko wypowiada lekarz-poseł, 3 lata po kompromitacji całej akcji świńskiej grypy.Wypowiada to, po publicznie ogłoszonych faktach odsprzedawania przez poszczególne rządy milionów, nikomu do niczego nie potrzebnych ampułek.
Mało tego, opowiada to, po opublikowaniu prac naukowych, np. na Interscience Conference on Antimicrobial Agents and Chemotherapy[7], udowadniających, że ludzie, którzy szczepili się w 2008 i 2009 o wiele ciężej przechorowują grypę, aniżeli nieszczepieni. W związku z tym, że trudno będąc normalnym człowiekiem eksperymentować na ludziach, przeprowadzono dodatkowe specjalne eksperymenty na zwierzętach, które potwierdziły spostrzeżenia kliniczne lekarzy praktyków. Zarażone uprzednio zwierzęta, ciężej chorowały po szczepieniu.
 
Niemiecki epidemiolog Wolfgang Wodarg, wywołał burzę twierdzeniem, że "Firmy farmaceutyczne wpłynęły na naukowców i WHO, aby zaalarmowały rządy o epidemii." Oskarżył koncerny o narażenie milionów ludzi na ryzyko powikłań, między innymi, z powodu tempa przygotowywania szczepionki.
 
Również Puil Flynn z podkomisji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy twierdzi, że taka spirala strachu była spowodowana także zmianą definicji pandemii. Dawniej pandemia była ogłaszana, jeżeli, w co najmniej 6 krajach ogłoszono epidemię. Obecnie wystarczy występowanie danego wirusa lub bakterii w 6 krajach, aby były podstawy dla urzędników do ogłoszenia pandemii.
 
I proszę się zastanowić, dlaczego taka wielka organizacja jak WHO, nie ogłosiła do dnia dzisiejszego takich pandemii jak: gruźlicy, malarii, kiły czy rzeżączki. Przecież te choroby występują nie w kilku czy kilkunastu krajach, ale w ponad 100?
I o tym pan Przewodniczący Komisji Zdrowia nie wie?[8]
Najciekawsze jest to, że  w obronie “ekspertów“ z WHO wystąpiły firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki. GlaxoSmithKline pisze wprost: ”Oskarżenia są pozbawione podstaw i wprowadzają opinię publiczną w błąd”. Pozostawiam to bez komentarza.
 
Cztery giganty produkujące szczepionki zarobiły krocie. Sami Francuzi zakupili szczepionek za prawie miliard euro, Niemcy za 417 milionów euro, a Włosi za 184 mln euro. Szacuje się, że GSK zarobił na samej szczepionce 2,5 mld euro, Sanofil-Aventis 865 mln euro, Novartis -700 mln euro. Roche na sprzedaży tylko jednego leku Tamiflu (w Polsce koszt ok. 200 zł), przed 10 laty reklamowanego, jako lek na ptasią grypę, zarobił na świńskiej grypie 2,2 miliarda euro, 400% więcej aniżeli przed ogłoszeniem epidemii. A skuteczność tego leku jest podobna do aspiryny za 2 zł, lub grogu. Cena w zależności, od jakości (oczywiście grogu).
 
I to wszystko na bazie strachu nagłaśnianego przez ekspertów, pomimo faktu, że wirus A1H1 jest znany od 1976 roku, kiedy to wydobył się z laboratorium wojskowego w Forcie Dix NY. Wyciek tego wirusa miał swoje uzasadnienie. Wymusił przyznanie 100 milionów dolarów na badania nad szczepionką przeciwko grypie. Proszę zauważyć, konsumenci tych 100 milionów dolarów spokojnie czekali prawie 30 lat na ogłoszenie sukcesu posiadania szczepionki.
 
To się nazywa długofalowa polityka. Jak wiadomo, przez całe 40 lat, nie ogłoszono w Polsce ŻADNEJ EPIDEMII. Ciekawe, więc na podstawie, jakich to prac naukowych, pan dr  GBP twierdzi, że to niebezpieczny wirus?
 
A cała manipulacja medialna polegała na zmianie nazwy. Dodano przymiotnik świńska, jako coś obrzydliwego i machina propagandy prowadzona przez usłużnych idiotów ruszyła. Ale ile zarobili?
Czyli całe działania p. dr GBP  są obliczone na wywołanie kolejnej epidemii, tym razem strachu. Poważną poszlaką jest udzielenie wywiadu właśnie czasopismu sponsorowanemu przez firmy farmaceutyczne, czyli sekcie wakcynologów.
 
Oczywiście nie mogło się było, w takiej sytuacji, obejść bez zadania pytania przez prowadzącego: “czy państwo powinno przeciwdziałać ruchom antyszczepionkowym”.
Odp.: ” Trzeba wydawać na to pieniądze…konieczna jest współpraca mediów”
 
I MAMY PROBLEM. NIE DOŚĆ, ŻE WYCIĄGA SIĘ Z KASY PAŃSTWOWEJ PIENIĄDZE NA ZAKUP NIKOMU, DO NICZEGO NIE POTRZEBNYCH SZCZEPIONEK.
 
Brak, bowiem w chwili obecnej, jakichkolwiek prac naukowych wykazujących skuteczność szczepień np. przeciwko grypie.
Wręcz przeciwnie, szczepienia wykazują wzrost zachorowań i zgonów przy skuteczności porównywalnej do mycia rąk. Jak wiadomo  przy myciu rąk żadnych powikłań jak do tej pory nie zanotowano. No, obecnie może wakcynolodzy potrafią coś wypreparować.
 
Poniższe wykresy przedstawiają typowy przebieg chorób z zaznaczeniem daty stosowania szczepionek.
 
Wyraźnie widoczny wzrost zachorowań po wprowadzeniu szczepień przeciwko ospie.
 
Ale jak widać na załączonym obrazku, sekta wakcynologów jeszcze chce, za państwowe pieniądze, ukrócić wolność słowa, czyli działać sprzecznie z Kartą Praw i Wolności ONZ. art.18.
 
Dalsza część odpowiedzi jak na lekarza, jest również zaskakująca cyt.: ”Te ruchy to wielkie zagrożenie.” Dla kogo są zagrożeniem? Tego dr GBP nie ujawnia.
 
Popatrzmy jednak na fakty.
Tylko dzięki działalności przeciwników bezmyślności udało się np. wyeliminować, przynajmniej częściowo, rtęć ze szczepionek. Pomimo, że wiedza nasza w okresie ostatnich ok. 100 lat znacznie wzrosła w zakresie przewlekłych zatruć, to nie dotarła ona do przemysłu szczepionkarskiego i jego popleczników. Jak pokazują prace naukowe, dopuszczalne dawki są przekraczane wielokrotnie.
 
Przypowieść redakcyjna K. P.:
Dane z 2 maja 2012 z vaccinesafety.edu
0,02 mikrogram/ml – neurotoksyczne zaburzenia we krwi
czyli 0,01 mikrograma/0,5 ml wg Magos 2001, Clarkson 2002
United States Environmental Protection Agency – EPA
Reference doses [Rfd]
0,1 mikrogram/kg/dzień
 
Oprócz rtęci szczepionki zawierają następujące dodatki:
 

Glin (nazwa techniczna Aluminium) jest neurotoksyną, związaną m.in. z chorobą Alzheimera.
Formaldehyd jest substancją rakotwórczą.
Antybiotyki jak neomycyna, streptomycyna i gentamycyna.

TritonX-100 jest detergentem i nie powinien być wstrzykiwany do układu krwionośnego.

Zawartość rtęci (po ang. mercury) w szczepionce p. grypie, kolor czerwony, zielony to dopuszczalna norma[9]

 
Poza tym w latach 30-ych, kiedy to wprowadzano szczepionki do użycia, dziecko dostawało jedną szczepionkę. Jak Big Pharm zwietrzył interes, to liczba podawanych szczepionek wzrosła do 16 w pierwszym roku życia. Wraz ze wzrostem liczby szczepień wzrastała kumulacja rtęci. Tego oczywiście p. dr GBP  nie zauważa.
 
 
Zdziwienie i zaskoczenie budzi bezmyślne powtarzanie przez wakcynologów twierdzenia: "jakoby z jedzeniem dziecko dostawało więcej rtęci”.
 
 
Zawartość rtęci w szczepionkach na rynku USA
Szczepionka

Nazwa handlowa

producent

 

Hg

mikrogr/0,5 ml

Tetanus Toxoid Generic sanofi pasteur 25
Influenza 2011/12
Formula
Afluria multi‐dose CSL Limited 24,5

 

 

Influenza 2011/12
Formula

 

 

FluLaval GlaxoSmithKline  25
 

Influenza 2011/12
Formula

 
Fluvirin multi‐dose Novartis 25
Influenza 2011/12
Formula

Fluzonemulti-dose

sanofi pasteur 25
Meningococcal

 

Menomune‐A/C/Y/W‐135 multi‐dose


sanofi pasteur 25
 
 
Trzeba naprawdę mieć zerową wiedzę na temat fizjologii człowieka, aby takie nonsensy głosić publicznie. Przeciętny student bałby się kompromitacji.
 
I tak:
1.             Na ogół w pierwszym okresie życia, do ok. 3 roku, mózg dziecka dopiero się rozwija. Może u wakcynologów jest inaczej. Nie wiem.
2.             Rtęć jest znaną neurotoksyną.
3.             Dziecko przynajmniej do pierwszych kilku miesięcy odżywia się głównie mlekiem matki.
4.             Wśród pediatrów następuje szeroki ruch przywracania karmienia naturalnego niemowlaków.
5.             Ok. 75% przeciwciał jest zlokalizowanych w przewodzie pokarmowym.
6.             Matka karmiąc piersią przekazuje dziecku przeciwciała zabezpieczające go, w zależności od długości karmienia piersią, do roku życia.
7.             Przekazane dziecku przeciwciała w większości przypadków wystarczają do zabezpieczenia przed zakażeniem.
8.             Praktycznie brak w okresie 1-3 roku, możliwości zetknięcia się dziecka z np. wirusem żółtaczki.
9.             Wakcynolodzy ignorują ten szlak pokarmowy i detoksykacyjny podając rtęć bezpośrednio do układu krążenia.
10.        Dodatkowo także podają w szczepionkach inną neurotoksynę – aluminium, odpowiedzialną m.in za chorobę Alzheimera.
11.        Podają, więc dwie silne neurotoksyny w ilości przekraczającej kilkaset procent dopuszczalne dawki i twierdzą, że to nic nie znaczy.
12.        Nieznana jest jakakolwiek praca p. Dr GBP  na temat skutków szczepień, a jako przewodniczący Komisji Sejmowej mógł wymóc na Ministrze Zdrowia otwarcie, przynajmniej w miastach wojewódzkich, laboratoriów badających rtęć, aluminium, ołów i fluor u dzieci. Są to znane neurotoksyny upośledzające pracę mózgu.
13.   Wbrew twierdzeniom o swojej walce o zdrowie społeczeństwa nie próbował nawet powalczyć o powrót “tranu” do szkół, chociaż wiadomo, że podawanie witaminy D ma większe znaczenie w profilaktyce grypy i grypopodobnych chorób, aniżeli szczepienia.
14.        Zamiast tego pracuje intensywnie nad wzrostem skażenia dzieci, w ramach np. wprowadzania fluoryzacji do szkół czy przedszkoli czy wymuszaniu szczepień.[10]  

 

Zupełnie kuriozalne jest twierdzenie kończące wywiad pana Doktora cyt.: “wspólne dobro w postaci zdrowia całej populacji, jest w tym wypadku ważniejsze niż wola przysłowiowego Kowalskiego. Jednostka musi się w demokratycznym państwie podporządkować regułom”i dalej: ”.. w końcu mamy kodeks drogowy i nie wolno nam jeździć." 

Ręce opadają, w 22 lata po rzekomym upadku “komunizmu” mamy wypowiedź członka partii uchodzącej za prawicową, jak z epoki Bieruta. (pulkowniak NKWD czasowo oddelegowany na stanowisko prezydenta Polski. Prawdziwe nazwisko nieznane, pseudonimy: Janowski, Iwaniuk, Tomasz, więcej “Zbrodnia na Morzu Białym 1940” FRECH 2012r.)

Ad rem

1.             Brak jakiejkolwiek pracy naukowej czy medycznej potwierdzającej w/w twierdzenie. Wręcz przeciwnie, wszelkie prace naukowe publikowane do tej pory przeczą temu twierdzeniu. Szczepienie, jeżeli w ogóle daje odporność, to na okres 3-5 lat. Jeżeli dziecko kończy okres szczepień to ma najwyżej 18 lat. Innymi słowy, całe społeczeństwo w wieku powyżej 30 roku życia jest nieuodpornione na choroby dziecięce.

2.             ŻADNEJ EPIDEMII Z TEGO POWODU W OKRESIE OSTATNICH 70 LAT NIE ZAOBSERWOWANO, W ŻADNYM KRAJU NA ŚWIECIE.

3.             Zanotowano całą masę lokalnych epidemii po szczepieniach np. w Polsce po szczepieniu polio. Do dnia dzisiejszego rodziny nie otrzymały żadnego odszkodowania.

4.             Po trzęsieniu ziemi na Haiti wystąpiła epidemia przyniesiona przez Pakistańczyków. Udowodniły to badania genetyczne wirusa. Oczywiście społeczeństwo odszkodowań nie otrzymało.

5.             W Indiach po szczepieniach przeciwko polio w 2011 roku wystąpiło 47500 przypadków paraliżu (Indian Journal of Medical Ethics). Czyżby p. dr GBP nie znał faktów?[11]

6.             Holocaust się już nie powtórzy. Eliza Walczak dla Monitora Polskiego.[12]

7.             Wydany w Polsce, przez Ministerstwo Zdrowia, "Podręcznik epidemiologii” dla szkół średnich, Warszawa 1996r., przedstawia wykresy spadku zachorowań na wiele lat przed wprowadzeniem szczepień. Czyżby rzeczona Komisja Zdrowia nawet takiego poziomu nie reprezentowała?

8.             Sprawę porównywania szczepionki do ruchu samochodowego, bardzo pięknie spointowała p. Socha, nie będę, więc tego tematu poruszał. Ale jest to przykład typowej turanszczyzny pomieszanej z bizantynizmem. “Ja ustalam zasady, a ty masz jeździć w imię oczywiście wyższych celów.“ Widać wyraźnie, że p. dr  GBP nie śledzi prasy. Jest już, co najmniej kilka miast, w których przepisy drogowe zniesiono m.in w Holandii, a liczba wypadków drogowych nie tylko nie wzrosła, ale się obniżyła. I w dodatku to nic nie kosztuje, a zarabia się na zmniejszeniu liczby nierobów-urzędników.[14]

9.        Czyli mamy jawny powrót do cywilizacji azjatyckich, ale przecież  to już było; “Jednostka niczym, masy wszystkim”.  Tylko pytanie: “To dlaczego, jak zaszczepimy te masy, to ten jeden nie może sobie swobodnie pochodzić”?  Przecież te masy są uodpornione dzięki szczepionkom, nieprawdaż? To po co wydawać społeczne pieniądze na tego jednego opornego, który nie chce być szczepionym?

10.        Wyraźnie widać, że wcale nie chodzi o bezpieczeństwo ludzi tylko o wyciągnięcie kasy. Czyli przelanie podatków publicznych do prywatnej kieszeni cwaniaków. I nie ma to nic wspólnego z nauką czy medycyną. Tylko jak wypuścimy tego jednego, a on nie zachoruje, to może się okazać, że jego sąsiad także nie będzie chciał się szczepić, a potem sąsiad sąsiada itd., itd. I ta panika strachu upadku, doskonale działającego interesu, wmontowanego w system prawny, nieobciążająca przemysłu szczepionkarskiego ŻADNYMI KOSZTAMI np. leczenia powikłań, powoduje te sprzeczne z nauką i logiką reakcje. Rodzi ten strach, tyle wydaliśmy forsy i teraz to stracić?

 

11.     I dalej znajdujemy informację z dnia 11. 04.2011roku Amerykański Departament Sprawiedliwości udowodnił, że koncerny farmaceutyczne, przez prawie 10 lat wręczały łapówki europejskim lekarzom. W Polsce proceder trwał w latach 2000- 2006. Jak podaje Reuters, dochody np. firmy Johnson&Johnson w samych Stanach Zjednoczonych spadły o 2,8 procent. Jednak przychody z transakcji za granicą wzrosły o 4,1 %. Firma zarobiła netto 3,4 miliarda dolarów. W porównaniu z rokiem ubiegłym jej dochód wzrósł o ponad 5 %. Sprzedaż farmaceutyków wynosiła 5,6 miliarda dolarów. Spory procent tej sumy to zyski z Polski. Jak podawała telewizja publiczna zmiana ustawy to koszt około 3 milionów dolarów dla zainteresowanego. Przy zarobku ponad 5 miliardów jest całkowicie pomijalnym. Powstaje pytanie: Polska współpracuje z USA w sprawie przekazywania przestępców. Dlaczego więc pomimo ukarania firm z dawanie łapówek w Polsce, żadna prokuratura w Polce nie wszczęła śledztwa, komu konkretnie w Polsce, te miliony firmy amerykańskie przekazały? Odpowiedzi chyba nie będzie?[15]  

Podsumowanie

Amerykańska Agencja FDA wprowadziła zakaz stosowania rtęci do wszystkich używanych kosmetyków, z wyjątkiem stosowanych wokoło oczu. Stosowanie rtęci we wszystkich kosmetykach zostało zakazane w stanie Minnesota. I to by było na tyle w sprawie jednego, ale jakże wymownego wywiadu osoby odpowiedzialnej za wydawanie społecznych pieniędzy.  

Przedruk z Medycyny Praktycznej

"dr  GBP  jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków zdrowotnych w Polsce, członek Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm RP, wybrany już trzeci raz, przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia. Lekarz, specjalista ginekolog i położnik. W 2007 roku zarzucono mu korupcję przy wpisywaniu iwabradyny na listę leków refundowanych. Prokuratura umorzyła sprawę z uwagi na brak dowodów na takie przestępstwo."[16]

"Sekta- grupa społeczna  powstała na skutek rozłamu (schizmy) wśród wyznawców jakiejś  ideologii."

Rozłam nastąpił w medycynie-zawodzie od kilku tysięcy lat zajmującym się leczeniem człowieka. Powstała sekta skupia się na jednej metodzie “dobrej na wszystko” -szczepieniach. Podobnie jak inne odchylenia medyczne nie może zaliczać się do sztuki leczenia chorych. Ale tamte nie są szkodliwe dla ludzi.

     Dr Jerzy Jaśkowski
     jjaskow@wp.pl
     Gdańsk 14.-17. 09. 2012r.

 

PS.1 Drzewiej, lekarze wymieniali uwagi na tematy medyczne, na stronach branżowych wydawnictw. Od ok. 20 lat brak polskich czasopism medycznych uniemożliwia taką wymianę. Jedynym sposobem poinformowania społeczeństwa jest Internet.

 

PS.2  Od miesiąca maja 2012 ginie w Internecie całą masa publikacji – strona error, albo pojawiają się napisy “W twoim kraju zabronione”. No ale oczywiście żadnej cenzury nie ma!

jj
[1] http://idb.nowyekran.pl/post/67443,list-otwarty-do-senatu-rp-w-sprawie-nowelizacji-ustawy-o-chorobach-zakaznych

http://idb.nowyekran.pl/post/69101,dr-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-posobkiewicza-w-sejmie-rp 

http://Poloniae.nowyekran.pl/post/67514,pospolite-ruszenie-szczepionkowe-w-mediach-trwa 

http://www.polishclub.org/2012/07/05/franciszkanski-ruch-ekologiczny-list-otwarty-do-senatu-rp-w-sprawie-nowelizacji-ustawy-o-zapobieganiu-i-zwalczaniu-chorb-zakaznych/

http://www.polishclub.org/2012/07/22/dr-jerzy-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-sejmowego-pana-lek-med-marka-posobkiewicza-z-cy-glwnego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-nowelizacji-ustawy-o-chorobach-zakaznych/ 

http://www.polishclub.org/2012/06/26/dr-jerzy-jaskowski-wsplczesna-medycyna-cz-iii/

[2] http://www.mp.pl/szczepienia/wywiady/show.html?id=72013

[3] http://www.bioslone.pl/obalanie-mitow/jak-wymieraly-epidemie

http://www.national-geographic.pl/drukuj-artykul/zarazy-ktore-dziesiatkowaly-ludzkosc/ www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1200696/

Victorian Web Start Lakhani S. Wczesne kliniczne patolodzy:… Edward Jenner (1749/23) J Clin Pathol 1992; 45 :756-758

[PMC wolny artykuł] Triumf nad najstraszniejszym z ministrów śmierci Ann Intern Med. 1997; 127 (8 Pt 1) :635-642 [ PubMed ] Infect Dis 1998; 3 :54-60 [ PubMed K.Waliszewski; Katarzyna II, Poznań 1929.

[4] Bull Hist. Med. 1950;… 24 :103-122 [ PubMed ]

Pead PJ. Benjamin Królewskiej Mości:… Nowe światło w zaraniu szczepień Lancet 2003; 362 :2104-2109 [ PubMed ]

  [5] http://www.polishclub.org/2012/06/26/dr-jerzy-jaskowski-wsplczesna-medycyna-cz-iii/

http://idb.nowyekran.pl/post/73296,sezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke-1

http://idb.nowyekran.pl/post/64159,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-ii

http://idb.nowyekran.pl/post/63324,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-i

[6] A właśnie – jak pan ocenia decyzję minister zdrowia Ewy Kopacz w sprawie odmowy zakupienia szczepionki przeciwko „świńskiej grypie”? Teraz raczej się jej gratuluje odwagi… Nie widzę powodu do gratulacji. To była gra w rosyjską ruletkę. Akurat tyle mieliśmy szczęścia, że w naszej komorze bębenka kuli nie było. Obowiązkiem władz państwowych jest przewidywanie, jak mogą się potoczyć wydarzenia i mieć zabezpieczenie w razie czarnego scenariusza. Podkreślam: polityk zdrowotny przede wszystkim przewiduje i osłania najsłabszych. To jego podstawowe zadania. Wcale przy tym nie uważam, że należało zaszczepić całą populację, ale pewne grupy, jak choćby personel medyczny – koniecznie. Wystawiono kilka milionów ludzi na ogromne ryzyko. Zresztą nie wiemy, jak wielu ludzi zmarło z powodu tej odmiany grypy. Są tacy, którzy twierdzą, że większość zgonów z powodu grypy nastąpiła właśnie w konsekwencji zarażenia się wirusem „świńskiej grypy”. Jest to w tej chwili nie do udowodnienia.

[7] http://www.icaac.org/ (52nd ICAAC od 9.-12.09.2012r. w San Francisco)

[8] PAP.2011.04.10.godz.18.40.44 Reuters 2010.07.20 godz.16.46.11

[9] Dane z 2 maja 2012 z http://vaccinesafety.edu/ 0,02 mikrogram/ml – neurotoksyczne zaburzenia we krwi czyli 0,01 mikrograma/0,5 ml wg Magos 2001, Clarkson 2002 United States Environmental Protection Agency – EPA Reference doses [Rfd] 0,1 mikrogram/kg/dzień http://www.epa.gov/iris/subst/0073.htm

[10] http://idb.nowyekran.pl/post/73296,sezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke-1

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22205

http://grypa666.wordpress.com/2009/10/06/dr-jerzy-jaskowski-medyczne-i-anty-medyczne-poglady-m-glogoczowskiego/

http://www.polishclub.org/2012/06/26/dr-jerzy-jaskowski-wsplczesna-medycyna-cz-iii/

http://idb.nowyekran.pl/post/69101,dr-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-posobkiewicza-w-sejmie-rp

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5626&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4863&Itemid=53

[11] http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/08/28/polio-eradication-campaign.aspx?e_cid=20120828_DNL_artNew_1

[12] http://www.monitor-polski.pl/holocaust-sie-juz-nie-powtorzy-eliza-walczak-dla-monitora-polskiego/

 

[14] http://nowadebata.pl/2012/03/14/epidemia-nietrafnych-analogii-szczepienia-a-ruch-drogowy/
http://nowadebata.pl/author/justyna/

[15] http://childhealthsafety.wordpress.com/2009/01/13/secret-british-mmr-vaccine-files-forced-open-by-legal-action/ 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1113762/Confidential-MMR-vaccine-files-opened-public-watchdog-rules.html


http://childhealthsafety.wordpress.com/2009/01/13/secret-british-mmr-vaccine-files-forced-open-by-legal-action/#US_Developments
http://childhealthsafety.wordpress.com/2010/09/21/us20m-hannah-poling-vaccine-autism-case/

[16] Przypowieść redaktora K. Puzyny: Dr Bolesław Piecha został ministrem zdrowia, gdy opozycja antykomórkowa pokładała w nim duże nadzieje. Liczyliśmy, że jak zostanie wybrany do sejmu, zostanie ministrem i będzie reprezentował, jako lekarz sprawy zdrowotne związane z napromieniowaniem mikrofalowym od nadajników stacji telefonii komórkowej, radarów, stacji radiowych oraz telewizyjnych. Poseł B. Piecha jak się dostał do władzy to oczywiście zapomniał o swoich wyborcach. Patrz np. tu:

http://www.iddd.de/umtsno/gelzok/gelzokInterpelacja1.htm

Inne zapisy autora:

0

Avatar
adevo

Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Bezposredniej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkanców, rozpowszechniam terminy!! Prosze siebie i Polski nie skracac w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

96 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Stare trzyma się mocno. Cenzura… „szeptem” | W y s z p e r a n e

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816