KULTURA
Like

Pedofilia, eutanazja i stręczycielstwo, czyli celebryckie bagienko

25/01/2013
768 Wyświetlenia
0 Komentarze
14 minut czytania
no-cover

Ostatnio stało się modne, szczególnie w mediach głównego nurtu napiętnowanie księży pedofilów. Na ten fakt zwracała uwagę chociażby Kora, ale nie tylko. Istnieje ogólna nagonka na dysfunkcyjność przedstawicieli kościoła.

0


 I nie byłoby w tym nic zgoła zdrożnego, gdyż takie zachowania i praktyki należy bezwzględnie społecznie napiętnować, niezależnie kto je uprawia, gdyby nie fakt, że te same godne pogardy praktyki,  będące udziałem licznych celebrytów z pierwszych stron gazet, są przez media głównego nurtu przemilczane lub marginalizowane.
 
Doskonałym tego przykładem jest  Jimmy Savile, prezenter BBC i wielki filantrop, a także katolik, który w ciągu 50 lat dopuścił się 214 przestępstw seksualnych z udziałem dzieci, a także zgwałcił 34 nieletnie osoby.  Ten człowiek prowadził jeden z najbardziej popularnych programów BBC – „Jim;ll Fix It”, a za działalność charytatywną dostał od królowej angielskiej Elżbiety tytuł szlachecki.  22 lata temu Jan Paweł II odznaczył go też watykańskim Rycerskim Orderem Św. Grzegorza za wyjątkowe zasługi dla kościoła katolickiego.
 
 
 
Te nagrody nie budziłyby może takiego zdziwienia, gdyby praktyki tego dewianta były okryte mgłą tajemnicy. Ale nic podobnego. Ten bezczelny hipokryta działał sobie legalnie za przyzwoleniem i przy poparciu mediów, polityków  i papieża, mimo, że jego „ekscentryczne” zamiłowania, nie były realizowane w ukryciu, ale często gwiazdor dokonywał tych czynów publicznie, „na oczach wszystkich”, między innymi podczas kręcenia programów telewizyjnych dla BBC, co ustaliła w śledztwie policja.
 
Ostatni raz dopuścił się takiego przestępstwa w 2006 roku na planie programu kręconego dla BBC.
 
Pisze o nim również Pan Terlikowski, który jak widać jest bezwzględny w obnażaniu podwójnej moralności celebrytów i słusznie. Oto jak parafrazuje ten proceder  Pan Terlikowski:
 
Gwałtów i przestępstw seksualnych na dzieciach gwiazdor dokonywał wykorzystując „swój status gwiazdy i działalność charytatywną, aby przez blisko 60 lat zapewniać sobie dostęp do ofiar, które były podatne na jego wpływ lub onieśmielone jego sławą”.
 
www.fronda.pl/a/terlikowski-drodzy-lewicowi-celebryci-moze-oczyscicie-z-pedofilow-swoje-szeregi,25317.html
 
Fakt, że „wybryki seksualne” odbywały się publicznie, świadczy o tym, że nie były tajemnicą Poliszynela i że ludzie, którzy w ten, czy inny sposób go nagradzali, o tych ekscesach doskonale wiedzieli, co znaczy, że nagradzając go i wynosząc na wyżyny sławy, byli  współodpowiedzialni  w tych przestępstwach.
 
wyborcza.pl/1,75477,12654635,Potwor_filantrop__czyli_jak_brytyjski_celebryta_Jimmy.html
 
Oczywiście to nie jedyny przypadek celebryty , mającego skłonności do „miłości  inaczej”. Istnieje ich naprawdę pokaźna ilość i być może kiedyś o tym szerzej napiszę.
 
Przypomnijmy sobie chociażby głośną sprawę na tematpedofilskich skłonności Romana Polańskiego, skądinąd również uwikłanego w satanizm, którego zaciekle bronili koledzy z branży, publicyści, dziennikarze i politycy. Jakoś wtedy takie niecne praktyki nie stały im belką w oku. Istna moralność Pani Dulskiej. Okazuje się więc, że pedofilia księży jest czymś odmiennym niż pedofilia ludzi, którzy służą wiernie swoim psychopatycznym mocodawcom.
 
Podobnie rzecz ma się z głoszeniem innych satanistycznych, wręcz nieludzkich inicjatyw, jak chociażby eutanazja. Nikomu w mediach głównego nurtu nawet nie przyszło do głowy, aby skrytykować celebrytów za promowanie tego przemysłu holokaustu rodem z Birkenau Auschwitz.
 
Nawet powiedziałabym, wręcz odwrotnie, że media robią wszystko, aby z „czarnego wizjonera” Owsiaka, uczynić osobę niemal świętą, nie podlegającą krytyce. Buńczuczne i bezczelne stwierdzenie Owsiaka w „Dzień Dobry TVN”, że on uodpornił się na tą krytykę oraz otrzymanie niemal współczujących i płaczliwych słów „otuchy” dla sponiewieranego dewianta od prowadzącej ten program Jolanty Pieńkowskiej, budzą przerażanie i zgrozę.
 
Czy Ci wszyscy prowadzący i dziennikarze mediów stracili kompletnie kontakt z rzeczywistością, a nawet instynkt samozachowawczy? Czy są opętani?
 
dziendobry.tvn.pl/video/owsiak-o-wosp-eutanazji-i-milosci-do-polski,1,newest,72960.html
 
A swoją drogą, co jest bardziej szkodliwe społecznie. Czy to, że człowiek, który stał się bez powodu idolem młodzieży, uczy ich od najmłodszych lat gloryfikowania dewiacji, czy to, że jakiś młody człowiek – Internauta, jego wierny uczeń i naśladowca, wziął sobie do serca motto medialnego guru – „Róbta co chceta” i wsadził mu wirtualnie na czerep czapkę z symbolami SS?
 
Ten młody człowiek zrobił to, co chciał, a że akurat jego postrzeganie świata jest drastycznie odmienne od tego co głosi guru, to tylko należy temu młodemu człowiekowi  pogratulować przenikliwości umysłu i niezależnego myślenia.
 
Co innego, gdyby tenże Internauta dla poparcia akcji Owsiaka, dla przykładu wstrzyknął swojej babci cjanek albo inne świństwo rodem z IG FARBEN. Ale wsadzać wirtualnie czapkę z symbolami SS na głowę medialnego guru, to już lekka przesada.
Owsiak powinien się cieszyć, że na razie mu tylko wirtualnie czapkę na głowę wsadzają, bo w przyszłości, dzięki  jego zachętom do robienia czego dusza zapragnie, może skończyć się to dla niego dużo bardziej tragicznie.
 
A na koniec trochę pikanterii z naszego celebryckiego ogródka.
 
Otóż wybuchła  seks afera wśród naszych rodzimych „gwiazd”., aktorek, modelek, piosenkarzy i innych idoli narodu, którzy trudnili się dla zysku stręczycielstwem na wielką skalę, proponując celebrytkom usługi seksualne dla polityków i ludzi show biznesu. Jednym słowem taki większy burdelik dla eleganckich dziwek, za duże pieniądze. Godzina uciechy z taką Panią do towarzystwa sięgała stawek 1700-3000 złotych. Nieźle co?
 
Akt oskarżenia w gigantycznej seks aferze trafił do wrocławskiego sądu. Sześć pań jest oskarżonych o nakłanianie do nierządu i czerpanie z tego korzyści majątkowych. Wśród nich jest Joanna B. (36 l.), córka rockmana z Lady Pank, jej matka Danuta (56 l.) oraz żona znanego muzyka – Ewa L. (33 l.), a także jedna z uczestniczek konkursu Miss Polonia – Emilia P. (31 l.)
 
Jak się okazuje jedną z klientek tego „eleganckiego" burdelu, zwerbowaną przez Emilię P, jest znana piosenkarka z dużą skalą głosową, Iwona Węgrowska.  Jak donosi Prokuratura szczecińska, na przełomie  2007/2008 roku, stręczycielka ta nakłoniła Iwonę Węgrowską do uprawiania prostytucji  i w tym celu  zorganizowała jej wyjazd najpierw do Courchevel we Francji, a potem do Barcelony,  gdzie miała świadczyć usługi seksualne za pieniądze. Wprawdzie Iwona Węgrowska dystansuje się od całej sprawy, ale kto tam chciałby się takimi osiągnięciami chwalić? A może jest zastraszana? Licho wie.
 
Do grona stręczycielek należy również życiowa partnerka znanego gitarzysty i założyciela grupy Volver oraz głośnego zespołu Virgin Tomasza Luberta – Joanna B, która również załatwiała mu modelki, świadczące swoje usługi za pieniądze.
 
Oto odczyt rozmów mailowych medialnej pary małżeńskiej, do których dotarli śledczy, a które to przybliżają nam preferencje seksualne Pana Luberta:
 
Fajnie, jakby była w mini, bez majtek i stanika, proste włosy. Fajnie jakby ze mną ponoskowała trochę, chodziła naga po pokoju, tak jakby mnie nie było, najważniejsze żeby inicjatywa była od niej .
 
Oczywiście w imię „solidarności” zawodowej „ekspert” i wyznacznik trendów w modzie, kochający inaczej, niejaki Jacykow,  nie widzi w tym nic złego, co głośno i dobitnie artykułuje, gdyż według niego to normalny biznes i lepiej się sprzedać jako modelka niż jako zwykła dziwka.                                                                                                                                              
 
Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą i uraczą gwiazdy naszego ekranu, tak żądne wolności seksualnej, że tworzą z niej swoisty ołtarzyk swojego zawodowego sukcesu. Widzieliśmy już przecież niejedno, ciągle nas kują w oczy rożnymi  intymnymi częściami ciała Panie i Panowie.  Jak więc mogą podnieść poprzeczkę w swoim zdziczeniu?  Zbiorowy seks na scenie, gwałt na nieletnich, pokazanie swojej macicy czy jajników?  Do jakiego stopnia zdziczenia dojdą w swojej kreatywności te duchowe trupy? Czas pokaże.

 

Znany futurolog oraz obserwator globalnych trendów w show biznesie i polityce  – Celente,  pisał już w zeszłym roku, że w 2013 roku poziom zdziczenia i demoralizacji narodów za pośrednictwem mediów sięgnie zenitu. Czekajmy więc dalej co z tego wyniknie i jak będą rozgrywać się medialne igrzyska śmierci i ohydy. 

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758