WIEDZA
Like

Pięć milionów zamordowanych w 10 lat

16/12/2015
395 Wyświetlenia
0 Komentarze
18 minut czytania
Pięć milionów zamordowanych w 10 lat

Pięć milionów zamordowanych w minionych 10 latach, przez jedną tylko pseudospecjalizację medyczną, zwaną psychiatrią. To nie jest mój tytuł, ale z „Natural News” z 27 maja 2015 r. Analiza działalności psychiatrów i przemysłu psychiatrycznego w okresie ostatniej dekady doprowadza do wstrząsających wniosków. Centrum Nordic Cochrane postanowiło dokonać oceny bezpieczeństwa stosowanych przez psychiatrię leków i porównać korzyści wynikające z  ich przyjmowania, ze stratami. Badano podstawowe parametry tylko w dwu jednostkach chorobowych tak modnych obecnie, jak depresja i demencja. Wnioski są druzgoczące dla przepisywanych, legalnie, za zezwoleniem władz politycznych i dopuszczonych do obrotu leków przeciwdepresyjnych i przeciw demencji. Wniosek: Brak jakichkolwiek korzyści z powszechnie stosowanych leków przeciwdepresyjnych i przeciw demencji. Wielu pacjentów otrzymuje je niepotrzebnie. 4% chorych, otrzymując leki na recepty umiera wcześniej, aniżeli pacjenci nie leczeni lekami farmaceutycznymi, a przyjmujący tzw. naturalne metody leczenia, na przykład fitoterapię. 

0


Prof. C.Gotzsche z Centrum Nordic Cochrane powiedział jednoznacznie, że leki psychotropowe są całkowicie bezużyteczne. Po pierwsze, badania tych preparatów są w większości przypadków finansowane przez przemysł, który z oczywistych względów zainteresowany jest wprowadzaniem preparatu na rynek. Piszę celowo preparatu, ponieważ one nie leczą, podobnie jak preparatami są dzisiejsze papierosy, specjalnie obrabiane w celu podniesienia stopnia uzależnienia. Liczba samobójstw wśród chorych przyjmujących psychiatryczne leki z recepty jest około 15 razy większa, aniżeli wśród pacjentów leczonych innymi metodami.

Autorzy, na podstawie oficjalnego piśmiennictwa produkowanego przez przemysł ustalili, że tylko w ostatniej dekadzie przyczyniły się te preparaty do 5 milionów zgonów. Podkreślam, że są to oficjalnie wydrukowane prace naukowe. Wielokrotnie podawałem, że istnieje monopol wydawniczy, na przykład Elsevier, w Polsce zwany Urban & Partner, w którym to działy marketingu decydują, co może być wydrukowane, a co nie. Zaraz po „przemianach” 1990 roku przystąpiono do likwidacji polskiego piśmiennictwa naukowego i z istniejących 2000 tytułów, w 10 000 000 nakładzie, nie zostało prawie nic. Praktycznie polscy lekarze, za zgodą polityków, zostali pozbawieni możliwości pisania prac naukowych i dzielenia się z kolegami swoimi obserwacjami.

A jakie były początki tych pseudonauk?

Pierwsza „biblia” psychiatryczna, tzw. „MAD I”, wydana w 1928 roku, zawierała opis 28 chorób psychicznych. Po 80 latac, w „MAD V” wydanym w 2005 roku, było już koło 300 chorób psychicznych. Takie rozmnażanie chorób psychicznych mogło mieć miejsce tylko i wyłącznie na potrzeby służb specjalnych, pilnujących porządku mniej wartościowego społeczeństwa.

O tym, że wojsko i służby były żywotnie zainteresowane praniem mózgów ludzi, świadczą podstawowe fakty. Już koło 1930 roku FBI rozpoczęło program MK Ultra, który miał opracować metody m.in. kierowania tłumami, wydobywania zeznań bez mordowania itd. Używano w tym programie narkotyków, elektrowstrząsów itd. Wojsko chciało opracować programy robiące z młodych chłopców maszyny do zabijania. Przypomnę, że jeszcze w czasie wojny secesyjnej w latach 1860-1865 znajdowano muszkiety nabite aż 13 kulami. Świadczyło to o tym, że żołnierz posłusznie wypełniał rozkazy oficera ładując broń, ale religia i wychowanie zakazywało mu uśmiercania drugiego człowieka.

Obecnie treningi prowadzone przez wojsko i wymazywanie prawa naturalnego oraz likwidacja religii katolickiej, a  właściwie tworzenie nowej globalnej azjatyckiej religii powoduje, że młodzi ludzie nie mają zahamowań przed mordowaniem. Mało tego, jest to tolerowane przez wymiar sprawiedliwości, co możemy obserwować zapoznając się z dziwnymi wyrokami oraz skasowaniem kary śmierci.

Przed kilku laty CIA odtajniło ponad 18 000 stron takich dokumentów i można się z nimi za kilkadziesiąt dolarów zapoznać. Badania były prowadzone bardzo sprytnie poprzez podział tematu na wiele ośrodków naukowych, z których większość nie zdawała  sobie w początkowym okresie eksperymentów sprawy, o co chodzi. Badania polegały na przykład na wstrzykiwaniu ciężarnym kobietom pierwiastków promieniotwórczych. Jednocześnie stworzono specjalną sekcję do dezinformacji społeczeństwa odnośnie eksperymentów.

Wszystko to udawało się załatwiać poprzez łapówki dla lekarzy, bankiety i inne materialne profity, takie jak honoraria za książki. Tworzono ad hoc cała masę nowych jednostek chorobowych, takich jak ADHD. Pomimo faktu, że autor tego pomysłu przyznał się otwarcie w 2009 roku, że nic takiego jak ADHD nie istnieje, że jest to wytwór jego wyobraźni, to każdy może się przekonać, że cała masa hochsztaplerów nadal leczy tą nieistniejącą jednostkę chorobową u biednych dzieci ogłupianych przez „specjalistów”. W samej Warszawie pod bokiem Ministerstwa, nie wiadomo dlaczego zwanego Zdrowia i Naczelnej Izby Lekarskiej, znajduje się kilkadziesiąt przychodni, oferujących leczenie ADHD. Wyszukiwarka Google na pojęcie ADHD Warszawa wyświetla 322000 linków. Proszę mi powiedzieć, czym to sie różni od wróżenia z fusów pospolitych szamanów? I jest to zatwierdzone przez władze państwowe. Od razu mamy odpowiedź na pytanie, kto tu rządzi.

Moim zdaniem takie specjalizacje jak psychiatria, psychologia, seksuologia, czyli zwykłe pi…..nie., powstały nie dlatego, że są to dziedziny medycyny, ale dlatego, że poprzez ustawy można swoimi ludźmi wsadzać przeciwników politycznych do więzień. Seks bez uczucia to zwykła masturbacja dla Biologicznych Robotów.

Wyjaśnię. ŻADNA z tych pseudospecjalizacji, pomimo 100-letniego istnienia, nie zbudowała warsztatu naukowego, czyli nie opracowała metod analitycznych, pozwalających w sposób liczbowy dokonywać porównania dwóch pacjentów. Przykładowo, poprzez badanie poziomu cukru mogę powiedzieć, czy dany lek jest skuteczny, czy też nie. Niczego takiego w wymienionych „specjalizacjach” nie opracowano. ŻADEN „specjalista” z tych dziedzin nie zleca wykonania podstawowych badań toksykologicznych w celu wyjaśnienia, czy dana choroba nie jest zatruciem przewlekłym, czy po prostu okresową niedyspozycją z niewyspania. Proszę zauważyć, jak to obecnie nagłaśnia sie sprawę zgonów z powodu smogu. Czyli z jednej strony wiemy, że to szkodzi, ale z drugiej strony nie wolno o tym uczyć.

Nie słyszałem, ani nie widziałem żadnego skierowania wydanego przez psychiatrę, czy psychologa, na wykonanie najprostszych badań neurotoksycznych, typu zatrucie ołowiem, fluorem, rtęcią, aluminium, czy pestycydami fluoroorganicznymi, czyli gazami bojowymi, czy innymi. A przecież obecnie nawet małym dzieciom wstrzykuje sie rtęć i aluminium bezpośrednio do krwioobiegu pod pretekstem szczepień. I to wstrzykuje się w ilości przekraczającej o 5000% dopuszczalne normy! Brak jakichkolwiek badań medycznych, co się dzieje z takim dzieckiem po wstrzyknięciu tych 10, czy 15 szczepionek, z  których każda zawiera od 20 do 40 razy większą, aniżeli dopuszczalna, dawkę neurotoksyny. Pomimo, że nawet WHO uznało, że wymienione powyżej substancje i pierwiastki są neurotoksynami, czyli substancjami uszkadzającymi Centralny Układ Nerwowy, to wymienieni specjaliści nie sprawdzają poziomu tych chemikaliów we krwi u swoich pacjentów.

O seksuologii nie wspominam, jest to zwykłe mechaniczne p….nie , którego rozwój zawdzięczamy także służbom specjalnym, masowo od kilkuset lat używającym seksu do kompromitacji określonych osób. Przykładowo, dla Władysława IV, znanego bawidamka, w Wenecji w okresie postu organizowano specjalne bale, aby go przekupić i wplątać w wojny z Turcją. Przeprowadza się to w  uproszczeniu w bardzo prosty sposób. Naciąga daną dziewczynę na seks pod wpływem narkotyków, wykonywany w tajnym atelier. Potem grozi się ujawnieniem kompromitujących zdjęć, a przyzwyczajenie do narkotyków robi swoje. W ten sposób również „łapie” się mężczyzn, typowym przykładem jest pewien senator. Służby zawsze korzystały z prostytutek, vide O. Palmer. Podobno w Polsce kilkaset dziewczyn ginie w ten sposób i całkowita cisza. W Rosji na temat porywania kobiet przez chazarska mafię powstaja nawet filmy fabularne.

W Galicji, za czasów austriackich, 95 % prostytutek było żydówkami, tata pełnił rolę szpicla policyjnego, a mama była burdelmamą. Tak przynajmniej stwierdza pewien doktorat z MIT-u. Poza tym obrzezanie, czyli obcięcie napletka, powoduje usunięcie większości receptorów znajdujących się właśnie w napletku, tworząc pewnego rodzaju kalekę. Stąd potrzeba silniejszych bodźców, stąd pederastia. Nie wspominając o zatruciach na przykład rtęcią w tworzeniu pederastów. Tworzy się później i mianuje rozmaitej maści komitety, które decydują o tym, co jest dobre, a co nie. Przykładowo, zmiana definicji pojęcia „epidemia” przez WHO w 2009 roku, została dokonana przez zespół ludzi, będących na etatach firm farmaceutycznych. Podobnie powstał rzekomo doradczy zespół p. mgr prof. Lidii Brydak, tzw. Flu Forum, składający się z dwóch lekarzy i 20 ludzi innych zawodów, mających ustalać, jak się leczy grypę. Podobnie zaliczenie pederastii do normalnego stanu zdrowia, a nie zboczenia, dokonał zespół składający się z „z wielbicieli przemysłu farmaceutycznego”.

Poniżej podam konkretne przykłady manipulacji tej branży.

GSK wypuścił na rynek preparat zwany Paxil. Preparat ten został wprowadzony na rynek, jako rzekomo przebadany, doskonale działający lek przeciwdepresyjny. Tymczasem badania i analiza publikacji naukowych wykazały już w 2004 roku, że lek ten nie działa na młodzież, a wręcz w  niektórych przypadkach skłania do agresji, samobójstw, zabójstw. GSK wiedząc o tym, zamiast ostrzec lekarzy, nakłaniał ich do przepisywania tego preparatu dla nastolatków i dzieci. Doprowadziło to do znacznego wzrostu przypadków przemocy wśród młodzieży, samobójstw i zabójstw. Badania przeprowadzone przez Instytut Bezpieczeństwa Leków, opublikowane w 2010 roku wykazały, że wśród 31 istniejących na rynku „leków” psychiatrycznych przepisywanych na recepty, nieproporcjonalnie związanych z aktami przemocy, Paxil zajmuje 3 miejsce. Badania udowodniły, że na każde 250 biorących ten preparat, co najmniej jedna osoba brała udział w akcie przemocy. W 2011 roku na wydane 14 milionów recept na ten preparat, zanotowano ponad 56 000 aktów przemocy. Ciężkie zdarzenia niepożądane były 260 razy częstsze, aniżeli w grupie przyjmującej placebo. Samobójstwa wśród osób przyjmujących Paxil przez 8 tygodni były 10,3% częstsze. GSK w roku 2012 wypłacił miliard dolarów w 800 procesach odszkodowawczych i 3 miliardy dolarów ugody z Departamentem Sprawiedliwości za nielegalny obrót Paxilem. Wielka Brytania już w 2003 roku zakazała sprzedaży Paxilu, zwanego w Anglii Seroxat, młodzieży poniżej 18 roku życia. Preparat nadal jest w sprzedaży.

FDA ostrzega: „Leki przeciwdepresyjne zwiększają ryzyko myśli i zachowań samobójczych u dzieci i młodzieży i młodych dorosłych, nawet w krótkoterminowych dawkach, w porównaniu z placebo. Kobiety w okresie ciąży nie powinny ich brać, ponieważ mogą spowodować wady wrodzone, w tym wady serca u płodów”. Czy spotkałeś się kiedykolwiek Szanowny Czytelniku, z takimi ostrzeżeniami wśród Tobie bliskich ludzi?

I na koniec, jak zawsze, najciekawsze. Prasa głównego nurtu dezinformacji cały czas straszy nas strzelaninami w pozostałych Stanach. Nie jest to specjalnie dziwne, ponieważ polskojęzyczne media właścicieli niemieckich są pod amerykańskim nadzorem. Nie mogą więc podawać prawdziwych faktów. Otóż okazało się, że analiza tych wszystkich przypadków strzelanin w USA wykazała, że łączy je nie posiadanie broni, ale pobieranie leków antydepresyjnych. Dokładne przedstawienie nazwisk i leczenia znajduje się na stronach „Natural News” z 21 czerwca 2015 roku

Dziennikarz, który jako pierwszy opisał podejrzane sprawy i podał to na swojej stronie Noveske Rifleworks, pan John Noveske, został tajemniczo zabity w swoim samochodzie. Garry Web, który ujawnił operacje CIA zalania kokainą Los Angeles, popełnił wg oficjalnej wersji samobójstwo, strzelając sobie dwa razy w głowę. Frank Olson współpracownik programu MK-ultra, wyskoczył z pokoju hotelowego, znajdującego się na 10 piętrze. Wykonana sekcja zwłok w Narodowym Centrum Prawa George Washington University, przez prof. Jamesa Starrsa wykazała, że F. Olson najpierw sobie połamał żebra i potem uderzył się bardzo silnie w głowę w pokoju, a dopiero na końcu wyskoczył z tego 10 piętra.

Tak więc widzisz Szanowny Czytelniku, że mjr Sekuła nie był jedynym seryjnym samobójcą, strzelając sobie najpierw jedyną zdrową ręką lewą w lewą rękę, potem dodatkowo w brzuch, potem dopiero w głowę. Twardy Gość, poczekał jeszcze 2 godziny, aby nie budzić żony w nocy i dopiero po tych dwu godzinach zadzwonił do niej do domu, a potem zszedł z drugiego piętra, aby otworzyć jej drzwi i padł. Takich bohaterów mamy mało. Chociaż osobiście mnie wydaje się, że większą bohaterką jest taka pani z Komendy Głównej Policji, która w TV z rozbrajająca szczerości, jak na kobietę przystało, podała, że badań balistycznych nie będzie się wykonywało, ponieważ ktoś tam, coś tam na komputerze napisał. No, ale kobietom się więcej wybacza. Na balistyce znać się nie musi, na strzelaniu także, byleby ładnie wyglądała. Takich spraw można przytoczyć całe tuziny. Na przykład ta Pani Komendant od Magdalenki G.B.

W celu zmiany nastroju, trochę z innej beczki. O tym, że prawo obecnie robi się pod… świadczą poniższe przykłady:

– Kalifornia – uważa się za niezgodne z prawem prowadzenie samochodu przez kobiety w szlafroku.

– New Brutan – wóz strażacki nie może przekraczać prędkości 25 mil/godiznę, nawet gdy jedzie do pożaru.

– W Nowym Orleanie kobieta nie może prowadzić samochodu, chyba że przed samochodem biegnie jej mąż i macha flagą. Oj, przydałoby się u nas w miastach.

– Montana – nie możesz zostawiać owiec samych w domu. O dzieciach nie wspominają.

– Pensylwania – jeżeli w nocy jedziesz polną drogą, musisz co milę wystrzelić rakietę i odczekać 10 minut, aby nie straszyć zwierząt gospodarskich. Oj, przydałoby się to u nas, szczególnie w niedzielę, w niektórych wsiach.

Autorstwo: dr Jerzy Jaśkowski

Inne zapisy autora:

0

Wiadomości Zdrowie za Zdrowie

586 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758