Media Watch i recenzje
Like

Zandberg, jak neo nazi?! Jego perwersyjna wypowiedz

31/03/2016
516 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Zandberg, jak  neo nazi?! Jego perwersyjna wypowiedz

Zmuszanie kobiet do donoszenia ciężko upośledzonych płodów to barbarzyństwo” – napisał lider ugrupowania Razem. “Włos się jeży na głowie, że ministrem zdrowia jest rozważający to talib” – dodał jeszcze. Zandberg, który nie lubi łączenia go z innymi politykami, tym razem popisał się tekstem a’la Hitler. Wpis na Facebooku zapewne ma związek z koszmarną zbrodnią w warszawskim szpitalu przy Madalińskiego. Zresztą przyczyna może być inna. Chodzi o treść tego co napisał. Adrian Zandberg,przetłumaczyłem  twoją wypowiedz i wysłałem do Linke w Niemczech.Pytali czy to fanatyczny faszysta czyli neo nazi? Czy też zboczony facet? Ty nie jesteś ani komunistą, lewicowym politykiem tylko oszustem  pseudo  lewicowym. Prawdopodobnie od tej wypowiedzi potrzebujesz ochrony w Polsce. Szkoda  mi Ciebie. Obraziłeś własną matkę, gdyż jako dziecko często […]

0


Zmuszanie kobiet do donoszenia ciężko upośledzonych płodów to barbarzyństwo” – napisał lider ugrupowania Razem.
“Włos się jeży na głowie, że ministrem zdrowia jest rozważający to talib” – dodał jeszcze.
Zandberg, który nie lubi łączenia go z innymi politykami, tym razem popisał się tekstem a’la Hitler.

Wpis na Facebooku zapewne ma związek z koszmarną zbrodnią w warszawskim szpitalu przy Madalińskiego. Zresztą przyczyna może być inna. Chodzi o treść tego co napisał.

Adrian Zandberg,przetłumaczyłem  twoją wypowiedz i wysłałem do Linke w Niemczech.Pytali czy to fanatyczny faszysta czyli neo nazi? Czy też zboczony facet? Ty nie jesteś ani komunistą, lewicowym politykiem tylko oszustem  pseudo  lewicowym.
Prawdopodobnie od tej wypowiedzi potrzebujesz ochrony w Polsce. Szkoda  mi Ciebie. Obraziłeś własną matkę, gdyż jako dziecko często chorowałeś. Mam Tobie przypomnieć?

Ta twoja wypowiedz jest znana z ust pewnego Pana w rządzie Hitlera. Skopiowałeś  i oplułeś  prawdziwą lewicę.
Oplułeś Polaków. Nigdy tego Tobie nie zapomną.
Wyobraz sobie, że gdyby matka moich dzieci,posłuchała takiego drania, jak  Ty, to  mój syn Alex, 4 latka, nie miał by żadnych szans na życie w Polsce.Był  często  operowany i żyje. Oczywiście, że w Polsce, chore dzieci przez pseudo lewicowych fanatyków,są skazane na śmierć, gdyż  koszta opłacenia leków i leczenia są makabryczne dlatego exodus z Polski trwa.

Potem będą ludzie z Ukrainy  uciekać z Polski a potem nawet hebrejczycy.Przy takich sadystach neo nazi  jak Ty,ulice będą w Polsce puste a podatki dla państwa będzie płacić tylko administracja i politycy.To tylko 3 miliony chętnych do płacenia.

Zanberg

Odradzam, popierania  tej  pseudo  partii, w  której   opinie   polityków są zbliżone   do wypowiedzi pracowników administracji hitlerowskiej. W Niemczech,natychmiast,po takiej publicznej jaką zaprezentował Pan Zanberg wypowiedzi, prokuratura by natychmiast zareagowała.Spróbuj tak napisać o muzułmanach.

Inne zapisy autora:

0

MarekLipski
MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816